148
http://kuruc.info/r/34/22145/
  • TommyC
    #28
    nekem mindegy milyen volt a felfogás.
    ha az őseimet lemészárolják, az nem felmentés és nem enyhítő körülmény, hogy akkor más volt a felfogás!

    de nem akarok offolni se flamelni

    sry
  • Cat 02 #27
    Először azt hittem 1844 ^^

    Akkoriban is volt délen egy etnikai tisztogatás, aztán leért a magyar haderő és vissza etnikai tisztogattak =|
  • bardocz
    #26
    1764,azért az eléggé régen volt,akkor picit más volt a felfogás
  • Frosty01
    #25
    azért azt se felejtsük megemlíteni hogy a szerb az egy bunkó vadállat nép szal nem meglepő, annak ellenére hogy még én sem hallottam róla...
  • nyamiag #24
    véletlenül se gondoltam komolyan :D:D
  • TommyC
    #23
    Gondolom akkor erről is lehetne beszélni....
  • guardian hero
    #22
    Szerintem meg köszönhető annak, hogy basztál elolvasni a könyvet.
  • guardian hero
    #21
    Azt nem értem, hogy miért mindig ezzel a hasonlítgatással jössz. Ez valami komplexus nálad? Hadd beszéljen már mindenki arról, ami neki fontos...
  • Sippie
    #20
    én se tanultam, pedig már jó ideje túlvagyok az érettségin. De talán ez köszönhető a zsidó tanáromnak.
  • Sippie
    #19
    a lényeg inkább hogy kik ellen tették
  • Tigristank
    #18
    Miben tévedek? Hogy tanítják? Csak mert én is a suliban tanultam róla kb. 1 éve.
    Azon meg ne csodálkozz, hogy te még nem hallottál róla, messze vagy még az érettségitől. :)
  • gyuri12
    #17
    ebben tévedsz, a népirtások valahogy mindig kimaradnak(csak azok kerülnek bele,amit a németek[nácik] tettek)
  • Muki100
    #16
    Hmm kurucos link a topikleírásban ^^
    Egyébként meg "örök barátaink", azoknak is a titoista meg csetnik részei nem is tudom mire számíthattak, mivel területet raboltak.
    Persze semmi sem jogosíthat fel arra, hogy civileket mészároljanak, de mégis mit képzeltek, országcsonkításért mi jár?...
    A magyarok mészárlásáról pedig annyit, hogy hasonlítsa valaki össze pl. ennek a visszhangját mondjuk a holokausztéval, vagy az xy fekete országban dúló polgárháborúéval, vagy akár az atombomba áldozataival...nem tudom kinek melyik a fontosabb.
    Meg tudtommal a Magyar Királyságban 1914 előtt nem jártak az ezeréves magyar területeken szerbeket mészárolni csak azért, mert szerbek.
  • Csacsi
    #15
    Bocsi, nem szóltam. Fáradt vagyok.
  • Punker
    #14
    ez csak trianoni ködösítés.
  • Tigristank
    #13
    Én nem a videóról beszélek most, hanem az előzetes szövegről, mert az nem említi.
  • REALista
    #12
    Te hol olvastál ilyesmit?Csak leírták hogy volt előzménye is a dolognak...
  • Csacsi
    #11
    Már nincs ott a videó. Legalábbis nekem nem hozza be.
  • Énvagyokazapád
    #10
    említik, csak a videot is meg kéne nézni...
  • Tigristank
    #9
    Nem egészen. Kb. 12 000 km2 területet kapott Magyarország, 1 millió lakos élt akkoriban a Délvidéken, és csak a 40%-a volt magyar.
  • bardocz
    #8
    és akkor elindul egy körforgás,ami nem ré véget,sok értelme lenne...meg biztos érdekelné az érintett magyar családokat,hogy megöltek x ártatlant boszuként
  • nyamiag #7
    mindent vissza!
  • Shortstop
    #6
    persze magyarázzátok meg hogy ez tök jo volt...
  • Punker
    #5
    azt ne hagyd ki hogy nem civilek illetve elvétve voltak, ugyanis akkor az teljesen magyar lakta terület volt, ergó ténylegesen partizánokat végeztek ki ahogy minden más államban is.
  • Tigristank
    #4
    Az előzményeket persze nem említik. Ugyanis még előtte, 1942. januárjában sor került az újvidéki hideg napokra, amikor a magyar csendőrség ~3000 szerb lakost lőtt a jeges Dunába a partizánok elleni harc ürügyén. Csak arra nem számítottak, hogy 1944-ben a szerbek visszafoglalják Délvidéket, és bosszút állnak. Persze a szerb mészárlás jelentősebb volt, mint a magyar, csak azért azt sem árt megemlíteni.
    Mellesleg tanítják ezt a magyar iskolákban.
  • bardocz
    #3
    miért álltak boszút?
  • ForzaInter
    #2
    A valódi népirtás: horror videó 50 ezer délvidéki magyar '44-es lemészárlásáról
    2008-03-08. 22:32

    A Magyar Televízió 1-es műsora péntek éjfélkor, hogy minél kevesebben láthassák, összeállítást közölt az 1944 őszén végrehajtott délvidéki magyarirtásról, amikor a titóista partizánok mészárolták az ártatlan magyar lakosságot. Szerencsére az MTV honlapján megtalálható volt az összeállítás, legalább az interneten megtekinthető utólag.

    Mivel elévülés nélküli emberiség elleni bűntettekről van szó, ideje lenne megindítani az eljárást, megállapítani a felelősséget, kárpótlást követelni. Ma már ebben lehetne támogatást kapni nemzetközi fórumoktól, és jó lenne a magyar iskolákban tanítani a történteket. Minden ellenkező híreszteléssel szemben magyart sem szabad ölni.

    És ennyit azokról, akik az akkor is, a 90-es években is tömeggyilkosságokat elkövető, jórészt büntetlenül maradt szerbekkel szimpatizálnak Koszovó ügyében. Csak a délszláv háborúkban 300 ezer embert pusztítottak el, horvátokat, bosnyákokat, albánokat és a horvát fennhatóságú Kelet-Szlavóniában, Dél-Baranyában magyarokat is megint, nem beszélve a frontra golyófogónak terelt délvidéki magyar srácokról. A rácok megérdemelnék rablóállamuk teljes szétverését is, nem csupán Koszovó elvesztését.
  • ForzaInter
    #1
    borzalom ami akkor történt, video első felét nézzétek meg...