8
  • Griphons
    #8
    A google már réges rég maga mögé utasította a yahoot. Gyakorlatilag inden szolgáltatásában szépen lassan alulmarad vele szemben. Az egyetlen (nem túl bíztató) lehetősége, hogy szövetkezik a m$-tal, de én nem aggódom mert a google már jól elhúzott :P
    Hajrá gugli!
  • maestro85
    #7
    Yahoo nem csak eg egyszerű kereső azért... Egy korábbbi cikkből kiderült, hogy online zeneüzlet legnagyobb részesedését is ő birtokolja. (ha jól emléxem) Egyébként, nagyon ostobának tartom a yahoo döntését, mert a yahoo közel sem internacionális annyira mint a google, és ha néhány területen nem is ütközik a két cég piaca, idővel szép lassan a google legyűrné teljesen a yahoo-t. A microsoft pedig képes lehet kiaknázni a lehetőségeket, mert már eléggé kiterjedt már a világban, így széles igényeket kitud elégíteni. Én remélem összejön a házasság, mert a yahoo-t alapjában véve jobbnak tartom a googl-nél, viszont a piaci terjeszkedést nem tudják megvalósítani. Remélem a részvényesek tényleg hatást gyakorlonak rájuk.
  • Timbu
    #6
    a Google után
  • JL666
    #5
    ha ilyen látogatott miért nem veszi meg a kormány?!

    OFF

    'oszt hirdethetné rajta milyen fontos a fizit díj ehehe. Fontos. (nekik).

    UFF nagyfőnök
  • Lavigne
    #4
    a yahoo.com a világ leglátogatotabb, legmagasabb pgr-es leg, leg, leg oldala.
  • DjDano
    #3
    45 milliárd dollár? Mi a lószarnak ér meg ennyi pénzt a MS-nek egy kereső...
  • Kaadi
    #2
    http://www.microsoft.com/presspass/press/2008/apr08/04-05LetterPR.mspx

    A MS keményebbre fogja a hagvitelt: ha az igazgatói tanács nem akar érdemben tárgyalni, akkor kikényszerítenek egy új vezetői testületet.
  • arrakistor
    #1
    Én annak örülnék ha a Yahoo megvenné a Mikroszoftot és holnaptól minden Windowsos gép úgy bútolna fel, hogy Yahoo Windows