58
anime játékok
  • haloha
    #58
    egy kis kedvcsináló:
    http://www.youtube.com/watch?v=YQpK7_qHHYo

    igen, mert jó:) de hát ízlések és pofonok. szerintem gyönyörű, baromi sok jó kis képesség van a harcokhoz, és baromi szép a főszereplő kiscsaj:D
  • benji7
    #57
    na, tök jó!örülök.:)
    Nem sok embertől hallottam, hogy tetszene neki az x-blades, de mostanság te vagy a kb 8-10. akinek igen :D
  • haloha
    #56
    aham, nemrég vettem meg. azota folyamatosan csak ezzel játszom:) eszetlenül tetszik. rég toltam már ennyire élvezetes játékot, nagyon jól összerakták a harcokat. nagyon szép a grafikája is, a legjobban a belassulások tetszenek.
    na megyek és nyomom tovább a hentet:)
  • benji7
    #55
    szerintem tetszeni fog.
    megvetted már?tetszik?
    vagy csak barátnőd akarta megkapni az x-bladest és veled vetette meg.hihi
  • haloha
    #54
    néztem sokat és nekem nagyon tetszik. imádom a hack n slasheket, én erre születtem:) szoval szerintem kiporbálom.
    seth: tudom, hogy orosz, de a Topware nekem csak jó kis játékokat adott. Septerra Core-t pl, amit imádtam. igen az monoton volt egy picit, de én azt jol birom, és megérte mindenképpen.
  • benji7
    #53
    Nekem teszett,bár ajándék lónak ne nézd a fogát...játszható szerintem.
  • netmester
    #52
    nézz róla gameplay videót youtubon aból láthatod hogy pl én mért nem akarom azt a játékot soha az életbe kipróbálni
  • Seth
    #51
    Semmiképp.Borzalmasan vontatott és monoton. Ne tévesszen meg a külcsín, ez egy orosz játék, nem japán
  • haloha
    #50
    ismeri valaki az X Blades nevű játékot? barátnőm ajánlgatja nekem, érdemes megvennem?
  • Norsz
    #49
    bocsi hogy idepofátlankodom ilyenekkel de haverommal csináltunk egy animés honlapot és ha szeretitek az animét vagy ha van kedvetek megnéznétek és mondanátok róla véleményt a fórumban PLZ előre is kössz
    www.northanimeportal.extra.hu
  • timantes
    #48
    akkor nézd meg jobban a képeket és meglátod hogy használtak , amugy a dobozról sosem szakítom le a fóliát , a fólia porosodjon ne az ami alatta van...
  • LeWyTy
    #47
    Jah erre nemis gondoltam :)
  • Nuki
    #46
    Mert gondolom egy részét internetes web-bolt képei közül halászta, ahol fóliával vannak lefotózva.
  • armageddon666
    #45
    jahogy a cím? az csak azért mert menő :C kinn...náluk...Japánban... legalábbis én így hallottam ^^
  • Énvagyokazapád
    #44
    a 2. tetszetős!
  • LeWyTy
    #43
    2.;3.;4.;5.;7.;8.;10.;11.;12.;;;...stb
    nem is sorolom végig...
  • Tinman #42
    Érdekes, hogy senki nem említette a

    - Warriors Orochit /pár hetes release/ Onimusha feeling


    és a

    - Phantasy Star Universe ill. a Ambition of the Illuminus kiegészítőt. utóbbi pár hónapos csak!

    Galaxisnál 9k

    valamint a

    - Chaos legion-t /nem egy mai darab, de nem rossz ;-) /


    Ne tessék akkor itatni az egereket, hogy nincs semmi jRPG/konzolos stuff PC-re, mert akad azért néha, csak nyitott szemmel kell járni.

    Mindhárom tökéletesen élvezhető PC-n! Ajánlott darabok!
  • armageddon666
    #41
    muca má melyik dobozon van angolul XD
  • LeWyTy
    #40
    Ingame képeket lécci.
    Mer ezekről semmit nemlehet találni.
  • LeWyTy
    #39
    ''Mivel végigtoltam mindet és csak porosodnak''
    De azé minden rajtavan a müanyag fólia.
  • LeWyTy
    #38

    Ha a dobozon rajtavan angolul akkor csak van benne angol nem?
  • LeWyTy
    #37
    Yennel nemtok fizetni!
    Csak hu FT!
  • LeWyTy
    #36
    :D
  • cenobite
    #35
    Gondolom ezek japán nyelvűek, igaz? Angolul egyik sem tud?
  • LeWyTy
    #34
    Az at qvaaa
  • Seth
    #33
    Tokyo-ban lakik, úgy :)
  • Nuki
    #32
    Nem akarsz mesélni hogy lett ennyi, és ilyen játékod? :)
  • Nuki
    #31
    De burzsoá vagy, pedig Little Fighter-nél alig találni jobbat :D (#15)
    Van nagyon sok színvonalas, nem csili-vili játék.
  • Buzz Lightyear
    #30
    nevettem-
  • Broafka
    #29
    a jobbak érdekelnek! :P
    kíváncsi vagyok iylen játékokra! :D
  • BEAST #28
    nem tul szerencses megfogalmazas, de valoszinuleg a rajzolasi stilus es a tema kidolgozasanak modja miatt nevezik "anime jatekoknak" ... arrol nem is beszelve hogy nagy reszukhoz mar kesz animekbol szedtek az otletet, vagy pont forditva es ezek alapjan anime feldolgozas keszult a jatekbol
  • quack
    #27
    a devil may cry meg bármelyik jrpg miért számít anime játéknak?
  • BEAST #26
    sokrol meg csak nem is hallottam :O
  • timantes
    #25
    Kedves topiknyitó , látom szeretnél anime témájú játékokkal játszani, most MEGOSZTOM veled a birtokomban lévő összes eredeti anime játékot. Mivel végigtoltam mindet és csak porosodnak , egyben odaadom neked, mondj egy reális árat és életed végég játszhatsz olyan MINŐSÉGI JÁTÉKKOKKAL amikről nem álmodtál soha!! MINDEGYIK EREDETI! Csak nézd meg az általam készített képeket és ámulj-bámulj, csak mértékkel























    ű













































  • timantes
    #24
    Yogurting

    Nagyon jó mmo ,regisztrálj és játsz. Én is játszok vele naponta , japán tudás szükséges...
    Hivatalos oldal: http://www.yogurting.jp/





  • szucsy89
    #23
    Oni istencsászár game volt:)) sajna elfelejtették...
  • BEAST #22
    Oni az orok legjobbabb
  • timantes
    #21
    ONI:



    ---------------------------------------

    ANIME BOWLING GAMES

  • armageddon666
    #20
    faszavidejóhozzá

    véletlen nincs japánul is? xD (gondolom nincs mert egy résziben japánul beszélnek :C)
  • armageddon666
    #19
    GGX2 az jó ^^