6
  • bippo
    #6
    Yoshimitsu: valóban rosszul látod. Van piaca a dolognak.
    És _emellett_ a Sonynak is igaza van abban, hogy felfelé is érdemes fejleszteni, mert van olyan vásárlói réteg, ami azt preferálja.
    (Sőt, szerintem sokan lesznek olyanok, akik megveszik a csúcslaptopot, és mellé 2. gépnek egy 9colos notit.)
  • gkalcso
    #5
    Csak ez nem 2-3 kiló. Elfér a retikülbe, és nagyon csicsás
  • #4
    Nem logisztikus, de régen tanultam külker bonyolítást. Sajnálom, h kötözködésnek véled. Találtam egy számomra zavaró pontatlanságot, ami esetleg a tartlomra is kihathat, mivel a végső ár sokban függ a szállítási kondicióktól (is)és gondoltam megemlítem. Bejegyzésem leginkább a szerzőnek szántam, ha olvassa gyáltalán a kommenteket. Hátha utánanéz és pontosít.
  • Yoshimitsu
    #3
    Sikerült a leglényegtelenebb részébe belekötnöd.
    Nem tök mindegy hogy rakódik, meg mi. A lényeg annyi volt hogy a boltban olcsóbb lesz mint az Eee PC.

    Mondjuk szerintem a Sonynak van igaza. Felfelé kellene fejleszteniük nem lefelé.
    Aki meg csóró az majd válogat a használt PC boltban. Vagy nem a legújabbat veszi meg, hanem a múlt évi középkategóriából vásárol. Ennyi.
    De még mindig többet tud egy PIII-as laptop is mint ezek...
  • Narxis
    #2
    Csak nem logisztikus?
  • #1
    A FOB paritás a berakodási kikötőben a hajóba pakolt cucc ára. Innen a rendeltetési kikötőig még van szállítási költség, ott vám és egyéb költségek, kirakodás stb. Eztán jön a forgalmazó árrése. Legalább is anno így tanultam. Ami a cikkben írva vagyon az a DDP paritás.