1135
  • cumfu
    #215
    Heló! Leszedtem a demot-t, de miután elindítanám a monitorom valami frekvencia-t ír ki kis ablak középen, hang van de nem tudok vele játszani. Azt mondják akkor szokott ilyet kiírni, ha az adott felbontásba nem tudja azt a frekvenciát. Gépem 6000+ x2 amd, 8800GT, 2giga ram, 19-es crt belinea monitor. Valaki találkozott ilyennel? :S
  • Rage47
    #214
    pedig ez elég brutál gép.

    amd x2 4200+, ati 3850-en maxon futott nálam amúgy.
  • The Protector
    #213
    Te is hello kittys vadászrepcsit akarsz???
  • Bmx01
    #212
    kösssz
  • Dominic901
    #211
    a gépeket remélem át lehet majd festeni mert ez a sok szürke gép nem túl változatos:S
  • atenza
    #210
    Valaki tapasztalt hasonlót ahhoz, hogy amikor indítanám el a demót, a steames "preparing to launch" ablak előjön majd eltűnik és nem történik semmi? Másodszor töltöttem le, az xp ma lett felrakva legújabb nvidia driver... a64 3000+@2,6ghz 1 gb ram és 9600gt Valami ötlet esetleg? Lehet h a kaspersky nem engedi? Kipipáltam benne mindent ennél a játéknál :S
  • DJ Skyline
    #209
    igen, különben nálam el sem indult volna, ha nem támogatná a 2.0-át. :D (ATI 9550 128MB)
  • Prince23
    #208
    Pedig az egy jó gépösszeállítás. Úgy mondtad volna mintha egy gf 6600 Gt-vel tolta volna amd sempron 3000+-al :DD
  • V43 1105
    #207
    Azthiszem ez egy igazán pozitiv dolog, hogy ennyire jól lett az optimalizálás:) Father is kipróbálta a gépén, egy MSI 8800GTS 640mb-os karival, ill Intel Core 2 Duo E6600@3000mhz-el fix 120fps, loál:)
  • Prince23
    #206
    Gépigény

    Lol ez 2.0-ás karival is eldöcög? :O
  • V43 1105
    #205
    Nem hiszem ..
  • Dominic901
    #204
    a harrier-el lehet valahogy lebegni?
  • DJ Skyline
    #203
    youtubera már mennek fel a videók rendesen a konzolos verziókból, íme
  • macleody
    #202
    Jaja, én is szoktam úgy sasolni ha épp nem a föld felé tartok
  • Prince23
    #201
    Miután kieresztitek a rakétát, tartsátok nyomva tovább a spacet, igazi közeli felvételként robbnala a tankok pl.
  • macleody
    #200
    Nyomva tartod a c-t és egérrel kukkolsz ide-oda.
  • Bmx01
    #199
    s hogy lehet nézelődni a fülkében úgy jobbraballra
    nem vágom
  • DJ Skyline
    #198
    #186
  • The Protector
    #197
    HOgy kell kamerát váltani?Mondjuk belső nézetbe.
  • DJ Skyline
    #196
    2:28 után
  • macleody
    #195
    Super Jet
  • Petyus1994
    #194
    Oké.És ezt az átfordulást h érted?:D
  • DJ Skyline
    #193
    kb én is csak a Tomcat miatt játszom majd vele. :D bár van ezerszer jobb játék, amiben ezerszer szebb és jobb Tomcat van, de azok közül egyik sem gyári, mindegyik mod.
  • V43 1105
    #192
    Egyébként nekem is a "must buy" kategóriába került a játék, már nagyon kiváncsi vagyok az F-14 Tomcatre
  • V43 1105
    #191
    Felemelkedsz 3000m magasra, majd a W segitségével felgyorsitasz maximális sebességre, aztán az S-t megnyomva lelassitod a gépet és átfordulsz vele, de vigyázz ha túl lassú lesz a gép akkor "Stall" lesz, és kikell hogy egyensúlyozd majd W-t kell nyomnod, különben bumm :D
  • Bmx01
    #190
    mivel ez csak DEMO
  • Prince23
    #189
    Egyébként a megszerzett tapasztalokat miért nem menti el a gép?
    Vajon azért, mert a doksi nevemben van élezet? :S
    remélem nem, mert nagyon úgy nézki beruházok rá, egyszerűen megunhatatlan árkád a javából.
  • DJ Skyline
    #188
    hát, ha a kiképzésnél tartasz, akkor ott le kell lőni a robot gépeket, ha már élesben nyomod, akkor a változatosság kedvéért le kell lőni a gépeket. bonyolódhat a dolog pár tankkal, és partraszálló bárkákkal.
  • Petyus1994
    #187
    Köszi.És az első missionnál mit kell csinálni amikor átváltottunk lctrl-al külsö nézetre? utána elakadtam:S
  • macleody
    #186
    C
  • Petyus1994
    #185
    hellosztok.hogy lehet nézetet váltani a repcsiben?
  • DJ Skyline
    #184
    "Arról van valami info, hogy lehet-e majd finomhangolni az irányítást?"
    demoban nem nagyon találtam ilyet, teljes verzióban nincs kizárva

    "Remélem majd a nehézségi szintekkel lehet variálni"
    demoban lehet látni egy hard meg egy elite fokozatot a normalon kívül, csak ugye azok nem elérhetők

    "Ace Combatban voltak éjszakai missziók, leszállás, űrmisszió"
    éjszakai biztos hogy lesz, kép
  • zolo
    #183
    Arról van valami info, hogy lehet-e majd finomhangolni az irányítást?
    Mert ez így nekem túl érzékeny, túl gyors.

    Ps1-es Ace Combat 2-3 a referencia nekem repülős játékban, és ott tényleg éreztem hogy gyorsabb a gép a gyorsítástól, meg a gépek tulajdonságbeli különbségei is jól kijöttek, mind sebességérzet, mind manőverezés terén. Pedig az sem szim.

    Remélem majd a nehézségi szintekkel lehet variálni, mert így túl könnyű, és monotonitásba fog fulladni. Ace Combatban voltak éjszakai missziók, leszállás, űrmisszió, stb, itt mire lehet számítani?


  • robotnyk
    #182
    rendes pályákon bármikor visszaállítható, csak ott nem.
  • Tatyla
    #181
    ó basszus így tiszta szar meg nehéz,pedig jó kis játék lenne...
  • Peakman
    #180
    a demóban az első misszióban nem lehet visszaállítani a nézetet, mivel Assisstance mode OFF gyakorlópálya az egész ...
    a második pályán viszont már szabadon választhatsz ON és OFF között a [Ctrl] megnyomásával
  • Hellsing47
    #179
    nyilakkal?
  • Tatyla
    #178
    hogy a kígyóba lehet a kamerát vissza állítani abba helyzetbe ahogy kezdem a kiképzést,hiába nyomom a Ctrl-t?
    mert ez a messziről nézem a repülőt dolog nekem nem áll a kezemre irányításilag...
  • DJ Skyline
    #177
    nem tudom volt-e vagy nem, mindegy, számomra eddig kérdés volt, hogy mi a francról szólhat majd a játék, wikipedian találtam egy ilyet (achtung, spoiler veszély, tehát aki semmit sem akar tudni a történetről, az ne olvassa):

    "The player begins the game as a former U.S. Air Force pilot David Crenshaw who provides fire-support missions for the Ghost team as part of an elite unit called H.A.W.X. Some time after the events of Ghost Recon Advanced Warfighter 2, the player joins a PMC, Artemis Global Security, and flies missions for them until there is a crisis with the United States being attacked by the player's PMC. At this point, the player returns to the United States Air Force to defend the country from the PMC. It gives the player a sense of air combat and control over an aircraft."
  • The Protector
    #176
    Igen 1 héttel késik.20-án jön csak és ez tuti.