57
meg lehet erősödni gép előtt ülve? milyen módszeretek van gépezés közbeni gyúráshoz?
  • Desiderata #57
    gyaloglás a gépnél
  • Wolfsnack
    #56
    nem sok tipp jött
  • bens
    #55
    mutatóujjad biztos
  • fanka93
    #54
    NEM
  • 505thZajcev[PT]
    #53
    En egy flashjatekkal szoktam gyurni, le kell gyozni benne chuck norrist felhuzozkodasba. Mindig megverem...
    Izmos-e vagyok?
  • PíszLávJuniti
    #52
    pakold a géped ide oda az biztos segít :D
  • Vaxi
    #51
    :DDDDDDDDDDD
  • takysoft
    #50


    lába tényleg nincs az ürgének:D
  • Sanyix
    #49
    Én l2-zöm. Beállítom a botot jól, hogy fejlődjön, nyomok pár fekvenyomást, meg ezt azt, befexem az ágyba, aztán zabálok, aztán megint pár fekvenyomás :D asszem a wowhoz is van bot, szal hajrá :DD
  • haxoror
    #48
    Minek akarsz egyáltalán izmokat ha az offline idő szerinted "elcseszett"?
  • autoszimulator
    #47
    nálad se vált be
  • Christiansen
    #46
    Szerintem a japóknál már van ilyen:DDd
  • Vlala #45
    Ez akkor az igazi, ha egy dinamó táplálja a gépet. Ha lelassulsz, vagy megállsz, megszakad a töltés, elszáll a mentésed a játékban, vagy éppen az MMORPG-ben elveszíted a pévépét.
    Tekerj az életedért!
  • Palinko
    #44
    Pista meddig tőőt még?

    Nyugi már csak 20 felülés!

    :D
  • bens
    #43
    már csak az lenne a mégjobb, ha rá lenne kötve a generátor, és csak akkor működne a gép, ha tekered :P vagy kevesebbet gépeznél, vagy profi versenybringás lennél :)
  • Sabcsee
    #42
    "meg lehet erősödni gép előtt ülve? milyen módszeretek van gépezés közbeni gyúráshoz?"-ez az alcím nagyon ütős xD
    LOL eza topik simán megállná a helyét a gumiszobában:D
  • mama2
    #41
    Fitball a legjobb. Ülhetsz a gép előtt, közbe ugrálsz a labdán, és még fogyazst is. Írjátok be gugliba:fitball.
  • ForzaInter
    #40
    [díjat ad át topiknyitónap, és gratulál]
  • Davidus
    #39
    ennyire ne legyél már lusta:D
  • RAZOR27
    #38
    Véletlenül se hotdog hírlevél xD
  • Sadist
    #37
    Természetesen a mély szánalmat fejezi ki irántad :)
  • NEOreg3
    #36
    ha ez nem válik be, akkor tesznyeállat maradok örökre D:
  • hunbasser
    #35
    :SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
  • Narxis
    #34
    :DDDD

    Amúgy lehetséges?
  • Narxis
    #33
    Jaja. :D
  • Ari18
    #32
    Tömören,de minden benne van. (Sadist kommentje)
  • autoszimulator
    #31
    Ez a rossz az új technológiákban, hogy már semmire sem kell várni.. Bezzeg régen 56k idején egy SG betöltés 100 felülés, egy jobb játék betöltése fekvőtámasz és gerincgyakorlatok százaira hagyott időt.. manapság meg :S
  • Zinaj
    #30
    Menj el 1 orat edzoterembe azt ennyi.En ennek a hive vagyok,voltam,leszek.
    Annyit meger 1 nap sztem.Gondolom nem egy jatek szereplojehez akar senki hozza menni,nomeg agyikoba bujni vele.De az igazi kockaknak tuti az valo, meg a monitor:D
  • Muki100
    #29
    Gépírással nagyon megedzőnek az ujjaid. És a szemed állóképessége is megnő a sok kockulástól. Sőt, a virtuális térben akkora izmokat hazudhatsz amilyeneket akarsz.
    Én pl. lenyomom Schwarzit.
  • Breki33
    #28
    Én régen mikor Commodore volt és sokáig töltött a King's Bounty-ban egy pályát kozben mindig lenyomtam egy komplett bicepsorozatot.
  • Z
    #27
    Ez a fene nagy igazság! Akarat kérdése az egész, ha lusta az ember, akkor gép előtt sem fogja rávenni magát.

    De azért Sadisté a legjobb komment.
  • LES FORZA INTER
    #26
    veszel egy 20"-os crt monitor és tartod az egyik kezedben majd a másikban felváltva, megspórolod az asztal árárt is :D
  • Ari18
    #25
    Ultra szánalom.Ezeket az embereket nyakon kéne b@aszni,nem ilyen értelmetlen hülyeségeket "kitalálni".
    24h ból 1óra mozgás nem sok akárki akármit mond.Amikor nyáron dolgoztam 07:00-17:00-ig akkor is lementem a terembe heti 4X.Akarat kérdése az egész.pfffff
  • Vlala #24
    Jó az, csak "Nheéz tőle gsél,épelni".
  • DanielT
    #23
    Ez kurvajó, de tényleg...
  • bens
    #22
    egyik legnagyobb baromság amit eddig feltaláltak
  • Aspyrin
    #21
    Majomcsapdázás, erősíti az alkart
  • Vlala #20
    Emberek, ezt már rég feltalálták, izomstimulátornak nevezik.
    Simán lehet vele munka közben is erősödni, igaz, nem "gyúrás" kategória, de apró elektromos impulzusokkal mozgásban tartja a kívánt testrészt.
    Inkább fogyásra jó, mint testépítésre.

    A cél viszont nemes, és teljes mellszélességgel kiállok mellette:

    Kocka hasat a kockáknak!

  • kemszi2
    #19
  • John Cena
    #18
    ez LOLXD de legalább nem lenne annyi elhízás stb.

    #17 bár ez is:D