181
The Incredible Hulk
  • megalodon
    #181
    Én ps2-n játszom a játékkal és már csak Abomination van hátra,hogyan kell legyőzni.
    Hiába hergelem magam hiába a thunderclap vagy a hulk smash mindig blokkol.
    Egyszer valahogyan sikerült megsebeznem,de nemtudom hogyan. Leomlott mellettünk egy épület és akkor történt de ennyi.
    Többször próbálkoztam és az tűnt fel,hogy ahol elkezdjük a harcot van egy színház vagy valami hasonló és a fényreklám és a bejárat ujra sértetlen ha le is rombolom de valamerre elmegyk majd vissza.
    Van valami köze a dologhoz?
  • Klima Alex
    #180
    unokabátyám leszete de nincs kép csak hang vajon miért ?
  • Klima Alex
    #179
    menyit ?
  • Prince of Máté
    #178
    Érdemes, 12 ezret még pont megér.
  • The Protector
    #177
    Nem.Kerüld el.Iron Man szint.
  • Klima Alex
    #176
    Érdemes megvenni ?
    Hogyha igen hol tudom ?
  • JackSparrow88
    #175
    Na végig is vittem nagy nehezen. Hát végülis nem volt olyan rossz game, negatív mindenképpen a rusnya grafika és néhány küldi monotonitása/nehézsége volt, a többi dolog rendben volt. Egyszer azért végig lehet nyomni, bár többször nemigen javaslom. De az mindenképp igaz h ennél azért többet várt az ember egy picivel, na mind1...
  • rcsaby
    #174
    Abominition-t úgy kell megölni hogy vagy a jobb vagy a bal egérgombot lenyomva tartod,és az ütés elött nyomsz egy egérgörgőt,de ki kell számitani a távolságot hogy pont időben üss.
  • JackSparrow88
    #173
    Lécci segítsen már vki mer se videót nem találtam róla, se pedig egy olyan végigjátszást amiben egyértelműen le van írva h kéne legyőzni, please help!
  • JackSparrow88
    #172
    Na már megint elakadtam. Ez asszem már az utolsó misszió, amikor kizuhanok egy helikopterből aztán meg kell küzdenem egy abominition-nal v. mivel. De már mindenhogy próbáltam sebezni de smi. Erre mi a trükk? Thx előre is...
  • JackSparrow88
    #171
    Ok, most már nagy nehezen sikerült, szerencsére. Mindenesetre nem volt könnyű és ha kell vkinek a trükkje íme: (Hulkbuster defeat)Én csak és kizárólag a "3-as" képességgel tudtam megsebezni, szal biztos amúgy is ezzel lehet, amit a következőképp kell csinálni: 3-as gomb+F+egér görgő+jobb klikk lenyomása egyszerre.(ehhez a haragunknak szinte maxon kell lennie, ha nincs elég akkor "gyűjtsünk" vagyis romboljunk amíg fel nem megy már elégre). Ha jó helyre ütünk le akkor a rengés hullám megsebzi a robotot. Ezt csináljuk meg még 3 alkalommal majd ezután el kezd ájuldozni és összeesik. Ekkor vegyük fel és hajítsuk a generátorok felé. (lehetőleg úgy 2-t is összetörjön egyszerre, így már csak egyszer kell ezt a folyamatot megismételni.) Szívesen akinek esetleg kellett...
  • JackSparrow88
    #170
    Bugos ez a küldi, nem lehet megcsinálni. Lemegy teljesen az energiája a robotnak és nem hal meg. Utána hiába próbálom még sebezni a földbe döngöléssel(amivel eddig is levittem az életerejét), nem történik semmi, még akkor sem amikor tutira sebződnie kéne tőle...
  • DarkSector
    #169
    Kapcsold ki hátul a tápot.
  • JackSparrow88
    #168
    Hali, annál a hulkbuster-nél vok de nemtom sehogysem kinyírni, pedig már hozzávágtam mindent amit csak meg tudtam fogni, próbáltam ütni is de smi, nem megy le az energiája. Vmi olyat olvastam h rage attack-ot kéne használni de azt nemtom h kell. Vki tud ez ügyben vmit segíteni nekem? Előre is thx
  • Prince of Máté
    #167
    Én ma (most már tegnap) néztem meg moziban, nekem a film tetszett, de a játék nem... Talán egy kicsit jobb mint az ironman abban, h van szabadság, de nem egy jó játék az biztos.
  • rayx
    #166
    Tudom hogy jobb az a játék azért kösszi az ajánlást, de azt nem értem hogy egy ilyen rossz játékot 2008-ban hogy tudnak ki adni.Még a Gta 3-nak is szebb a grafikája mint ennek.
  • Shep
    #165
    Nem lehet, de nagyobb gond, hogy a játék is egy nagy 0. Ha ilyen verekedősdi kell, akkor inkább a Kung Fu pandát próbáld ki, az egész jó lett. (szerintem legalábbis)
  • rayx
    #164
    A grafikát vala hogy nem lehet állitaní a játékban?
    Mert így allapból nagyon ocsmány.
  • mistermiskolcz
    #163
    Elakadtam...

    Most épp egy küldetést fejeztem be és a következő amit kapok, hogy zúzzam le az ellenséget és azt a kör alakú valamit (nem rémlik a neve)
    vigyem vissza az egyetemre.

    Közbne betámadnak a helikpoterek, meg a repülő robotok. Írtom őket, de akkor lenyúlják azt amit az egyetemre kell vinnem. Ha meg azért indulok el, mindig bejön a Mission faled...

    Tudtok segíteni?
  • zzizza
    #162
    Megpróbálom, köszi!
  • GiGa master
    #161
    hát a zöld csíkra az a megoldás hogy én rájöttem...ha az F gombot kell nyomkodni nyomkodni kel mellé a bal ill jobb billentyű gombokat is..felváltva..v összevissza ha csak balkattolni kell akkor feláltva nyomkodni kell a jobbot is mellé!én nekem úgy sikerülnke a dolgok!
  • zzizza
    #160
    Akik végig nyomták már game-t adhatnának valami információt a "zöldcsík probléma" megoldására- vagy nincs remény? mert már úgy érzem lassan átalakulok én is miközben nyomogatom a bill.
  • GiGa master
    #159
    Sziasztok hát nem toom amik manapság kijönnek ilyen Marvel gamesok,hát nem tudom vagy elmentek szabira a grafikusok és a takarító csinálja a 16bites képeket v nem tudom...de az száz h GRAFIKÁT VALAKI...lehetne valamilyen módon egy kis grafikát belevinni a gémbe?!me sírva fakadok!Előre is köszi
  • joeperry
    #158
    Közben sikerült, kb 247-edszerre.
  • joeperry
    #157
    Én már a legelején elakadtam, mikor a sziklák alól kéne kimászni, hiába nyomogatom a gombot, amit kér, akármilyen gyorsan, egyszerűen nem ér végig az a rohadt zöld csík. Én még ilyet nem pipáltam, hogy egy játék nyitóképén ne tudjak továbbmenni:)
    Valami tipp esetleg?
  • Szuli
    #156
    Nekem is ugyanaz a bajom. Nem tudom olyan gyorsan nyomogatni a billentyűt. Elég fasz módon van kitalálva. Tippeket várok én is, köszi
  • zzizza
    #155
    Csá! Valaki tudja esetleg, hogy van-e valami trükk azon a pályán mikor a helikopterből esel ki, és átkell változnod? mert képtelen vagyok olyan gyorsan nyomogatni a bill.-t mint elméletileg kéne!
  • Seth
    #154
    A géped nem bírja ezt az ocsmányságot, légy hálás :D
  • ibiza87
    #153
    hali!
    tudtok segíteni. Telraktam a játékot. Elindul, hang van kép nincs. Ötlet?
  • Gerisone
    #152
    halli! hogy lehet bármiféle grafikai beállítást véghezvinni? rendkívül ocsmány a játék!
  • JackSparrow88
    #151
    aha, ok köszi
  • mama2
    #150
    A csajt, ami lebeg a levegőbe, úgy kell, hogy amikor színes lesz a világ körülötted, megnyomod a kettes gombot, majd bal klikk és görgő. A csaj ájuldozik ütöd. Ezt párszor.
    A köves fickóhoz meg dolgokat kell hozzávágni, kb. kétszer(autókat ha lehet), aztán ütöd, lehullik a kő pajzs róla, elájul és úgy ütöd.
    Ennyi.
  • JackSparrow88
    #149
    Hali, egy kis segítség kéne mer picit elakadtam. Annál a küldinél vok amikor ki kell nyírni több boss-ot is. Először egy izomtömeget meg egy radiaktív csajt( az utóbbit egyáltalán nem is tom sebezni). Miután kinyírom a izmos gecit, jön egy áramos f*sz a helyébe. Még ezt is meg tom ölni de aztán még jön egy csávó aki kövekkel van körülvéve és úgy forog. Azt tom h úgy kéne h szétzúzni a köveket körülötte aztán letérdel és úgy ütni. De amikor már ott vok h már csak néhány ütés kéne rá akkor hiába próbálom széttörni a "pajzsát" nem lehet és a sugáros csajszi meg kinyír. Erre vmi trükk? thx
  • Prince23
    #148
    Kiábrándítóan szar a grafikája! még a Medal of honor aa is sokkal szebb.
    Spiedrman 3 4ever. ha már itt tartunk. aze gy szép játk volt ehhez képest. bánom h megszereztem:( amúgy a küldikkel nem lenne gond.
  • overlocker
    #147
    Nah végigtoltam most abominationnal vok kurva jo sztem monjuk kár hogy nm lehet ujra végigvinni de még vannak ilen lila missionok jo volt izhi vot ennyi vot
  • overlocker
    #146
    Help! A végén akadtam el mikor Förtelmet vagyis az átváltozott blonskyt kéne kiütni de nmtom hogy kell sebezni? met hiába ütöm nem gyengül

    hogy nyirom ki a kis mocskot??
  • Lacc 88
    #145
    Ha jól emlékszem ott a bombákat a vízbe kell dobni.
  • mama2
    #144
    Ha végigvitted, akkor megmondanád, hogy abban a küldiben mit kell csinálni, amikor 5 percem van, van négy bomba, mindegyik egy ház tetején.
    Ha felmászok vannak ellenségek, azokat leölöm, de a bombákkal nem tudok mit kezdeni. Nem lehet őket a földhöz vágni meg ilyenek.
    El lehet őket hajítani, de semmi bajuk nem lesz. HELP!!
  • Lacc 88
    #143
    Jobb egérgombot hosszan nyomva felpumpája az ütést, vagy vmi tárgyat felveszel és azzal ugyanúgy hosszan nyomva kell neki bemosni egyet.
    Végig vittem a gamet összeségében végülis egész jó és élvezhető sztem. Azt nemtom sajna a megcsinált küldetéseket hogyan tudnám újra játszani vagy egyáltalán újra az elejéről kezdeni mert nem találok sehol ilyen menüpontot. Vmelyik Pókember-es játékban volt asszem ilyen hogy nem lehetett újrajátszani a küldiket ami baromira lehúzta nálam az élményt. Remélem itt megoldható mert ez nagyon nagy negatívum így. De azért ajnálom mindenkinek jó szétszedni a várost :D

  • overlocker
    #142
    ugyan itt akadtam el

    elakadtam, megkéne menteni a csajt. Bezárták egy dobozba 4 generátorral és van egy páncélos arc akit nemtok megsebezni. Itt mit kell csinálni?


    HELP!!!