31
  • dez
    #31
    Huh, érdekes, hogy pont te beszélsz alulképzettségről, amikor szerinted a relativitás-elmélet és a kvantummechanika tömény bugyutaság, azon az alapon hogy az általánosban már elmondták, hogy működik a fizika, és nem így... (Einstein és néhány kvantumfizikus származásából levont "következtetéseidet" inkább nem is említem.)

    Btw, én is szeretem nézni a TV2-set. Miért is ne érdekelhetne, hogy pár ismert ember (nem feltétlenül a sztárocskák) milyen a magánéletben...? Persze csak úgy félszemmel. Kicsit már antiszociális dolog minden ilyesmit csípőből elvetni.
  • willcox
    #30
    Magadról beszélsz?
  • smaszi
    #29
    Azon kívül, h. engem már kedz idegesíteni...:(
  • smaszi
    #28
    "Szóval a magadhoz hasonló alulképzett embereket szereted nézni. Ehhez elég lenne csupán belenézned a tükörbe."

    Te olyan túlképzett kis pondró lehetsz akinek még a seggén is pattanás virít, nem csak az arcán... és nem mellékesen apuci-anyuci aládvágja a BMW-t, Mercit, plussz valami "kiéalegfaszábbhanemazenyém?" számítógéped van, és mostanában itt vered a nyálad az SG-n, és mindent és mindenkit csak leszólsz...Mire jó ez?
  • willcox
    #27
    A "gáz" az, hogy hasraütésszerűen mennek ezek a becslések.
    Azt még el tudnám fogadni, ha azt írnák, hogy a kihelyezett mérőkészülékek alapján ennyi meg annyi nézte ezt meg azt a műsort. De kivetíteni az ország lakosságára már kifejezetten csalás, szélhámosság.
  • silanor
    #26
    Kijelentem, hogy nem en irom a cikkeket hiaba vagyok Sz. Viktor :) es hiaba dolgoztam az egyik es most dolgozok a masik cegnek.
  • winnie
    #25
    "Nem szeretem, ha valótlan dolgokat állítanak."

    vagy szerepeltél a vacsoracsatában vagy rtl-es vagy - gondolom.

    ennyire gáz, hogy egy felmérés a tv2-t hozza ki győztesen? ennyire meg vagy győződve, hogy a vacsoracsata 5 átlagemberének főzőcskézése a siker és legyőzte a tv2 5 "sztárjának" kotyvasztását?
  • winnie
    #24
    "egy átlag embert miért érdekelne ez egy cseppnyit is...?"

    többek közt azért, hogy ne hirtelen zuhanjon rá a tény, hogy levették a műsorról a kedvencét.
  • neoG
    #23
    Szóval utállod a hazugságot,mégis hazudsz
    Gondolom önértékelési problémáid is vannak
  • ziipp
    #22
    Engem érdekel, pedig nem vagyok TV-s.
  • Narxis
    #21
    Ez eléggé logikus, az embereket a "sztárok" érdeklik, nem az átlagember. Nem is nehéz ilyen adatokat elérni, ha a TV2-ön szereplő nő keblei alig férnek a képernyőre.
  • willcox
    #20
    Nem gondolod, hogy nagyon általános iskolás a szöveged és a gondolkodásod?
  • willcox
    #19
    A megnyilatkozása bőven elegendő volt. Meg a tied is.
  • Akuma
    #18
    Tököm ki van már az ilyen kimutatásokkal... ki nem sz@rja le, hogy melyik csatornának volt több nézője... jó a TV csatornák nem szarják le, de egy átlag embert miért érdekelne ez egy cseppnyit is...?
  • Loverman
    #17
    ez betalált:D
  • Loverman
    #16
    te biztos soha életedben nem hazudtál még mi? ha megkérdezik 'hogy vagy' akkor mindig 10 percig ecseteled lelkiállapotod mert az egyszerű 'jól' nem fedné le a teljes valóságot te pedig utálod a hazugságot mint tudjuk.
  • neoG
    #15
    Had kérdezzem meg: ismered személyesen Yoshimitsu-t?
    Mert ha nem, akkor csak "tippeled",hogy alulképzett!Vagyis hazudsz.
    Ha ismered személyesen, akkor kérlek ne vedd figyelembe a hozzászólásomat!
  • willcox
    #14
    Nem szeretem, ha valótlan dolgokat állítanak. Egyszerűbben kifejezve: utálom a hazugságot.
  • Reg5
    #12
    Ha nem nézed akkor miért zavar a "kamu nézettsége"? Neked úgyis mindegy nem?
  • ShaiHulud
    #11
    mi alapjan tudod hogy kamu?
  • willcox
    #10
    Szóval a magadhoz hasonló alulképzett embereket szereted nézni. Ehhez elég lenne csupán belenézned a tükörbe.
    Egyébként meg ezek a műsztárok kifejezetten visszataszítóak.
    Én nem nézem sem a retket, sem a csigát, tehát nekem tökmindegy, hogy mit adnak, nekem csak az ilyen kamu nézettségi adatokkal van bajom.
  • Yoshimitsu
    #9
    Elmondanék valamit. Szerintem hihető a cikk.
    Mert lehet hogy sokan vannak úgy vele mint én. Nekem a műsor ötlete tetszik és szoktam is nézni. De én is a TV2-tős verziót. Mert inkább nézek "sztárokat" akikről tudjuk hogy nem "átlag" emberek. Magyarán nekik jól megy. És fain a kérójuk meg mitom én.
    De személy szerint én nem vagyok kíváncsi az RTL klubos. "Hú nyrj fél millát meg egy utazást" műsorra. Mert abban meg olyan "átlagembereket" mutatnak, hogy az embernek eldurran az agya. A multkoriban is egy Villában élő francia DJ, festő mitomén mi srácot mutattak a lexus terepjárójával boltba menni. Hát nem tudom nem ez a magyar átlag ember. Neki aztán biztos kell a fél milla meg a nyaralás.

    Nem hogy Mari néni lenne benne, és hasonlók. Akkor biztos többen néznék.
  • Kagemusha
    #8
    Most ez a fontos, hogy egyáltalában kap-e érte bármit is?
    Szerintem meg az a lényeg, hogy személy szerint nekem teljesen elegem van a "valóságshow"-kból, legyen az akár tánc a jégen, főzőcske más konyhájában vagy éppen a "hagyományos" stílus... szóval nem feltűnő senkinek, hogy ezek semmitmondó műsorok? Egy félhangosan kimondott "izé" többet ér, mint bármelyik ezek közül!
    Tetszik-nem tetszik, szerintem vissza kellene térni a régi rendszerhez: értelmes műsorokat adni, amikor ébren van az ember és kikapcsolni a sugárzást, amikor éjszaka van. ...és akkor nem 23 óra után lennének a nézhető produktumok, hanem normális emberi időben.
  • Loverman
    #7
    jujj de okosok vagytok, ja biztos így van!
  • bertino
    #6
    szánalom az egész.
  • ldavid
    #5
    és hol nézik ezt a részleget annyiam, mint egy főműsoridős reklámot?
  • kernerster
    #4
    sztem egy csomó cikk van amihez Sz. Viktor csak a nevét adja. Igazából a TV2-ben meg az RTL Klub-ban írják őket és cirka 3 millát tejelnek az sg-nek cikkenként/hetente. (ez egyébként egy átlagos reklám ára főműsoridőben)
  • willcox
    #3
    Biztos sokat, hiszen az sg is üzleti vállalkozás.
  • bandypappa
    #2
    Mennyit tejelnek az ilyen hírekért?
  • willcox
    #1
    Mikor szoksz már le a kamu adatok közléséről?