296
dollhouse-4fc21c2c11dc3.png
  • Bulykin
    #256
    ahogy az várható volt sajnos...azért remélem nem csapják össze a végét és lesz vmi "normális" lezárás
  • Cat 02 #255
    http://www.sorozatjunkie.hu/2009/11/11/dollhouse-kasza/
  • Kicsikiraly
    #254
    pontosan.

    tetszik h a második évad kezd ilyen filozofikus kérdésekkel foglalkozni, milyen olyan emberi érzések vannak amik átütnek még a wipeon is.
  • tnm #253
    hát a legútóbbi rész tényleg jó lett, de ez az első ebben évadban, ami jobb, mint az előző évad utolsó -adásba került- részei -tehát a dvd exkluzívokat nem is számolva.
    poénok eddig is voltak, főleg Topher szállította őket.
    szvsz
  • mindero
    #252
    Aki eddig vonakodott a sorozattól, bátran essen neki a második évadnak.

    Most hogy a stúdió szabad kezet adott Whedon-nak rá se lehet ismerni a sorozatra. Van benne dráma, poén (!), történet.

    Sokkal érdekesebb lett mint volt (az első évadnál ezerszer jobb lett legalábbis), persze egy Angel, Firefly nyomába nem érhet.

    A színészek meg elkezdtek játszani. Nem tudom eddig mi a fene volt velük, de így kellett volna indítani.
  • Andr0
    #251
    szerintem is péntek az nagyon gyilkos Dollhouse-nak!! ilyen hétköznap biztos jót tenne neki.
  • tnm #250
    én abban bízom, hogy a Lie to Me+ House ismétlések, amiket benyomnak péntekre Dollhouse helyére, olyan számokat hoznak majd*, amik arra ösztönzik majd a Fox adásszervezőit, hogy egy másik sávban újra adják az egészet az elejétől, majd abban a sávban folytassák.

    sose tudjuk meg, hogy mit teljesített volna a sorozat, ha nem "halálpénteken" indul, és nem ott vergődik azóta is

    *vagy olyan rosszat, hogy úgy döntsenek, hogy péntek estére csak dobozban maradt részeket, meg ismétléseket adjanak, vagy olyan jókat, hogy lie to me + house ismétlés párost érdemes legyen odakötni és Dollhouse-nak meg új időpontot keresni. (Én kedd, vagy szerda estére szavaznék :) )
  • Andr0
    #249
    amcsik azok low-ok nem tudják mi a jó a magyar embernek:D
  • [NST]Cifu
    #248
    Talán mert nem neked vagy nekem kell, hogy tetszen, hanem az amerikai nézőknek. :)

    Bár e téren érdekes, hogy a Flashforward meg azért elég szép nézettséget produkál...
  • Andr0
    #247
    én pl nagyon szeretem ezt a sorozatot so nem értem miért csökken a nézettség ?
  • [NST]Cifu
    #246
    A FOX-ot első sorban a nézettség érdekli, érthető okokból, lévén kereskedelmi TV-ről van szó. A baj az, hogy ott áll kutyául a sorozat. Hiába volt (szerintem) nagyon eltalált a Firefly is, ha nem nézik elegen, akkor kasza (lehet vitatkozni sok minden miatt ezzel persze, de a lényegen nem változtat). A kérdés inkább az, hogy miért a második évad közepére kezd el olyan lenni a sorozat, amilyen...
  • Victor1103
    #245
    Remélem ez a dupla résszel való kavarás nem azt jelenti hogy a Fox minnél hamarabb le akarja zavarni és nem tervez vele a későbbiekben. Kár lenne mert nagyon sok potenciál van a sorozatban és már a történet is nagyon jó irányvonalat vesz fel.
  • Bulykin
    #244
    "A többség valószínűleg tudja, de azért szépen kiírjuk: A Babaház a 2×04 után kisebb szünetre ment, legközelebb december negyedikén jön új rész. Csakhogy, és de. Decemberben duplán jönnek az epizódok, az az kétszer 45 perc Babaházat kapunk majd minden szombat reggel. És ami egyértelműen kiderül az előzetesből:

    Végre jön SUMMER GLAU."

    deinoék blogjárol^^
  • Andr0
    #243
    hát nem a 4. részben jött be (most néztem meg nagyon jó let!!) DE várom hogy Glau is megjelenjen mert Amit Alkotott a FireFly sorozatban az nagyon bejövős:D
  • Bulykin
    #242
    a 3-rész nekem is nagyon tetszett, végre rákapcsoltak, már az elején lehetett érezni, hogy ez jó lesz:)
    4.résztől jön be a képbe Glau néni?:D:D
  • Bulykin
    #241
    "A FOX leszögezte: le fogják adni a Dollhouse mind a 13 berendelt epizódját. A csatorna képviselője elmondta, hogy nyilván nem elégedettek az adatokkal, várható, hogy novemberben, a sweeps idején valami más műsorral próbálják majd feldobni a nézettséget, de végig le fog menni a sorozat. A folytatásról majd azután fognak dönteni. Joss Whedon elmondta, hogy a 2×13-at úgy fogja írni, hogy legyen benne lezárás is, de persze maradnak nyitva ajtók is."
  • Victor1103
    #240
    2x03-as epizod nekem nagyon tetszett.Remélem a többi is legalább ilyen jó lesz + Summer Glau is dob majd egy kicsit a sorozaton:)
  • Bulykin
    #239
    2.rész már egy fokkal jobb volt sztem, nehezen de beindul, érdekes kis rész volt...
  • [NST]Cifu
    #238
    Ezt a kezdést én sem értem. Amilyen jó volt az első évad utolsó 4 része, én is azt vártam, hogy na, most aztán beindultak. Ehhez képest... nem mondom, hogy rossz, mert folytatják a karakterek kifejtését, de sehol sincs attól, amire számítottam.
  • Monoton
    #237
    Nemrossz, nekem tetszik :D
  • Bulykin
    #236
    virtuális Echo desktop
    kipróbálta vki?:D
  • tnm #235
    én végsőkig ki fogok tartani -úgy se lehet túl sok hátra :S -, de nem nagyon van miről beszélgetni. a többség fanyalog -ezeknek egy jó része sztem sokszor nem is veszi észre a mélyebb wtf-okat-, a maradék meg tudomásul veszi, hogy sokan elfordulnak, de marad.
    "és mindenki kaszára akarja ítélni" úgy is csak az számít a Fox mikor akarja :D

    mondjuk ez a 2. évad nekem is csalódás ahhoz képest, amilyen szinten végetért az első (és most nem a DVD exclusive részekre célzok, azok egészen más ligában játszanak...)
  • [NST]Cifu
    #234
    Korrekt, mehet be. Bár ahogy elnézem nem túl népszerű sorozat a második évadra sem, és mindenki kaszára akarja ítélni. :S
  • Monoton
    #233
    Banner?

  • Bulykin
    #232
    "Csak jelzésképpen: pénteken a kábeles Stargate Universe 2,35M nézővel nyitott, ami sehol nincs például a Warehouse 13 nézettségéhez képest. Ennél kevesebben nézték a Dollhouse-t, melyet még a Smallville is vert. WTF? Talán, ha egyszer kapna felvezetést is."

    ajajj
  • [NST]Cifu
    #231
    Őszintén szólva én is zavarosnak, átláthatatlannak éreztem. Nem a legjobb ómen egy új évad kezdetén...
  • Bulykin
    #230
    megnéztem én, az első fél óra szerintem értékelhetetlen, viszont az uccsó negyed óra az ütött.
    néha kicsit zavarosnak éreztem...
  • Monoton
    #229
    Egész jó rész volt , nekem tetszett. Bár szezonkezdésnek mást vártam volna.
  • Bulykin
    #228
    jaja, sajnos...de végülis annyira nem meglepő, hisz már az első évadban is igencsak rossz volt a nézettség a vége fele
  • Monoton
    #227
    Ha befejezik, bár pénteki halálnapon sztem hagyják végigfutni. De lehet visszarendelik 13 részesre ha nagyon rosszul hoz.
  • Bulykin
    #226
    ettől féltem, sztem ez lesz uccsó évad:S
  • Monoton
    #225
    Viszont borzalmasan kezdett nézettségileg :S
  • Monoton
    #224
    Jaja olvastam, számomra nincs rossz Dollhouse rész :P
  • Bulykin
    #223
    holnapra ígérték, de állítólag nem a legjobb rész:S
    de én is kíváncsi vagyok:D
  • Monoton
    #222
    Várjuk!
  • Bulykin
    #221
    2x01 fordítás alatt
  • [NST]Cifu
    #220
    Szigorúan saját vélemény, de számomra a sorozat leggyengébb pontja továbbra is pont a főszereplő személye... :(
  • Monoton
    #219
  • Cat 02 #218
  • Bulykin
    #217
    S02E01 képek