296
dollhouse-4fc21c2c11dc3.png
  • JonasSandor
    #296
    Megjelent a játéka is 2 napja. Sétaszimulátor lett belőle?
  • Szabi #295
  • Cat 02 #294
    Ledaráltam ma utolsó részeket, vége eléggé ütős volt, kár volt abbahagyni.
    Mikor Saunders felment Bennethez meg Topher-hez, picit durva volt, meg utána Topher is ahogy megőrült az évek alatt.
  • Bulykin
    #293
  • Andr0
    #292
    Alfa szerepelt a "V" pilot részében... aztán meghalt majd feltámadt picivel később so szerintem majd látjuk még.. persze megint rossz fiút játszik ;)
  • moon21
    #291
    Igen, nekem is egyik kedvenc karakterem. A beszólásain is mindig szakadok. :D
  • moon21
    #290
    Megnéztem én is, baromira tetszett!
    Keveslem ezt a 2 évadot, még elnézegetnék jópár évadot belőle. Nem tudom milyen lett volna, ha több évadot kap, viszont így nagyon jó pörgős volt, egy perc unalom se volt. Grat a készítőknek, tényleg az egyik legjobb sorozat!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végére viszont én is el tudtam volna képzelni egy kicsit boldogabb befejezést, de így se rossz. :)
    skyli991: A végét én se értettem, azt hittem először, hogy Echo személyisége van a borítékban, nem gondoltam arra, hogy Echonak van odakészítve. De így, hogy leírtad, így már világos, köszi. :)
  • Cat 02 #289
    Abból legalább lett film =]
  • mindero
    #288
    Végre én is lenyomtam az utolsó részeket, és egyszerűen fantasztikus volt ez a 2. évad.
    Főleg az utolsó részek. Nagyon jól lezártak mindent. Így kéne sorozatot gyártani: van 1-2 évetek vázoljatok föl valamit aztán zárjátok le normálisan.

    Kár h a firefly nem kapta meg a lehetőséget. Azt monsjuk elnéztem volna örökké :)
  • Andr0
    #287
    Hát ja Topher rendes volt. Nagyon nagy forma karakter volt a srác. Aztán még fel is áldozta magát, so a karakter nálam 10/10 :D
  • skyli991
    #286
    Jaa már értem, megnéztem megint a végét. Azt a részt nem értettem amikor Paullal beszélget. Az ő imprintjét kapta meg, beengedte a fejébe, így már nem magányos :)
  • Andr0
    #285
    1 évet várnak bent a dollhouse-ban, hogy ne törlődjenek le aztán meg kilépnek a felszínre és boldogan élnek amíg meg nem halnak...
  • skyli991
    #284
    Ne már... még folytathatnák valahogy :(
    A legvégét nem értettem teljesen. Mit csinál majd Echo?
  • Andr0
    #283
    szép vége volt valóban! sajnos vége :S hát ennyi...
  • Bulykin
    #282
    fúú a sorozatzáró fasza volt respect a készítőknek, szépen összehozták ezt az egész sorozatot, mégha voltak gyenge részek akkor is!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igaz egy kicsit happy endebb véget vártam, mondjuk még egy 1 év múlva címszóval valami beleférhetett volna:)
  • Hoz_Hun
    #281
  • Bulykin
    #280
    eleinte hozza az első évad szintjét, de a második fele sokkal jobb lesz, eldobod az agyadXD
  • Hoz_Hun
    #279
    Én most kezdtem el nézni a sorozatot. Első szezon 9. részénél járok és eddig marha jó. A második szezon milyen? Mire számítsak?
  • Bulykin
    #278
    hát itthon se váltotta meg a világot...
    folyamatosan csökken a nézettség:653e – 516e – 401e, 18-49: 386e – 296e – 239e
  • Bulykin
    #277
    Boyd
    kíváncsi vagyok a sorozatzáróra, egész szépen összehozták a sorozatot a végére:D
    már amikor azt hittem mindent lezártak benyomják h 10 years later...><
  • Andr0
    #276
    az utolsó rész 1 hetet csúszik haiti féle földrengés megsegítésére készült műsor miatt
  • Victor1103
    #275
    Sajnos igen!
    K.rva anyját a Fox-nak miért kellett ezt a sorozatot ennyire elrontania. Ha nem nyúlkált volna bele az első évadba meg egy tisztességesebb időpontba sugározta volna akkor minimum 5 évadot tuti megélt volna.De hát ez van ezt kell szeretni:(
  • skyli991
    #274
    Most néztem meg a 12. részt :)
    Már csak egy rész van hátra? :S ;((
  • mindero
    #273
    Azért mert a Fox el akarta húzni, és az egész első évadot újraíratták Whedonnal epizodikus jellegűre (gyakorlatilag a pilot eseményeit mesélték el 13 részen keresztül).

    A 2. évadtól meg látták h már úgyis mindegy a sorozatnak, meg szánták is már nagyon (jó sokszor kicsesztek vele, legyen egy normálisan lezárt sorozata) ezért szabad kezet kapott.

    És láss csodát mi lett belőle...
  • gabeszg
    #272
    Valaki megtudná mondani, hogy miért nem volt ilyen jó végig a sorozat(9-10)?Le a kalappal.Valaki tudja, hogy hány rész lessz még?
  • Andr0
    #271
    pff ez a 9-10 es rész nagyon ottvolt:D

    nem gondoltam volna hogy ez lesz a vége a 10-nek :O mostmár kiváncsi vagyok hogy mi lesz az egész sorozat vége ;)
  • skyli991
    #270
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szegény Summer :( pedig éppen összejöttek ;(
  • skyli991
    #269
    Jaja, ez is jól sikerült.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Boyd(asszem így hívják), az a néger csávó akkor most gonosz? A végén az a visszatekintés, meg ő volt Sanders-sel, lehet hogy tudta, hogy sleeper.
  • Victor1103
    #268
    A mostani 2x11 is nagyon jó rész lett. Olyan kár hogy vége a sorozatnak, de legalább méltóságteljes véget kap nem úgy mint annak idején a Tru Calling:/ Kár érte nagyon.
  • mindero
    #267
    Szerintem kizárt. Sajnos ez nem egy epizodikus sorozat, aki nem az elejétől nézi az a közepén nem fog bekapcsolódni. A nézettségéből meg eddig csak vesztett.
    Whedon megint befürdött a sorozattal pedig a kedvenc rendezőm / producerem.
  • skyli991
    #266
    Hol lehet nézettségi adatokat nézni? Ha ez a kettő ilyen jó lett, a következőt többen megnézik majd nem? Lehet, hogy megmarad a sorozat?
  • skyli991
    #265
    :O Most néztem meg a 2. évad 9. részét.
    Ez idáig a legjobb rész amit láttam. :OO
    Rögtön nézem is a 10-est, nem várok vele :D

    Ha valaki nem nézte a sorozatot, szerintem kezdje el nyugodtan a 2. évadtól. Bár az első is jó, nekem az is nagyon tetszett :)
  • Bulykin
    #264
    évadzáró/sorozatzáró spoiler
  • Bulykin
    #263
    itt bővebben
  • Monoton
    #262
    Babaház is jobb lenne :D
  • Bulykin
    #261
    Dollhouse - A felejtés ára

    hát ööö...miért nem lehet csak simán Dollhouse?XD
  • Victor1103
    #260
    OMG! A 9es és 10es rész
    Hiába lett csak 2 évad a sori a végén tuti nagyon ütős finálét kapunk olyat amilyet egy 10 évados sorozat is ritkán szokott hozni.
  • mindero
    #259
    Hát igen sok ideje sajnos nincs már.

    Mostanába Whedon nagyon beszívja a Foxxal. Nem tudom mi a francért nem hagyja őket a fenébe és keres másik stúdiót (pl.: a Sci-fi channelt).

    Lehet h még a firefly-t is folytathatná
  • Victor1103
    #258
    Hát tényleg én már nem egyszer ecseteletem hogy hatalmas potenciál van a sorozatba és csak idő kell neki hogy beinduljon. Most ez tényleg be is következett. Ez a dupla epizód nagyon szuperre sikeredett és a következő heti adag is fantasztikus lesz.




    Ilyenkor bánom ha egy sorozat kaszát kap

  • [NST]Cifu
    #257
    A kasza várható volt, már az is csoda, hogy második évadot kapott. Lehet mondani, hogy a második évad jobb, de hiába, az első túl sok nézőt elrettentet. :S