5288
  • Tinman #5248
    Ezek se nem gondolatolvasók, se nem telepaták, de még csak az orvosi hipnózishoz sem értenek, ez számomra egyértelművé vált.
  • ghost2
    #5247
    A mentalizmus egy ősi előadóművészeti ág, gyakorlói, a mentalisták, olyan előadóművészek, akik éleselméjűségüket használják arra, hogy a hipnózis vagy szuggesztió alapelveivel a gondolatolvasás, a pszichokinézis, a prekogníció, telepátia vagy az elmekontroll illúzióját keltsék.
  • grizzly21
    #5246
    nem ez nem igy van, a baj az hogy a tv2 elferditette a mentalizmus jelenteset. Ok azt allitjak magukrol hogy mentalistak, ami nem is baj, mert a mentalizmus nem jelent semmi megmagyarazhatatlan, foldontuli misztikus dolgot, egyszeruen trukkok, neha valami gondolkodas alapon, de mindenkepp megmagyarazhatoak, es trukkok. Mas kerdes hogy a tv2 ugy hasznalja ezt a mentalizmus szot mint a foldontuli jelensegek tudomanyat...arra mas szo van, parafenomizmus.
  • grebber
    #5245
    Mindegyik produkció viszavezethető valami szimpla dologra.
    Csak a begyöpösödött nem látta a csalást benne.

    Ha idejönne az összes a házamba és lerajzolnék valamit a másik szobába egyik se tudná lerajzolni az tuti.
    És ilyenek kapnak pénzt.Én is elmegyek mentalistának mert ezeket kis gyakorlással én is megcsinálom.
  • Tinman #5244
    Az, hogy 6 évig tanultam vegyész szakmát.

    Facts:

    1. Az előző részben kókler Lui mindegyik pohárba sima vizet tett, majd bele... na vajon milyen fémet? Kémia 8. osztály.

    2. A robbanás folyadék alapú volt /aka benzin/gázolaj keverék lehetett/... volt egy fő és egy kisebb mellékforrása.

    Ilyen kibaxott szánalmat ezer éve nem láttam.
    Semmi baj nincsen, ha azt mondják, hogy ők a wannabe Rodolfo, de nem bmeg ők mentalisták... na persze.
  • dragon11
    #5243
    Egyetértek.. kamu az egész..
  • Mor3llo
    #5242
    A filmekben is robban mindig valami -.-
  • mademan
    #5241
    De felrobbant!
    Gondolom nem is időzitett volt!
  • Mor3llo
    #5240
    Hogy egy hatalmas kamu, mint a többi.
  • mademan
    #5239
    A bombás rész nagyon izgi volt!
    Mi a véleményetek róla?
  • grizzly21
    #5238
    ezaz asszem
  • grizzly21
    #5237
    nincs fenn valahol a BagiNacsas resz?
  • Tomsteel
    #5236
    képet, képet, képet ! :)
  • Győri Devi
    #5235
    meg a telefonszáma :D
  • Lacee
    #5234
    ez itt a kérdés, engem is ez az egy érdekelt az egész műsorból. alsó sor középső :D
  • Mr_no_NaMe
    #5233
    Köszi az infókat
  • homeless
    #5232
    Kúrva élet 400 új üzenet. Pont a döntőnél kellet elmennem bebaszni:S De látom deni blú nyert. A bűvészfórumon már akkor megmondták, hogy ő fog nyerni amikor még nem is reklámozták a műsort. Szánalom bunda.
  • overlocker
    #5231
    Grat TV2
  • John Cena
    #5230
    LOL:D ennyire bunda volt?
  • tarti19
    #5229
    nem tudjátok mi a címe a kiválasztott zenéjének?
    Köszi szépen:)
  • 5c0rp330n
    #5228
    deni blú nyert? a kutyafáját, ki gondolta volna? :)
    [hint]

    Nacsáék viszont qrvajól feldobták a legutóbbi adásokat már nem néztem meg, ezt sem állt szándékomban, csak aztán rávettem magam, mert mégiscsak a nagy döntő, persze szar volt, mint mindig, de a Nacsáékért már megérte megnézni :D
    már előre láttam amikor megláttam a törölközőt meg a lavort, hogy mire megy ki a játék, már előre szarrá röhögtem magam, aztán ki is mondták a konklúziót: ne fürgyé le!!44
  • SpeedXHUN
    #5227
    médiacápa paródia
  • K Ace
    #5226
    Kőkényes Lukafici
  • Checkerboy
    #5225
    Én tudtam, ték.
  • karajjj
    #5224
    okosodjatok
  • SpeedXHUN
    #5223
    Fity Matyi
  • Győri Devi
    #5222
  • ronihun
    #5221
    Kis Csilla
  • Guilty01
    #5220
    Jenő
  • Gabyee
    #5219
    Erzsike:)
  • bandi007
    #5218
    Érdekes hogy éppen Ő nyert...
    Na mind1
  • Mr_no_NaMe
    #5217
    A médiaközpontban ülő hosszú feketehajú középső szépcsaj nevét nem tudja valaki?
  • Gabyee
    #5216
    nem de eljátszottam a gondolattal:/
  • Gabyee
    #5215
    ugyes vágy,ulj elóre:)
  • Fresh Duke
    #5214
    Te köztük vagy?
  • Mor3llo
    #5213
    ki fognak, ebben nem kételkedem ;) -.-'
  • karajjj
    #5212
    és ÉN nyitottam XD
  • Gabyee
    #5211
    nincs vége aki akar recskázhat uri csengőhangjára elalvás előtt,persze ez nem kötelező csak opcionálisan választható amíg nincs más hasonló kretén műsor
  • DaemoonHunter
    #5210
    Pff...5200hsz felett aminek a fele off, köztük ez is.
  • Fresh Duke
    #5209
    Jaja, ez így nem érhet véget. :D