1135
  • Prince23
    #775
    Dehogy is!
  • norbi56
    #774
    Akkor jó:)Szóval nem olyan mint a Lock-On:D
  • Freddycom
    #773
    Teljesen jól játszható.
  • norbi56
    #772
    Sziasztok ez inkább arcade játék?Billentyűvel mennyire játszható?
  • Freddycom
    #771
    Én Free flightban csináltam, ott sikerült. Viszont miután úgy gondolod, h megvan a 2 perc, emelkedj 40 m fölé, mert nekem csak ekkor jelezte h "Challenge complete". Én most 29 lvl-en vagyok, és télleg igencsak lomha a fejlődés...
  • Prince23
    #770
    nem lesz semmiféle magyar felirat hozzá, mert angolul jön ki
  • DJ Skyline
    #769
    miért hiszik azt sokan, hogy billentyűzettel lehetetlenség szimulátorral játszani? :) Lock On-ban x+1 dolgot lehet állítgatni, amitől könnyebb lesz a játék. nagyon sokáig billentyűzettel játszottam, és teljesen jól elszórakoztam. ettől függetlenül ha valaki hosszabb távon gondolkozik szimulátorban, akkor illik már egy joystickot venni. mondjuk nem szabad azt várni, hogy a joysticktól mindenki Maverick lesz a Top Gun-ból, és leszed mindenkit. :D ugyanúgy ellehet szúrni a repülőgép-hordozóra való leszállást 25x joystickkal, mint billentyűzettel. :)) meg nem kell rögtön Saitek X52-t venni, manapság fillérekért lehet kapni joystickokat, kezdésnek / kóstolgatásnak teljesen megfelelnek a pár ezer Ft-os joystickok is.
  • fallenhun
    #768
    Freddy: tuti free flight, nem kampány? Mert kampányban valahogy sehogy nem sikerült. Egyébként az ilyeneket (pl OFF mode-ban 30 m alá menni) lehet tolni free flightban is, vagy csak ezt? te milyen géppel csináltad?
    Már csak ez a 2, plusz az 1 órás 2 mach feletti repkedés, valamint a csomó ERS supportos szar kéne. Így 25 felett már nagyon lassan megy a fejlődés :/ Szerintem ráállok Glass Hammerre, és végtelenítve bontom le az F-20-asokat, hogy meglegyen a szint.
  • jpwadkan
    #767
    no hát nekem ezt alanyi jogon nyomja (és minden alkalommal), indításkor, task váltásnak a közelében se vagyok és jóval túl már azon, hogy a tűzfal beugatott, hogy a hawx.exe kimászna a netre
    ctrl-alt-del nálam is a megoldás (egyszer volt hosszú egy-gomb is), mert arra persze már nem hajlandó a szemét, hogy el is szálljon...
    kár, megnéztem volna, így viszont megvenni biztos nem fogom, ez a verzió meg megy a /dev/null-ba
  • Rainbow15
    #766
    Nekem is van ilyen.
    (ha lerakom tálcára, általában nem tudom visszatenni, aztán ctrl+alt+del-el be kell zárni, bezárja, és kártyareset...)
  • ChuckyHUN
    #765
    Logitech Chillstream
  • bandy85
    #764
    Üdv!!

    Ti mivel irányítjátok??Joystickkal vagy bill.el??És emlyikkel lenne jobb szerintetek??kösz
  • jpwadkan
    #763
    hali

    tapasztalt valaki olyat, hogy indulás helyett összevissza villog a képernyő majd az ati control center közli, hogy jó, akkor most kártya reset, mert megfagyott. a max az volt, h eljutottam a profil létrehozásig, de befejezni már azt se sikerült...patch-et is lehúzta, aztán közölte, hogy dump-olt egyet és kiszállt a desktop-ra...ha jól sejtem a game updater-nek kellene meghivnia a hawx.exe-t, na ezt nem teszi (ha meg közvetlenül azzal próbálom inditani, akkor a fentiek következnek)
    a detect szerint tökéletesen kellene futnia
    a konfig: c2d e8400, 3,25 gb ram, radeon 4850/1gb
    bármilyen ötletet szivesen látok, thx
  • Freddycom
    #762
    Itt van 3 db könnyen kivitelezhető challenge, amivel nagyon könnyen szerezhetsz rengeteg XP-t.

    1.) Free flightban repülj a tengerszint felett 40 m-re fejjel lefele 2 percig. Jutalmad 5000 XP.
    2.) TDM-ben 3000 m alatt lőj egy Radar guided rakétát, és érjen találatot, jutalmad 4000 XP.
    3.) TDM-ben 7000 m felett lőj egy Radar guided rakétát, és érjen találatot, jutalmad 4000 XP.
  • robotnyk
    #761
    kicsit elvoltam :)

    stunt egyszer
    stunt kétszer
  • ManoNegra
    #760
  • Prince23
    #759
    Radar guide!
  • V43 1105
    #758
    Amit alapból felajánl a gép, és ne hagyd ott a rakétát.
  • highlander15
    #757
    Fú de felhúztam magam ezen az amúgy klassz játékon.Cape Canaveralon vagyok,amikor az űrsiklót kell megvédeni.F15-el és F16-al próbáltam megcsinálni a küldetést,ti milyen géptípust ajánlotok?
  • Prince23
    #756
    bazze

    ambx támogatás
  • wednes
    #755
    Mondasz valamit, mert egy ilyen típusú játékhoz minimum 15-20 gomb, ha nem több szükséges. Én is reménykedek valami hasonló játékban, addig H.A.W.X céllövölde megteszi. :)
    A végén elkezdem a Lock On-t, de az Joy nélkül esélytelen és csak miatta nem is lesz. :(
  • SötétBarom
    #754
    Ezt a szintű egyszerűsítést a konzoloknak köszönhetjük, mivel a box kontrollerjén található 8 gomb ennyit fed le. Most visszagondolva pl a freespace játszhatatlan lenne vele, emlékeim szerint ott volt sebesség plusz-minusz, utánégető, energia átirányítás (pajzs-hajtómű-fegyverzet), wingman parancsok, pajzs energia vezérlés (előre-hátra-oldalra), cél befogás, alrendszer befogás (ki lehetett lőni a hajtóművet, fegyvereket, kommunikációt, ilyesmit), célpont scan, meg egy halom fícsör. :D Úgy nézett ki a játék mint a négy évszak zongorán :DDDD Ennek ellenére egy végtelenül arcade valami volt. Tetszene nekem is egy ilyesmi cucc repülőkkel. Jane's felől mér rég hallottam, pedig a WWII Fighters című megmozdulásuk nagy kedvencem volt :)
  • elitehun
    #753
    Ja mert ahogy a játékban is láthatod a jövőben játszódik. ezért tűnhet űrháborúsnak :)
  • wednes
    #752
    Én is jobban örültem volna egy összetettebb arcade játéknak.
    De azoknak is igaza van, hogy már előre lehetett tudni, milyen játék lesz a H.A.W.X az előzetesekből. És szemlátomást sokaknak tetszik, tehát az UBI egyáltalán nem lőtt mellé ezzel a játékkal.

    Engem is szórakoztat, igaz el kell vonatkoztatnom, hogy vadászképek vannak benne, inkább vmi "űrháborús" játékra hasonlít. :)

    De igazad van abban, hogy egy összetettebb játék nem azt jelenti, hogy kevés benne az izgalom és az akció.
    A nagy kevencem az 1989-es F19 Steal Fighter. Első játékaim közt volt PC-n 8 éves koromban. (91-ben)
    Egy olyan típusú játéknak mai köntösben nagyon tudnék örülni! Az se volt szimulátor, hiszen a gépekre gyakorolt erőhatások és G-erők, oldalkormány, valóságos radar stb nem volt benne. Viszont rendes küldetésekbe kellett részt venni, figyelni kellett az üzemanyagra, a fegyvereket ki kellett válogatni, radar üzemmód váltása, felszállás menete, leszállásé (azt gyakorolni kellett). Ott se zuhant le az ember egyből a találattól, de amortizálódott a gép. :) Szökött az üzemanyag, a stabilizátorok kimentek, remegett a gép, robot pilóta elszállt stb.
    Jó lenne most is egy ilyen játék.

    De a témához visszatérve, amire kitalálták a H.A.W.X-ot arra jó.
    Csak egyetlen egy dologba kötnék bele..akármekkora arcade játék az már nekem is fájt, hogy a sebesség állandó mindig. Full zuhanórepülésbe is meg 90 fokos emelkedésbe is, a fordulókról nem is beszélve. Ez kicsit tényleg "űrcsatává" teszi.


  • tmisi
    #751
    Köszi a segítséget mindenkinek majd este kipróbálom! :))
  • robotnyk
    #750
    galériámban van pár dx10es kép. a felhőkön átszűrűdő fény a dx10 effekt, igazából sztem nincs sok különbség.
  • fulcrum falcon
    #749
    Jó figyelj. Arra nekem is jó hogy így suli után kicsit repkedni mert egyszerű és nincs sok macera vele, de az ubisoft-tól jobbat vártam. Abban meg biztos lehetsz h nemtudnám kinyitni a szim ajataját de nem is érdekel hogy hogy nyílik mert én engem a harcirepülők érdekelnek ezért nem is játszok a MSFS-el arra ott van a lonci...
  • Prince23
    #748
    Van hely a TC HAWX-nál
  • samsung123
    #747
    Rakjon már be 2 képet akinek Vistaja van hogy, DX9 ÉS DX10 mi a külöbség.
  • ChuckyHUN
    #746
    másodlagos hamacsi:
    id: TC-HAWX2
    pw: hokigyuri
  • ChuckyHUN
    #745
    csináljatok helyet, lécci
  • tiburon26
    #744
    valaki csinalna egy kis takaritast a hama szobaban?ugyanis nem tudok belepni mert full.
    köszönöm
  • bgabor
    #743
    Na ne röhögtess. Ha egy kicsit is értenél a témához, tudnád hogy a Lock on jóval bonyolultabb, mint a FS.
  • robotnyk
    #742
    nem olyan nehéz az az alappal sem, de másodszorra olyannal próbáltam, amin van radar guided missle (asszem rafale). ezzel szemből kiszedtem egy fordulóban 3 kicsit, aztán a másik oldalt is, sokkal egyszerűbb. JStrikeból kell sok a nagynak az tény, de ha elfogytak a kicsik, akkor küld rá a társakat. repülj fel magasra, aztán onnan támadd. nyomd a braket, akkor ha elég magasra mentél 3*2 rakéta is belefér akár egy körben. a repülőgépek amik támadnak, érdemes eléjük menni minnél előbb, bőven belefér az időbe.
  • ManoNegra
    #741
    Egy bombázót válassz! A végén nem kell foglalkozni a kis hajókkal, csak a nagyot támadd.
  • fallenhun
    #740
    Core: szerintem is az egyik legtrükkösebb :) Én úgy csináltam, hogy miután végeztem a vadászokkal, a széléről egyenként "csipegetve" bontottam le a hajókat. A Destroyer a húzós, mert rakétát lő, a Cruiser csak légvédelemből tüzel. Mindig küldd rá a vadászokat vagy a Destroyerre, vagy a Myrmidonra, és akkor megcsinálható, de azért vigyázz, mert így is könnyen lelőnek. kilősz 1-2 raksit, és spuri vissza, majd újra támadni.
    Én az F-14B Bombcatet használtam először, de igazából mindegy. Legyen rajta vagy Radar Guided Missle, vagy AG Missle. A végére úgyis elfogy :D
  • fallenhun
    #739
    Hát nagyon sok :D
  • tmisi
    #738
    Üdv!

    Van az Ulysses küldetés (asszem ez a 8-dik), ahol a végén kell a Flagshipet kilőni, meg ott van vagy 5-6 Frigate. Arra már rájöttem hogy a recommended géppel és fegyverekkel nem lehet megcsinálni, mert nem sebeznek eléggé, engem meg hamar leszednek. Valaki tudna valami trükköt adni, hogy mivel érdemes nekimenni?
    (Én most arra gondoltam hogy bombázóval, de a küldi elején meg az nem lenne jó a helikopterek meg MIG-ek ellen.)

    Amúgy kár hogy a checkpointnál nem menti el végleg és másnap előről kell kezdeni a küldit.
  • ChuckyHUN
    #737
    Kivétel nélkül, minden MMOhoz kell ÉSZ és tapasztalat:)
    /wow meg 1 tál fos:D:D:D/
  • simonl #736
    Szia,

    Ritkán szoktam reagálni hozzászólásokhoz, de most a reggeli kávém közben nehezen viseltem írásodat: Minden fórum, cikk, beszámoló úgy kezdődik, hogy ez NEM szimulátor. Nekünk, akik kedvüket lelik az ehhez hasonló játékokban - munka után kicsit kikapcsolódni - ez pontosan megfelel.

    Te az életed első felét biztosan azzal töltötted, hogy egy valós szimulátorral megpróbáltál felszállni.
    Mellékesen jegyzem meg, PR jelleggel volt szerencsém egyszer beülni a MALÉV oktató szimulátorába....na ott Te az ajtót se találnád meg......mint ahogy én is csak pislogtam.

    további szép napot