1135
  • tothbalu99
    #1135
    Sziasztok! Ma vettem meg a játékot Steam-en. Valaki tud mondani egy (lehet többet is) Lan szervert ahol vannak játékosok? Azt megköszönném. Üdv
  • Fpocok
    #1134
    Nem indul. Megvan eredetiben... egy csomó mindent megpróbáltam de nem indul... dump hibás nekem is.
  • MarkBlade
    #1133
    Árkád.. nem szimulátor de arra jó szerintem.
  • Fpocok
    #1132
    Mekkora egy rakás fos ez a játék, kurva anyád ubisoft!
  • norbee46
    #1131
    Sziasztok!
    Mi a megoldás a saved dump hibára?
  • aimlock
    #1130
    hamachi-->

    cím: hardhawx
    jelszó: hardhawx
  • Matthew Baker
    #1129
    És ki akadályoz meg benne? (Bocsi ez nagyon magas volt amúgy sajnálom de nem értek hozzá :/)
  • Ekos
    #1128
    hamachin játszanék
  • Sztriky
    #1127
    Tolja még valaki LAN-on? (Hamachi)
  • johny85
    #1126
    ja én is ott akadtam el mint decoy,a radarcsomópontokknál,hogy a rákba kell megvédeni a bombázókat?
  • grebber
    #1125
    Senki sem csak nekem van ilyen gondom?

    Elvileg a game támogatja az 1920*1080-at mégis ott az a két fekete csík alul felül! :(
  • grebber
    #1124
    Wide screen-re van megoldás mert alul felül 2 átlátszó csík jelenik meg és elég undorító?
  • Matthew Baker
    #1123
    nem lehet valahonnan letölteni a magyar nyelvi fájlokat?
  • Prince23
    #1122
    Sziasztok.

    neten sokan tolják még a coopot meg a tdm-et? érdemes beruházni rá?
  • Tes Parker
    #1121
    Arra gondolsz mikor radarcsomópontokat kell keresni?
  • decoy
    #1120
    hihetetlenül felkúrta az agyam ez a játék...van egy misszió mikor iylen radarok vannak...és 4 gépet kell védeni hogy eljusson egy heéyre.de hát komolyan mondom az lehetetlen... folyamatosan lőnek rám a lófaszos vadászgépek ezerrel kapom a rakétákat tőlük is meg a földről is. 20 fele kell figyelni...ráadásul ami van fegyver az a radarrakéta vagy mi a rák.hogy kéne normálisan ellőni h tuti betaláljon? megküldöm 500 méterről a radart aztán kiírja h target missed...minden ilyen szart 3 szor meg kell lőnöm h eltalálja...
  • gyonax
    #1119
    én eddig csak rendeltem a galaxisból, de semmi problémám nem volt vele... Szépen, időben, sértetlenül hozták a játékot, sőt még fel is hívtak előtte, noha az van a leírásban hogy ezt nem teszik... Személyesen még nem voltam boltjukban, de a kiszállítással semmi baj nincs...
  • Turul2010
    #1118
    Kedves hozzászóló!

    1 a lényeg: A CD-galaxysba a lábam be nem teszem többet,a korábbiakban leírtak miatt......"bruhaha"......

  • robotnyk
    #1117
    ja, a tesco nagyon megbízható forrás játékokhoz, bruhaha. ha nincs nekik készleten, nyilván nem tudnak szülni, de ha valami nincs, azt nem is szokták a galaxisnál reklámozni, vagy ha éppen elfogyott és még kint van az oldalon, akkor felhívnak, és közlik veled. igen, ez meg az én személyes tapasztalatom...
  • Turul2010
    #1116
    SPOILER!

    Nagyan kedves tőled,hogy a "kulcs" külsőhivatkozásoddal azt a boltot ajánlod ahol általában NEM LEHET a H.W.A.X.-ot megvásárolni,és az eladó hozzád állása a vevőhöz enyhén szólva undorító.....{személyes tapasztalat}....igen a CD-galaxysról van szó!!!
    Ehelyett én ajánlanám Kis Hazánk valamelyik multi bevásáró hálózatát,nekem a "T...O"-ban sikerült hozzájutnom.....nesze neked szakbolt.
    Azért a 2290 huf-os árért valóban nem kellene kulcsos szitukkal furminálni,meg kell vásárolni,és ennyi!

    Tisztelettel_Turul2010
  • gyonax
    #1115
    Kulcs
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyébként miből gondoltad hogy bárki az általa megvett CD kulcsot odaadja neked?
  • Seven9
    #1114
    Hali! Nem tudna valaki küldeni CD-kulcsot, mivel nem tudok nélküle Online játszani? Elöre is köszi!
  • Turul2010
    #1113
    Hy!

    Köcce a reagod.....ennek értelmében tolom tovább! :) :) :)

    További szép napot.

    Üdv_Turul2010
  • Bercy #1112
    Hú nekem az már simán ment. Én nem is a bombcattel csináltam, hanem talán F18-al. Csak rakétáim voltak, jópárszór rá kellett repülni a hajókra. Minimális sebességgel repültem feléjük és ahány rakétát tudtam beléjük eresztettem. Ezt annyiszor ismételtem amég el nem süllyedt mind.
  • Turul2010
    #1111
    Sziasztok!

    A "TAJFUN" küldinél "megakadtam".
    A légi egységek lenullázása után, a hadihajó flottával nem boldogulok....
    valamit tuti rosszul,vagy egyáltalán nem csinálok jól...nem toom.
    Szívesen venném az idevonatkozó segítséget.

    Csendes estét_Mindenkinek_TURUL2010_:)
  • Botees
    #1110
    http://trabinevelde.hu/latog.php?id=21106
  • Ryan1991
    #1109
    Hali! most töltöm a játékot,és azt szeretném meg kérdezni hogy lehet e multizni ?
  • w77d
    #1108
    nagyon jó game az tuti :)

    én a Saitek X52-esemet sehogy sem tudtam normálisan működtetni a játék alatt, de így joy nélkül is élvezhető volt (végülis full arcade game-ről van szó)
  • Krapo
    #1107
    Hali meg van a játék :) nekem egészen tetszik a magamódján ! Joy-t ha logitech akkor elméletileg betudod állítani csak kell hozzá egy progi (logitech profiler) Én így játszhatóvá tettem joy-jal is. Nem tudom van e ilyen lehetőség más gyártó által kiadott joy-nál is ?!
  • Botees
    #1106
    Garena
  • Csilluskaa
    #1105
    Sziasztok! Játszik valaki LAN-on? Csatlakoznék én is, ha van rá mód.
  • Rambo9512
    #1104
    Talán mint ahogy írja is próbáljátok meg adminisztrátorként indítani
  • Zickler
    #1103
    Hi all!
    Vista van a haverom gépém és amikor megpróbáljuk felrakni a gémet a következő hibaüzenettel kilép:


    És amikor rákattintunk az OK-ra várjuk hogy behozza a jelszó-t kérő ablakot nem történik semmi.
    Valami ötlet? Már megpróbáltuk kikapcsolni a védelmet de valahogy nem hajdandó kikapcsolódni.
  • roncs
    #1102
    Üdv mindenkinek van egy olyan program mint a hamachi, a neve tunngle ,kicsit más de szerintem jobb ,vagyunk ott egy páran akik HAWX-ozunk meg sok külföldi is ha valakinek van kedve jöjjön.
  • w77d
    #1101
    ezt alá tudom támasztani
  • Ben007
    #1100
    ez a játék joy-al játszhatatlan
  • Falcon87
    #1099
    Az első támadás után is inkább csak az érkező repülőkre koncentrálj, de a veszélyes közelségbe került hajókat is intézd el. A támadókat szorítsd az ellenséges flotta felé, és intézd el a hajókat.
  • peter76bp
    #1098
    Sziasztok!

    Valaki árulja el, hogy kell végigcsinálni a Typhoon küldetést. Lassan már két hete szívok vele, és nagyon unom. Az első 5-6 perces védelmet csak-csak végigviszem, de utána tök mindegy, hogy a repülőkre vagy a hajókra megyek mindig kicsinálják azt a hülye flottát.

    Az ajánlott gép és fgyverzet semmit sem ér, mert azok a barom bombák mire elérik a célt addigra kilőnek százszor, otthagyni meg ugye nem lehet őket ledobás után. Radar guided, AA és sima rakátákkal felszerelt géppel próbálkozok, de nem igazán tudom mi lenne a fontosabb. A saját flotta felett körözni és kilődözni ami közeledik, vagy a hajóhadat támadni. És ott mik lennének az elsődléeges célpontok.

    Help
  • Ati810
    #1097
    Hello
    Az lenne a problémám hogy mikor szeretnék csatlakozni egy szerverhez akkor elkezd tölteni majd kis idő múlva kiírja hogy, időtúllépés miatt nem csatlakozik (ha én csinálok szervert akkor tudnak csatlakozni).
    Előfordult ez már valakivel ?
    A válaszokat előre is köszönöm.

  • GustyX
    #1096
    Hali!
    Aki tolja neten, megtudná mondani, hogy sok server van-e? Persze amin játszanak is.