1135
  • ManoNegra
    #95
    jeeeah ;-)
  • KaLóZ14
    #94
    próbáljátok meg ezt, elég gyors
    http://www.bigdownload.com/games/tom-clancys-hawx/pc/tom-clancys-hawx-demo/
    8megás netemmel 410-440-el szedi
  • grebber
    #93
    Gamershell szerverek
  • grebber
    #92
    DEMO 1,2GB!!!!
  • Prince23
    #91
    Ma este, 18:00 után várhatóa demó!!!!!!!!!!!!
  • KaLóZ14
    #90
    fileplanetről már tölthető a demo...de ha jól látom csak előfizetőknek vagy kiknek...
  • Prince23
    #89
    Valami olyasmit írnaka ubi fórumán.... night is hot demo...
  • Bmx01
    #88
    tán este érkezik a demo ??
  • The Protector
    #87
    Vhonnan lehet szedni már a demót?
  • Prince23
    #86
    Este lesz nekünk jó napunk:)))
  • ricsa008
    #85
    hát jah sajna :(
  • ManoNegra
    #84
    Nagyon nehezen akar érkezni ez a demo :/
  • Thanatos
    #83
    meglátjuk, én remélem hogy be fog jönni nekik, és szvsz arcade repülősdivel is lehet nagyot tarolni tekintve hogy pc-re arcade repülős témában nagyon lowbudget cuccok vannak csak, és azért ilyen is kell a repszimek mellé 8és nem mellesleg üzletileg is jobban megéri nekik tektinve hogy azért hardcore repszimeknek nincs egy nagy felvevő piaca...)
  • Bmx01
    #82
    már várom én is habár remélem nem lessz komplikált a játékmenet meg az irányítás, de azért már tolnám a demo-val szívesen
  • Prince23
    #81
    Azt hiszem első munkájuk lesz ez az Ubisofft Bukarestnek. Kezdésnek nagyon is jó. Fórumokon ilyeneket olvasni: Made in Romania :DD
    Mi is így voltunk a Warheaddel:))
  • Thanatos
    #80
    ubisoft shanghai már elég sok tom clancy gamet adott ki, megjegyzem ált mind olyan is lett de az most mind1 :D
    ubisoftnál ált azok szoktak tarolni amiket a franciák csinálnak, a román részleg munkásságával én személy szerint még nem találkoztam :)
  • Prince23
    #79
    Jól tudom hogy a kinaiak csinálták, csak arra fel hasonlítottam hogy ubisoftos kiadású és tom clancy-s volt :)
  • Thanatos
    #78
    az endwar pont nem lett az, és az endwar-t az ubisoft shanghai csinálta nem a románok :)
  • Prince23
    #77
    Ha úgy vesszük az endwar is jól optimalizált lett, és a román igényeknek megfelelően biztos igaz a hír, hogy tényleg optimalizált lesza a HAWX.
  • Thanatos
    #76
    jah csak sajnos manapság több gamenek van elbaszva az optimalizálása mint amennyinek nem...
  • grebber
    #75
    Mert a GTA 4 meg a Saint Row 2 el lett baszva nem kell minden konzolportnál imádkozni vajon jó lesz-e portolás és jól fog futni!
  • Prince23
    #74
    Román kollégák azt üzenik, hogy Pc-re nagyon jól lesz optimalizálva!
  • nyirog
    #73
    Szerintem jó, nincs mit ezen laca-facázni. Ha az irányítás legalább annyira jó, mint a Blazing Angels-é, akkor már felesleges volt paráznom :D
  • grebber
    #72
    Előtölthető a holnap érkező H.A.W.X. demó!

    A hétfői nap folyamán érkezik meg végre a Tom Clancy H.A.W.X. kipróbálható verziója. A remek repülőgépszimulátornak érkező alkotást így lehetőségünk lesz tesztelni a végleges, 10-ei megjelenés előtt.

    A délután 2-kor elérhetővé váló kipróbálható verziót azok, kik előfizetők a Fileplanet oldalán előtölthetik azt, hogy ne a tűlterhelt szerverekről kelljen letölteni az 1.2 GB-os fájlt.

    info: Cybergen
  • wardogzombie
    #71
    még asszem az ace combat 6-ban volt egy küldetés amire az általad linkelt videó nagyon hasonlit.Jut eszembe még mindig nincs demó?
  • Prince23
    #70
    Nem... az endwarba kéne, de még nem állították be.
  • DJ Skyline
    #69
    volt itt szavazás?
  • Prince23
    #68
    Sry, endwarhoz akartam írni :D
  • Prince23
    #67
    Banner eltűnt, és a szavazás sem látható
  • DJ Skyline
    #66
    hát nem egy agytröszt, mondjuk nem is kell több ide, de! hiányolom mondjuk a G betűt, mint "Gear", azaz a futóműveket. ezek szerint nincs lehetőség le és felszállásra? :S 2 elképzelésem van:
    1. nincsen, és belecsöppenünk a küldetésbe, majd a küldetés végén jön az animáció, ahol hősiesen tovahaladunk
    2. van, de ez mind automatikus, a felszállás talán még nem, de a futók működtetése már automatikus a le és felszálláskor.

    de inkább az előbbit látom esélyesnek, mert ha van lehetőség a le és felszállásra, akkor miért ne lehetne ezt "manuálisan", a G betű lenyomásával teljessé tenni. :D itt viszont 10 másodperc körül láthatjuk, hogy vannak futóművek, szóval nem tudom mi lesz. jó persze, most lehet nektek ez kukacoskodás, de én inkább szimulátorokkal játszottam. :) sosem játszottam ilyen arcade bohóckodásokkal, de ez most így érdekesnek tűnik, reméljük nem lesz csalódás.
  • Prince23
    #65
    Parancskosztások! lehet tanulmányozni őket:



  • w77d
    #64
    jóó lesz ez.. Az a rakéta kikerülő manőver, aztakurva :D
  • Prince23
    #63
    Egyre jobban tetszik. Pörgős játéknak igérkezik, jó nagy légi játéktérrel. Kiváncsi leszek mit hoz ki belőle a Ubisoft Bukarest. Azt hozzátenném, hogy optimalizált kell legyen a játék. Mivel románia... :D Na jó csak hülyülök.
    Endwar is jól, szinte tökéletesen optimalizált gém volt.
  • DJ Skyline
    #62
    aki nagyon türelmetlen, annak itt van egy közel 10 perces videó a demoból (X360). én nem tudok még mit hozzáfűzni, próbálom megfogalmazni magamban. :) vegyesek az érzelmek így megnézve a videót
  • lalakov
    #61
    "Korábban úgy volt, hogy a Ubisoft most csütörtökön adja ki a HAWX demóját, azonban valami közbe jött, ezért a megjelenést eltolták március 2-ig."
    (gamekapocs)
  • DJ Skyline
    #60
    azért még messze van a nap vége, várjunk még egy kicsit azért. :)
  • Prince23
    #59
    Figyelj: tegnap a hivatalos honlapon azt írták, hogy PS3-ra és PC-re ma jön ki. Csak Ps3-ra jött ki ma.
    nem tudom miért hanyagolják el a pc-t, pedig csak egy szaros demóról van szó.
  • DJ Skyline
    #58
    na most akkor mikor jön? :) mert a 49-es kommentben még 27-et írsz
  • DJ Skyline
    #57
    az első videó linkje biztos jó? a másodikban meg kicsit irreális volt az a megfordulás, na nem baj. elvben ma jön a demo, kíváncsi vagyok milyen lesz. :)
  • Prince23
    #56
    Háttérképek

    És a PS3 demo kinnt van, a pc-s hétfőn jön.