441
Segítség! - csajozós problémák
  • Falconer
    #441
    BKVn ismerkedni? omg...
  • DaemoonHunter
    #440
    Akkor nekem már végtelenben lenne az egom
  • Torry
    #439
    Nem kell mindent csajt feleségül venned, aki tetszik:D Ezek jók ego növelésre.
  • pcdeni
    #438
    Nekem is lenne egy problémám (ismét)
    Zalaegerszegen tanulok, de szünetekben le szoktam utazni szeged irányába, és mos amikor jöttem vissza pesten keresztül, a piros 7-en (vagy gyors, vagy express, vagy mi a neve) láttam egy csajt, kicsit szemeztünk is, de nem mentem oda hozzá, mert úgy gondoltam, hogy ha pesti, akkor távol lennénk egymástól, szóval inkább kerültem egy kicsit a tekintetét, szerintetek jól tettem? vagy hülye vagyok?
  • hologram35
    #437
    Lehet hogy vettek el már tőle nőt de nem tanult belőle.

    Amugy ha ez tényleg igy volt akkor még jól járt kicsit gázabb lett volna a helyzet ha már jön a baba.

    Ha boldog a kapcsolatában a csaj és szereti a barátját akkor akár superman is lehetsz ugy se tudod elszakitani tőle.

    Szerintem jobb az ha valakitől elveszik a nőt még időben mintha a csaj csak megszokásból van vele vagy nem akar egyedül lenni.
  • ecneb
    #436
    úgylátom valaki elől már elszedtek egy nőt :)
    monnyuk az tényleg gyökérség, hogyha pl ismerőse/haverja az illető
    ezért van köztünk olyan fogadalom hagy haver nőjére meg exére soha... még poénból se. kivéve ha speciális eset forog fenn... amúgy meg ha nemismerem tökmind1, ha meg bunkó a pasija akkor főleg hogy rá kell hajtania nőre :D
    ha emg szerezed a nőt akkor a nő úgyis boldog lesz a pasija meg levan szarva :O
  • Rundstedt17
    #435
    lol az a gyenge ha erőszakkal válaszol?az a gyenge aki mástól próbálja lenyúlni....
  • Rundstedt17
    #434
    Érdekes más nőjére ráhajtani nem gyökörség..szerintem pont hogy nem gyökér....tudod egyesek csak így értik meg hogy nem szép dolog bele piszkitani egy párkapcsolatba...
  • hologram35
    #433
    Nem erőszakkal kell elvenni más nőjét!

    De ha a barátja neked megy akkor az egy gyökér.
  • sz4bolcs
    #432
    Amelyik nőt így megszerzed, azt meg is érdemeled. :D
  • hologram35
    #431
    A mai világban nem sokat jelent az hogy valakinek van barátja vagy házas.

    Szerintem egyáltalán nem gerinctelen dolog más nőjére hajtani.

    Egy dologra kell vigyázni hogy erősebb légy a hapsijánál.
    Az egy megnyugtató dolog mert tudod ha neked megy akkor beég a nője előtt és a csaj is látja hogy a faszija egy szerencsétlen aki csak erőszakkal tud válaszolni vagyis gyenge.
  • sz4bolcs
    #430
    Ez nem erkölcstelen, se nem tisztességtelen.
  • hologram35
    #429
    Ha tönkre tudja tenni akkor már ott valami nem stimmelt.

    Szerintem nyomuljon ezerrel!

    A mai világba aki meg erkölcsös meg tisztességes az esik legjobban pofára.
    Sajnos ez van a lovagkor már pár száz éve elmúlt.
  • sz4bolcs
    #428
    Ha valóban boldogok, akkor úgysem fogja otthagyni a párját, és ellen tud állni a kísértésnek. Én úgy gondolom, hogy a "törtetőnek", ahogy te fogalmaztál minimális a felelőssége másik két ember boldogságát illetően ebben a szituációban.
  • Rundstedt17
    #427
    És mi van akkor?Ha beleszeretsz valakibe akkor az feljogosít bármire?Furcsa.Csakhogy tisztába legyél vele:Az embert az teszi emberré hogy képes az ösztönei felett uralkodni,akárhogyan is tönkre tenni két ember boldogságát csak egy gerinctelen törtető képes,ez el is árul egy két dolgot az emberről más helyzetekben sem szempont számára senki és semmi se erkölcs se emberek.....
  • Orionk
    #426
    én is!!
  • [HUN]FaTaL
    #425
    Egyetértek.
  • sz4bolcs
    #424
    Ne legyél ennyire szigorú, bárkivel megtörténhet, hogy beleszeret valakibe, aki kapcsolatban él.
  • toretto r34
    #423
    nem szeretek másodhegedűs lenni, amugymeg tegnap egy jókis szilveszteri buliban el tudtam feledni mindent le....om már azt a lányt ugy néz ki talán jó évnek nézek elébe, és a leányzónak senkije nincs :D
  • Rundstedt17
    #422
    Pf milyen emberek vannak...
  • Orionk
    #421
    nem kell őket szétszedni, te leszel a szeretője, és kész :D
  • Rundstedt17
    #420
    Hehe.remélem nem jön össze gerinctelen törtető.
  • Orionk
    #419
    :(
  • DaemoonHunter
    #418
    És néha nemvárt siker is van
    Nevezhetjük ezt afféle stand up comedy-nek is
  • raulreal
    #417
    Jajaja...én is azt csinálom. Főleg vizsgákon.
  • DaemoonHunter
    #416
    Akármi megtörténhet amire előre nem tudsz felkészülni...szerintem hülyeség bármiféle tanácsot adni ilyen téren.
    Improvizálni tudni kell
  • Orionk
    #415
    nem tudom, hogy találkozni fogok, csak gondoltam
  • raulreal
    #414
    Hát figyu...
    Én idáig még sose jutottam el
    Honnan tudod hogy találkozol ilyen ismerőssel? Direkt így alakítod a dolgokat, vagy a jövőbe látsz?
    Én biztos nem hívnám meg, mert...még a végén lecsapná a csajt a kezemről :D
  • DaemoonHunter
    #413
    Kb nekem is ez jutott eszembe
  • Orionk
    #412
    Figyuzzatok!

    Ha mondjuk randin vagyok egy hölggyel, egy belös kis kávézóban budapesten a belvárosban, vagy a karácsonyi vásáron forraltborozni, akkor ti hogyan bókolnátok egy csajnak, hogy bejöjjetek neki. Ez az első randi lenne. Hogyan vezetnétek a randit.

    Másik kérdés: ha randi közben találkoznátok ismerőssel, mondjuk, akit régen láttatok, és meg kellene hirtelen őt is hivni valamire a randi közepén, mert régen találkoztál vele, és még humoros is a csávó. Na ebben az esetben ti meghivnátok? mármint a randi közepén? tehát, ha látja a csaj, hogy jó haverjaid vannak, akkor az jó nem? vagy kérdezzem meg előtte a csajt, hogy volna e kedve kicsit csatlakozni a többiekhez, hogy kicsit eg darabig többen legyünk. Ti ilyenkor mit csinálnátok.

    thx, na de mostmár megyer szilveszterezni, sziasztok, mindenkinek buék
  • raulreal
    #411
    Mint egy amerikai vígjáték. :)
    Ott be szokott jönni, nem?
  • toretto r34
    #410
    mondjuk igen, ezek normálisabb ötletek bekell hogy valjam mint a szétcsapom a fejét dolog
  • Orionk
    #409
    hát hirtelen nekem sem jut eszembe sok :D


    Ahhoz mit szóltok, hogy megkeresed a csaj legjobb barátnőjét, akit elhívsz egy kávézóba és elmagyarázod neki, hogy te még mindig szereted a csajt, és vissza szeretnéd szerezni, mert belátod, hogy hibáztál, eseleg egy könnycseppet is ejtesz a kávézóban, és a legjobb barátnője elhiszi neked. Ezek után meg hajlandó neked segíteni titokban a visszaszerzésével.

    Ezután meg bármit kitalálhattok, hiszen ketten vagytok, ráadásul a segítő társad a volt barátnőd legjobb barátnője, aki a legjobban ismeri, és tudja, hogy mit szerete, szeretne, stb...

    például az is egy módszer, hogy a legjobb barátnője megszerzi a lakásának a kulcsát, és kifigyeli, hogy mikor nincs otthon. Akkor a kulcsával be tudsz menni, és mondjuk az egész lakását teli rakod virágokkal, amit szeret, és aztán egy megfelelő pillanatban egy szál egészen különleges virággal várod otthon, és elmagyarázod neki, hogy mit jelent számodra, stb.. esetleg valamilyen testi kontaktussal is jelzed, esetleg végigsimítod az arcát.

    Persze arról a legjobb barátnője gondoskodik, hogy a volt barátnőd egyedül jöjjön haza, és nem fáradtan, hanem jó hangulatban.

    Hirtelen ez jutott eszembe, de szerintem ez is tul gyerekes. VAlami jobb ötlet kellene.

    Hajrá!

    egyébként mit szóltok ehhez?
  • toretto r34
    #408
    akkor mondhatnál 1 párat :)
  • Orionk
    #407
    De volt, de szerintem jobb módszert is ki lehet találni
  • raulreal
    #406
    SŐT! Szerintem meg nyírd ki.
  • Danny1987
    #405
    Szerintem meg fejejje le mindkettőt.:)
  • raulreal
    #404
    Jogos.
  • toretto r34
    #403
    miért neked nem volt soha olyan hogy valamit nagyon akartál, és azon törted az agyad hogyan szerezd meg?
  • toretto r34
    #402
    hát mert nem vagyunk egészen normálisak