1135
  • Prince23
    #175
    Bluesnews szerint a pc edition márc. 20-án jelenik meg a boltok polcaira.
  • Shep
    #174
    Na erről beszéltem, az alatt a kb. 1 perces trailer alatt jobban szórakozzam, mint amíg a demoval szöszöltem.
  • Prince23
    #173
    Új launch tréler!
  • Shep
    #172
    Ja majd most kössél bele, hogy a C4 az nem repülő, hanem helikopter :)
  • Shep
    #171
    Attól még nem köt le :) Egyébként ha arcade akciót akarok repülőgépes témában akkor már inkább Gun Metal, vagy a már korábban említett C4.
  • wednes
    #170
    Ja ja, szimulátornál még a felszállás se egyszerű. :)
  • Prince23
    #169
    Ez nem szimulátor, hanem arcade akció.
  • Shep
    #168
    Kipróbáltam a demot és ismét az az érzés fogadott, hogy nagyobb szórakozás egy jól összerakott harci videot megnézni, mint magával a játékkal játszani. Mondjuk sose voltam nagy szimulátoros egyedül az x-winget, meg a Tie-fightert tartottam valamire (ezeket végig is vittem) na meg még az Apache Longbow de igazán sose tudtam élvezni ezeket a játékokat.
  • tiburon26
    #167
    nalam is ez van xp.sp3
  • Jocy10
    #166
    Rendszergazdaként indítottad a játékot? Erre figyelj vistánál, mert okozhat ez mentési hibát.....
  • DJ Skyline
    #165
    nálam is ez van, kezdhettem előről a küldetéseket, és szerintem most is ez lenne ha megnézném.
  • robotnyk
    #164
    valaki másnak van olyan problémája, hogy a szintlépést nem menti kilépéskor a játék? próbálnám a többi gépet is, de nehéz, ha minden mentés után level 1 vagyok. érdekes, mert a nevet megjegyzi, és a tutorialt sem kell újra megcsinálni. (vista)
  • alma2
    #163
    Mondtok itt minden gyonyorut a grafikarol, nagy varakozva elinditom erre mi fogad, az elso palyan egy 2x2 varos textura kifeszitve vagy 2 km2-re es harminc kocka epulet, hasonlo silany ablak texturaval, kidolgozottsaggal. Hat ettol azert nem esett le az allam sot... A pc-s szimulatorokhoz meg kar hasonlitgatni, de ennel meg az arma-nak is kb 100x reszletesebb a grafikaja repulni meg abban is lehet :) Jo a gepigenye is ketszer ekkora es kisebb a bejarhato ter :)
    Tavolrol a magasbol azert eleg pofas, de ha mar ennyire leengedik a jonepet a fold kozelebe, boven lehetett volna meg mit pofozni rajta.
  • Thanatos
    #162
    azzal nem játszottam szóval nemtudom :D
  • robotnyk
    #161
    ellenkező oldal, nem?
  • Shep
    #160
    De azért nem egy Apache Longbow nem?
  • Holtsáv
    #159
    Hamár város és épületek, a Maracana stadion szektorai nem teljesen színhelyesek. :))
    Maracana stadion ingameMaracana stadion valós
  • Thanatos
    #158
    hát commanche 4 ehhez képest nagyon szim azért... :DDD
  • Shep
    #157
    Ha jól olvasom akkor ez nem igazi billentyűzetet bemagolós szimulátor, hanem inkább Commanche 4 féle akció játék?
  • EK1TEP
    #156
    Bárcsak a game is ilyen jó lenne...
  • M@TriX
    #155
    betettem a bannert, ha nem gond ;)

    u.i.: jó lett
  • robotnyk
    #154
    igen, mert nem figyeltél, mit kell az épületek között lévő célpontok ellen alkalmazni.
  • Neoncsoves
    #153
    számomra unalmas ez a röpködök, fékezek, hátraszaltó, beméri nyomok egy space-t vagy kettőt, repülök tovább, lőnek rám rakétát elkezdek összevissza menni és lerázom, vagy kidobom a csalikat... számomra csalódás, főleg így h a talaj valami hányadék, legalább ha rakétával eltalálunk egy épületet felrobbanhatna... tök idegesítő, tank beállt 4 ilyen kva magas ház közé alig tudtam szétlőni...
  • Prince23
    #152
    Arra értettem, hogy a levegőben történő csatározások szépen ki vannak dolgozva, de pl ha megnézed Rio-t alacsony röptében, akkor a városok elég 2d-sek úgymond.
    persze ha ki lennéne dolgozva alaposan a városok, akkor lehet a VGA-nk meg a procink bánná meg.
    de így is a grafika összessébe nálam 8/10. az élmény viszont maximális. ja és a zene az valami fenomenális.
    de várjuk meg a teljest.
    most 12 vagy 13-án jelenik meg pc-re?
  • grebber
    #151
    "Ami a levegőben történik meg minden, az szép" Itt miket értesz ezalatt a sok sárga négyzetet amik röpködnek mindenfelé?

    Szerintem ez így jó ahogy van.
  • Prince23
    #150
    Grafikabuzi e vagy? :D

    Ami a levegőben történik meg minden, az szép. A szárazföld elhanyagolható.
  • EK1TEP
    #149
    Nah én kipróbáltam DX10-ben pontosabban 10.1-ben ...nemvagyok elájulva sőőt... töröltem is :)
  • ManoNegra
    #148
    Naggyon fasza lesz ez
  • Prince23
    #147
    Akkor nincs sok értelme.
  • grebber
    #146
    Mármint DX10 modban? Nem sok különbséget vettem észre csak annyi hogy lett felhőkön átszüremlő fény mint a Crysisban.
  • Prince23
    #145
    Amúgy sokkolóan szebb vista alatt?
  • grebber
    #144
    Azért dx10 modban 8x AAval megeszi a 8800GT-t rendesen!
  • DJ Skyline
    #143
    kipróbáltam a játékot, végigtoltam az összes lehetséges géppel. tetszik, hogy jól van optimalizálva, és a rozoga gépemen is megy kisebb reccenésekkel low / off mellett és még így is szép a grafika. maga a játék nem rossz, vannak benne furcsaságok, de mivel nem szimulátornak van beharangozva, így igazából megállja a helyét a kategóriában. irányítani rém egyszerű, a hangok nekem is szoktak akadozni néha.
  • grebber
    #142
    Igen azóta olvastam nforce-on van külön dx10 ikon neki :D
  • ewuk
    #141
    valahol azt olvastam, hogy valami dx10es ikonnal kell elindítani és akkor engedi, de bocs ha hülyeséget írtam.
  • grebber
    #140
    Nektek a grafikai menüben lehet DX10-wt választani?? (Mert nekem sajnos nem engedi)

    Amúgy a game támogatja a DX10.1-et :D
  • Sordoran
    #139
    még jó hogy nincs mikrofonom XD
    nekem is ló néha random
    amúgy már az F-22 miatt is bizalmat szavazok neki, az a kedvenc
  • robotnyk
    #138
    ja, azt hiszem ez volt a gond. :)
  • macleody
    #137
    Azért lő magától mert be van kapcsolva a hang vezérlés. Érzékeny a zajokra. Legalábbis nálam.
  • robotnyk
    #136
    a random lövést én is észrevettem, sőt egyszer asszem flaret is dobott, de úgy láttam nem fogyott közben :)