296
dollhouse-4fc21c2c11dc3.png
  • Monoton
    #216
    Ha ez lett volna az első rész sztem összecsapott lett volna. Túl sok az ugrás benne. Persze így hogy már láttam a sorozatot nagyon jó.
  • Monoton
    #215
    Holnap én is megnézem
  • Bulykin
    #214
    *dollhouse
  • Bulykin
    #213
    dollhaus ep00 unaired pilot
    tökéletes! nekem jobban bejön mint az 1.rész és érthető is sztem
  • Bulykin
    #212
    sajtótájékoztató:D
  • Bulykin
    #211
    2.évad promoképek
    Dushku képe üt
  • Monoton
    #210
    Megjelent.
  • Monoton
    #209
    Jöhetne már a Dollhouse BRrip is.
  • tnm #208
    [nagy hiba: kötelező. 720p+ ajánlott]
  • Bulykin
    #207
    a terminátor hypolt volt kúrvára, és én spec e firefflyt nem néztem:P
  • Cat 02 #206
    Abból volt 2. évad nem ?^^
    Addig oksés h annyi DVD-t vettek belőle, hogy lett film, de az más :D
  • [NST]Cifu
    #205
    Ez rögtön két hiba, hiszen a TSCC is megbukott ezzel az erővel, plusz abban sokkal kevésbé volt meggyőző (szerintem).
  • Cat 02 #204
    Megbukott ? :D
    Én pl magyarul néztem és ott qrvára idegesítő hangja volt a szinkronszínésznek, emiatt unszimpi lett a karakter is :D
  • [NST]Cifu
    #203
    Miért a Terminator ugrik be az embereknek Summer Glau-ról... Riverrel (Firefly/Serenity) mi van? :S
  • Bulykin
    #202
    terminator baba a házban
    thanks God!xD
  • Cat 02 #201
    Sorozatjunkie-s idézetet csak én nem értem ? :o
  • sznus
    #200
    Biztosan nemsokára lesz. Én is várom már! :)
  • Tower Guard
    #199
    A 0. részhez még nincs magyar felirat?:S :(
  • Bulykin
    #198
    lol
    hát ezt akkor szépen benéztem^^
    nem olvastam vissza és azt hittem h csak 1 rész lesz:)
  • Cat 02 #197
    Két külön dolog...

    #188
    "kint a plusz két rész a dvd-ről. remélhetőleg nemsokára jön BR-ről is"

    "Dollhouse - 1×13 és a le nem adott pilot - írta Deino"
  • Bulykin
    #196
    vhol úgy írják h S01E00 vhol meg úgy h S01E13:P
  • Monoton
    #195
    Mivel a Fox nem adta le, onnan folytatódik ahol a 12. rész befejeződött.
  • Cat 02 #194
    S01E13 ?
    Az unaired s01s00 lett volna a pilot :D
  • Bulykin
    #193
    sztem nem, ez a pilot lett volna...
    szerintem majd a 2.évad végére vognak idáig eljutni...legalábbis nagyon remélem:D
  • Cat 02 #192
    Hát ez nagyon jó rész lett :o
    Most akkor a 2. évad innen folytatódik ? Mert akkor az is must have.
  • Bulykin
    #191
    S01E13 avagy a +rész: 10/10:D
    no comment, ide a folytatást!
  • tnm #190
    a DVD is akkorra volt kiírva
  • Monoton
    #189
    BD megjelenés azt hiszem júli 28.
  • tnm #188
    kint a plusz két rész a dvd-ről. remélhetőleg nemsokára jön BR-ről is
  • tnm #187
    "A FOX szeptember 25-re tolta a Dollhouse S2 premierjét,"
    2009. 07. 08. 10:28 - Írta: winnie @ sorozatjunkie
  • [NST]Cifu
    #186
    13 részre adtak le megrendelést.
  • Kicsikiraly
    #185
    \o/ azt lehet tudni hogy 13 vagy 24 részes lesz?
  • tnm #184
    Episode #: 02x01
    Original Airdate: Friday September 18th, 2009
  • tnm #183
    gondolom második évad pár hónappal első vége után kezdődik majd. ezeket meg a szereplők elmesélései, meg utalásai alapján tudjuk majd meg. pl.:

    Adelle- "már egy hónapja kutatunk alfa után,de még mindig semmi eredmény"

    Adelle/Boyd- "még mindig semmi hír egy új orvosról, pedig whisky-t már több, mint egy hete áthelyeztük másik dollhouse-ba"
    random kérdező- "miért kellett áthelyezni?"
    Adelle/Boyd- "kétszer szembesült alfa tetteivel, nem akarjuk ennek kitenni harmadjára is."
  • [NST]Cifu
    #182
    A baj csak annyi, hogy az első évad vége ugye vegytisztán Alfa körül forog. Érdekes kezdés lesz a második évadra az a tény, hogy Alfa ugye nem lesz. Whiskey megint kényes kérdés, ugyebár csaknem mindegyik részben szerepelt, ráadásul van egy félehagyot Whiskey-Victor szál.
  • tnm #181
    AT sztem anyagi okokból sem lehetne állandó. De pár jelenet erejéig tuti vissza fog térni. (Azért Firefly révén ő is sokat köszönhet JW-nak.) Én inkább AA-t féltem, csúnya dolog, de remélem kaszát kap a sorozata és marad DoH-ban. :)
    Bár eddig is vendégszereplő státuszban volt, talán ez továbbra is belefér majd. Esetleg kicsit kevesebb szerepléssel, de rendszeresen.
  • [NST]Cifu
    #180
    As for Alpha, the season won't pick up right away with "We've got to find Alpha!" Rather, the character will be used sparingly.

    Ennek háttere ugye az, hogy Tudykot a 'V' TV sorozat szépen fogta, és elvitte Whedon orra elől egy jó kis ajánlattal. Ilyen az, amikor túl sokáig húzzák a döntés egy sorozatról, és így a producerek nem tudják előre magukhoz kötni a színészeiket. Whedon persze reménykedik, hogy majd sikerül megbeszélnie a 'V' producereivel, hogy Tudyk a holtidőben részt vehessen legalább pár jelenet erejéig.

    Mellesleg van még egy bökkenő, Amy Ackernek (Dr. Saunders aka Whiskey) meg a Happy Town TV sorozat készítői toltak az orra elé egy szép kis szerződést.

    Szóval a Dollhouse háttérgárdájának megvan a problémája...
  • tnm #179
    [link] ,a Dollhouse-os részeket bemásolom.
    2. évadról szól és közepesen spoileres:

    So why will season two be better than season one? Joss Whedon explains:

    We really understand the show now. We understand what works, and what didn't work so well or what we weren't so thrilled about. We don't have the onus of trying to be a big hit sitting on our shoulders. We can just be ourselves. And so the stories we're breaking are pure, and exciting, and everybody's on-board in the room, and it's never flowed better.

    As for what will happen, he says the stories will expand on the second half of season one, and a lot of the plots are driven by wanting to have the most fun with these actors, and seeing all the stuff Eliza Dushku can become. Plus expanding the mythology of the Dollhouse. As for Alpha, the season won't pick up right away with "We've got to find Alpha!" Rather, the character will be used sparingly. As for Echo, here's her storyline in the new season:

    Echo wants to find not just Caroline, but what's going on behind everything. She doesn't have all of the skills. [Laughs] But she does have this weird super power of becoming a different person all the time, so she might start using that more specifically to find out who Caroline was and what happened to her and why this place exists.

    And surprise: Echo's past imprints may not be as wiped out as the Dollhouse would like to believe. [EW]
  • Kicsikiraly
    #178
    TBBT :D
  • Cat 02 #177
    It’s hot in here. Must be Summer. :D