36
Lutra Album
  • MaSzKa
    #36
    http://turborago.fw.hu
  • STESTE
    #35
    Hello!
    Ha érdekel a Turbó Rágó, vagy cserélnél mert gyűjtessz,látogass el a honlapomra, és iratkozz fel gyűjtőnek, vagy nézegess képeket, írj a vendégkönyvbe, vagy csak mondd el másoknak is hogy itt vár mindenkit a legnagyobb magyar turbó rágós oldal.<br>
    Üdv Tomi.
    <a href="http://turborago.fw.hu">
    http://turborago.fw.hu</a>
  • Kwagga
    #34
    Sziasztok! Én is gyűjtöttem többféle cuccost is anno (lutra albumok, focis kártyák), meg is találtam nemrég az albumaimat, meg a temérdek cserematricát. Ha esetleg van valakinek nosztalgiázni, és maradt felesleges cucca, keressen meg: [email protected]
  • pyrohun #33
    lutra album amúgy ütött! wwf és sebesség volt meg, egyik sem telt be, de az egyik majdnem :)
  • pyrohun #32
    turbo rágó, atyaég... :)
    emlékszem csomó osztálytársamnak én hoztam a rágót, mert én 7 forintért tudtam venni, ők meg csak olyan helyet tudtak, ahol 10-11 forintba került :)))))))
  • MaSzKa
    #31
  • pulti
    #30
    nálam a world cup 98 album adta
  • _Atti_
    #29
    emlékszem áltsuliba az igazgatóiba lehetett kapni bele a matricákat:D a lenti autos megvan:D
  • 12346
    #28
    így ahogy néztem vaterán, sztem nekem is volt teknőcös az autós, állatos. azt sose szerettem pedig. sztem inkább csak kaptam, mer aszitték, az nekem jó lesz^^ turbo rágó is alap^^ egyszer megtaláltam az elsős könyveimet, és tele volt celluxozva mindenféle 80-akárhányas autócsodákkal:)) örültem is neki:D
    kosaras, dragonballos szarok már kimaradtak.
  • jazzy
    #27
    Nekem autós, repülős, állatos, meg hmm, dragonballos? volt olyan? Vagy valami akkoriban menő hülye mesés arra csomó pénzt elköltöttem le is lettem cseszve érte így utólag teljesen jogosan :(
  • BEAST #26
    nekem autos meg tini nindzsa teknocos volt :O ... aztan atszoktam a turbo ragora meg a kosaras kartyakra
  • 12346
    #25
    gyáááá hányszor láttam ezt a borítót:c biztos nincs már meg sehol se:/ nekem is volt jp-s, + talán vmi állatos. de ez volt a kedvencem^^
  • SötétBarom
    #24
    Ez könnyet csalt a szemembe :)
  • Fabio Capello
    #23
    Úúúú nekem is volt sos természetes, de már nagyonrégen
  • savior
    #22
    ez nekem is megvolt. +valami kutyas
  • RAZOR27
    #21
    Nekem SoS természet-es volt, elég sok matricát vettem bele, de ez még akkor volt, amikor még a tüzet se fedezték fel xD
  • banok
    #20
    nekem most is van Bajnokok Ligájás. idei.
  • Fbn Lx
    #19
    nekem 101 kiskutyás volt, amikor kicsi voltam.
    Kb. 6-7 darab ha be volt ragasztva xD drága hobbinak tartottam. Illetve nem én, hanem a szüleim :p
  • BaliBoy
    #18
    Asszem nekem 1 vagy max 2 hiányzott belőle.
  • MaSzKa
    #17
  • szucsy89
    #16
    Jurassic Parkosat kihagytam:)) bár abba alig volt matrica xD
  • ThisZip
    #15
    Huhúúú, ez mekkora volt régen! Nekem volt focis, osztályban ezerrel cserélgettük! Emléxem, megvolt a második legritkább matrica..
    Szürke fényes háttérel, rajta francia lobogó benne meg a 98-as szám....
  • MaSzKa
    #14
    asszem nekem focis is volt

    de nem tudom már mi lett vele
  • Christiansen
    #13
    Oroszlánkirályos, Jurassic Park-os, na meg standard, sima állatos
  • Cat 02 #12
    Ilyenből Star Warsos meg Pokemonos ?
  • szucsy89
    #11
    áh milyen régen is volt már...nekem repülős volt, természetesen nem lett teljesen meg:))
  • joebacsi
    #10
    ezmekkora egy király volt :)
    5 rongy, csak megnevegyem...nekem nem lett teljes sose :(
  • MaSzKa
    #9
    pontilyenem volt :D
  • fanka93
    #8
    nekem is volt Autós,blöehh x_x
  • John Cena
    #7
    Pokemonos izéket is ezek csinálták amatricás albumot? mert akkro asszem nekem is van:)
  • schrank
    #6
    az én unokatesómnak meg valdisznis
  • PeeTeR
    #5
    azert ezzel par evet csunyan elkestel :D
  • MaSzKa
    #4
  • fifi
    #3
    ja meg az autós is, valóban...
    hát nem tegnap volt...
  • fifi
    #2
    nekem megvan még a WWF-es...
  • MaSzKa
    #1
    Nekem Autós és Állatos is volt