5288
  • Misi az ezredes
    #5288
    Én örömmel jelentem, hogy leszoktam az illegális cigaretta vásárlásáról más csak legálisan. :P
  • minerva9
    #5287
    Hol is kezdjem..Talán a legszebb dolog az életemben ez a müsor volt,ugyanis még életemben nem nevettem olyan jókat,amiket 1 éve a müsor ideje alatt lehetett itt olvasni,lásd: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1206818280&order=timeline&index=42
    Komolyan én nagyon értékelem az ilyen jó humorral rendelkezö embereket,szerintem igazán kevés van belöllük,a porton annyi sok bunkó van,szókincs a világba sem,még a viccet sem értik,xal inenntöl kezdve kössz..De szerintem itt nagyon jó fejek vannak voltak és még lesznek is remélhetöleg..Örülök hogy ide csöppentem még anno,és életem a nevetés könnyeitöl csordogált..:) Én még nagyon birnám ha lenne ez a müsor újból..MONDJÁTOK HÁNGOZSÁBAN,LEFOGOK SZOKNI A CIGÁRETÁRÓ! "Há még egy szálát a szádbá veszell,elmegyek éhted!!!!!" :))))
  • Fresh Duke
    #5286
    Nem látom a hozzászólásokat... Úgy tűnik, a te hozzászólásod nem elég hozzá. Persze, most hiába magyarázok neked, korlátolt elméd nem képes felfogni a lényeget. Szal.
  • Misi az ezredes
    #5285
    Nagy varázslat. :D Írtam volna egy A betűt akkor is jött volna a hozzászólás, hogy szokj le róla, meg tudod csinalni. Szal :)
  • Fresh Duke
    #5284
    Nyugodtan szólíthatsz Duke-nal.

    Misi: Én szerintem Uri simán csinálna akármilyen trükköt, akár még felkészülés nélkül is. Elhiheted, hogy ha v.ki ennyire "benne van a szakmájában", akkor fel van rá készülve, hogy bármikor találkozhat egy hitetlennel. :)

    Amúgy, a napokban néztem meg a Mágust és a Tökéletes Trükköt, és megjött a kedvem ahhoz, hogy megnézzem A Kiválasztott összes epizódját. Ha esetleg tudja valaki, hogy honnét lehetne leszedni, az kérem írjon. :D

    UI: Egy... Kettő... Három... Sőt, Négy hozzászólás érkezett amióta írtam. Mi ez, ha nem varázslat? :D
  • Misi az ezredes
    #5283
    Véleményem szerint ez egy halott dolog. Aki hisz URI-ban az hisz az olyan hazugságban amit nagy közönségnek megtanultak eladni...

    Egésznek nagy oly nagy feneket kerekítettek. És minden hazugság volt. Ha előttem képes lenn nem felkészülve URI 1 hasonló dologra mint a kulcshajlítás, elhiszem és elviselem nem nekem volt igazam.
  • SakuraAlchemist
    #5282
    Ti hittetek ebbe az izébe?:D
    Ti kinek szurkoltatok?
    Sztem is a Bagi-Nacsás volt az egészbe a legjobb, meg amikor a Súbert Norbi, meg a Réka visítoztak xD
    Amúgy a Christian Panthera úgy nézett ki, mint egy vámpír.
    1,2,3 MUKODj! lol
  • cucma
    #5281
    Igen! Csináljuk meg! 1-2-3 Mukodj! éééééés dübörög a topic :D
  • Benny04
    #5280
    omg
  • Fresh Duke
    #5279
    1, 2, 3, Beindulsz!
  • karajjj
    #5278
    ne szóljál bele, az enyimé :DDDDDDD
  • Benny04
    #5277
    hagyjátok már békén a topikot xD
  • Misi az ezredes
    #5276
    hát ha ezt a TV2-őn mondtad volna miközben kanalat hajlítasz kiröhögtelek volna :D
  • karajjj
    #5275
    jó munkához idő kell -.-
  • Misi az ezredes
    #5274
    sokáig gondolkodtál a poénon
  • Fresh Duke
    #5273
    Meghajlítom a topikot, a puszta gondolatommal.
  • Rundstedt17
    #5272
    ja több mint 3 hónapja
  • mama2
    #5271
    Az:(. Pedig tényleg jó kis topik volt... De mint minden jódolog ez is végetért egyszer:(.
  • Rundstedt17
    #5270
    R.I.P
  • Benny04
    #5269
  • karajjj
    #5268
    az tuti :D
  • John Cena
    #5267
    ez de jóó topic voltXDXD
  • Anita093
    #5266
    Olyan nagy volt a Bagi-nacsa Paródia :D
  • Misi az ezredes
    #5265
    Deni blu éheztette a vendégeket xD
  • Benny04
    #5264
  • dragon11
    #5263
    :)))))) kamu 100xxxxxxxxx
  • Szolnokboy1
    #5262
    a deni blú esténként a hal a tortánban kísért és az átlagosnál is idiótább :)
  • Misi az ezredes
    #5261
    csepeg :P
  • dragon11
    #5260
    Én megmondom őszintén, nem kémiás vagyok:) nem tudok válaszolni.Tippem azért van, sztem nem folyik az el:)
  • Misi az ezredes
    #5259
    igen csak mivel nagy a súja ezért megolvad és elfojik nem visszaál a meghajlítás formályába :S vagy rosszul gondolom? mert a rugó kis hő hatására meglátyul és hopp beáll :)
  • dragon11
    #5258
    Én is abban láttam, de hozzátette a tanárunk, hogy fémben is van:)
  • Misi az ezredes
    #5257
    Igen létezik ilyen anyag! Én rugóban láttam ilyesmit!
  • szaharin
    #5256
  • SpeedXHUN
    #5255
    ..
  • dzsagon
    #5254
    idióta
  • Doomista
    #5253
    mostmár én nem tudom hogy kamu vagy nem...összezavarodtam teljesen,egy megoldás van erre...elis hiszem hogy kamu,meg nem is.ennyi.
  • dragon11
    #5252
    Lehet hülyeséget mondok, de nekünk a kémia tanárunk úgy tanította, hogy van valami visszaemlékező fém, ami a hőmérséklet különbségen vissza jön arra a formára, amilyenre elhajlították.Vagy hülyeség?:D
  • Zomil
    #5251
    ghost2 mondatának vége felett elsiklottál :)

    "illúzióját keltsék."
  • Pharaoh
    #5250
    Szerintem Luinál nem is fémet használtak, hanem csak valanmi alufóliába csavart "bűvészport".
  • ghost2
    #5249
    ok buveszek akik ezeknek a dolgoknak az illuziojat probaltak kelteni eleg amator modon