1135
  • fallenhun
    #855
    Gyors "How to" garena-hoz:

    1.) http://www.garena.com és regisztrálsz szépen
    2.) letöltöd a klienst, majd belogolsz
    3.) bal oldalt található a játéklista, kiválasztod a HAWX-t
    4.) belépsz egy szobába (az egész olyan mint egy chat)
    5.) alul vagy az eszköztáron Settings fül, beállítod az indítófájl helyét (C:\Tom Clancy's H.A.W.X\HAWX.exe, vagy kinek mi)
    6.) Start game (lent, a Settings mellett)
  • zuzu7
    #854
    Nekem igy müszik 64-es vistán
  • zuzu7
    #853
    Hamachi beállitás
  • DarkSector
    #852
    Működö HAMACHI verziók:

    1.0.1.3 és 1.0.1.5
  • fallenhun
    #851
    Hát, van ami nehezebb lett jócskán, és gyakorlott társak nélkül kb. nem tudod megcsinálni.
  • Milkoma
    #850
    Húú nagyon szépen köszönöm a segítséget!! Bevált. És nagyon jóó. De ara nem számítottam, hogy ilyen nehéz lesz:D Jó sok ellenfél van coop módban.
  • fallenhun
    #849
    1. Vezérlőpult -> hálózati kapcsolatok -> Hamachi (jobbklikk) -> tulajdonságok ->Internet Protocol (TCP/IP) [Vista-n TCP/IP ptorokoll 4] (kijelölés) -> Tulajdonságok -> Speciális -> Csatoló metrikája: 10
    Ott ezen kívül minden más legyen automatikusra állítva.

    A beállítás után a Windows újraindítása szükséges

    2. Vista-n a Hamachi kapcsolat tulajdonságain belül szedjétek ki a pipát a TCP/IPv6 elől.

    3. A kapcsolatok sorrendjénél állítsátok be, hogy a Hamachi legyen legfelül! (hálózati kapcsolatok -> Speciális (Vista-n az alt lenyomása után jön elő, felül!) -> Speciális beállítások).


    Forrás: http://www.humachi.hu/faq
  • Brother Caine
    #848
    Ajánlom aHamachi fix-et.Ezzel egyből látják a játékok egymást(DoW SS-ben teszetltük).
  • XenHai
    #847
    Stilletonál mit kell csinálni?
  • ruffirant
    #846
    Nem tudom hogy javították e már a hamachin de az újabb verziók nem mindig működnek.Használjátok az hamachi 1.0.1.5-öt.
  • Milkoma
    #845
    Hy. Látom hamachin multiztok. Szeretnék én is összehozni egyet ismerősökkel, de valamiért nem látjuk a szervereket akárki csinálja. Kell valamit csinálni pluszban, vagy simán hamachin belül egy szobában valaki indít egy lan szervert? Tüzfalak kivannak kapcsolva és még így is azt írja, hogy nincs szerver. Esetleg közvetlen ip-re csatlakozás nincs?
  • dvdrw111
    #844
    hy.én ott vagyok elakadva hogy már éppen megkaptam az F-14A Tomcatet és nem tok bemenni a radarok(beacons) miatt.Valaki tudna nekem segíteni?
    Előre is thx
  • gyupee
    #843
    áááá köszikösziköszi hogy ílyen gyors voltál :)
  • fallenhun
    #842
    C:\Documents and Settings\User\Dokumentumok\Tom Clancy's H.A.W.X\Profiles
  • gyupee
    #841
    hali!
    ujraraknám az xpt de nem tom hova rakja a mentéseket. Pls valaki segítsen, sürgős lenne :) köszi
  • Rainbow15
    #840
    én amikor játszottam, én és a többiek is mindig mentek az "ellenség packokhoz", amik megjelennek a térképen. Mindenki ment az ellenség felé, persze nem ugyanahhoz. Ha támadják a gépeinket, akkor gyorsan visszarepülök, és leszedem. Nem nehéz, főleg 3-man, próbálkozzatok.
  • Sordoran
    #839
    Co-op-ban próbáljuk megcsinálni az Afganisztáni küldit (ahol a bombázót kell védeni) de nem akar összejönni, 3an vagyunk :S
    nekem minden gép megvan, szóval tudok válogatni, milyen stratégiát ajánlottok?
    próbáltuk azt h 2en előre, 1 marad hátúl, volt hogy én SR-71-essel előre, többiek hátul, de egyiksem hozott sikert, mindig leszedik a gépet
    arra gondoltunk h mind maradunk a bombázónál és majd úgy védjük, szerintetek menni fog? jobb ötlet esetleg?
  • Freddycom
    #838
    Engem kickeljetek Hamachiból nyugodtan, legyen hely másnak. Garénában kb ezerszer többen vannak. Hostolok egy szerót, és kb 10 sec tán már tele is van.
  • Prince23
    #837
    Lehet jönni, hamába. csak aktív egyének jöjjenek!
  • martin1992
    #836
    hamachin ürítsétek a szobákat pls
    mert nem lehet feljutni
  • fallenhun
    #835
    TDM közben hogy lehet Attack/Defend requestet küldeni?
  • fallenhun
    #834
    Egérrel elég gáz az irányítás. Miért nem próbálod inkább a kurzornyilakkal? :D
  • Carloska
    #833
    eza kibaszott stilleto pálya kurva egérel nem birom megcsinálni.....


    nincs valami örök élet kód vagy valami mert nekem lehetetlen eza pálya
  • fallenhun
    #832
    Én kilépek neked a TC-HAWX-ból. Túl nagy mostanában az inaktivitás :(
    Én is átmentem garena-ra.
  • ruffirant
    #831
    Valamelyik hamachi szobában van üres hely?
  • fallenhun
    #830
    Nemtudjátok, miért kaphatok folyamat disconnectet? Külföldi szerveren egyltalán nem is tudok így játszani.
  • Freddycom
    #829
    Sőt, én sokkal jobban szeretek OFF módban játszani, sokkal faszább manővereket lehet véghez vinni.
  • elitehun
    #828
    Játsszon hamachin
  • spidey
    #827
    Üdv!

    Haverom szeretne Xfire-ön keresztül HAWX-ot tolni online, khm, nem dobozos verzió, de az Ubi nem fogadja el a termékkulacsát. Szerinte ennek így kéne mennie. Ha esetleg valakinek van ötlete...
  • elitehun
    #826
    Nem tom mi a bajod azzal a mod-al nekem tökéletesen irányítható de én gamepaddal játszok.
  • fallenhun
    #825
    Lehet valahogy álítani a HUD színén, vagy hogy mit jelezzen ki? Mert ez a bágyadt bilikék eléggé halovány a tenger azúrja és az égszín mellett :D
  • bgabor
    #824
    Nem kell az SP3, felesleges felrakni.
  • bgabor
    #823
    Bakker, most tartok a kikapcsolható asszistancees repülést oktató küldetésnél. Hogy ez mekkora baromság! Ez az irányítási mód totál kezelhetetlen. Persze átugrani ezt a pályát nem lehet.
  • Angeel21
    #822
    Thx :D
  • simonl #821
    szia,

    A Youtube on, üsd be hawx stiletto, lesz egy 2 részes video, ott látod mit kell csnálni.

    üdv
  • Angeel21
    #820
    Sziasztok segítségre lenne szükségem a Stiletto, Caribbean Sea pályával kapcsolatbna hogy mit kell ott csinálni? Ellenséges radarok vannak /piros karikák/ ha belemegyek pár másodperc múlva felrobbanok mi ott a teendő? Aki járt már azon a pályán az légyszi írja már meg nekem.
    Előre is köszönöm.
  • Angeel21
    #819
    hali
  • elitehun
    #818
    Sztem rakd fel vesztenivalód nincs
  • robotnyk
    #817
    elvileg kell az sp3, gyakorlatilag nem tudom.
  • Sörmókus
    #816
    És az SP2 is elég hozzá? Vagy mindenképp dobjam fel a gépre az SP3-mat?