26
Alter Ego
  • hemmis
    #26
    ennek van második része vagy tényleg olyen baromság a befejezése mint amit láttam?
  • hentesferi
    #25
    Ugyanez a problémám nekem is, akárhányszor elindítom, hiba üzenettel kifagy a game : \ magyarítást meg nem is érzékeli alapból... a menüig mindig eljutok :)
  • Hoz_Hun
    #24
    Az ilyen játékokat nagyon szeretem. Valahogy ez eddig kimaradt, megpróbálom begyűjteni.
  • sjucus
    #23
    Sziasztok!
    Én most találtam rá erre a játékra és nagyon érdekelne, de már az elején nem működik. Tudna valaki segíteni? A gondom, hogy telepítés (leírtak szerint elvégezve) után amikor elindítom a játékot kidob az asztalra egy hibaüzenettel. (Black mirror mindhárom részét végigtoltam, így nem hiszem, hogy konfig. hiba lenne.)
    Előre is köszi!
  • nemlehetigaz
    #22
    Nem is olyan rossz ez a játék, mint amilyennek egyes tesztek mondják. Bár a vége/megoldás tényleg lehetne egy kicsit misztikusabb/érdekesebb. Talán lesz egy folytatása, amiben majd tovább rejtélyesedik...
  • kirol
    #21
    Magyarítás készül/készült ehhez a játékhoz?
  • Myra Maryy
    #20
    Ez a jó link

    Alter ego Végigjátszás
  • Myra Maryy
    #19
    Ha valaki elakadna a játékban legvégső esetben itt egy kis segítség ...

    Alter Ego végigjátszás
  • Myra Maryy
    #18
    köszi az infót
  • csgj
    #17
    Eddig hangulatos és szép. :) Egyetlen fura problémát véltem felfedezni: A karakterek szája nem mindig akkor mozog, amikor beszélnek. -.- Elég gáz. XD
  • zzeN
    #16
    Kint van: Alter.Ego-SKIDROW
  • vigeza
    #15
    Már sikerült
  • vigeza
    #14
    Ha valaki játszik vele kérem segitsen.
    Én a Paradiise street ben lévő háznál akadtam el kinyitottam az ablakot kicsentem az üveg pezsgöt,visszamentem az istállóba megtaláltam Brián fekhelyén a gyufát.
    Gondolom a pincébe kellene lemennem,nincs kulcs de mivel van viasz a mécsesben és van gyufa gondolom hogy kulcsot kellene készítenem.
    Vagy nem? hogy jutok tovább?
  • vigeza
    #13
    Szerintem azért nem mivel ezen a néven csak szünet nélkül összeírva így Alterego egy online személyiség fejlesztős játék volt,ez meg a frissen kijött Alter Ego nevű click and point kalandjáték.
    Ergo nem erről hanem a másik játékról beszélhettek 2009-ben mivel ez 2010-es játék
  • zzeN
    #12
    Alter_Ego_GERMAN-GENESIS

    Kipróbálom, habár németül...
  • kirol
    #11
    2009-ben egy darab hsz se volt. :)
  • zzeN
    #10
    Pár új kép, jónak tűnik. Ja és a megjelenés ápr. 30.-a:



  • kirol
    #9

  • 89
    #8
  • Pistike 007
    #7
    Linkcsere?:D
  • tigeroo
    #6
    :DDDDDDDDDDD


    amugy joféle
  • Timbo
    #5
    point & click-ben multi ?:D hol élsz te :D
    beltér - kültér között nincs különbség mivel ezek képek :)
  • zzeN
    #4
    ha nem vetted volna észre, akkor leírtam Történet...
  • fanka93
    #3
    jónak tűnik,de miről is szól?
  • David2
    #2
    grafja nem tűnik rossznak, de ezek persze csak beltérképek. A 15 játékóra multi nélkül édes lesz.
  • zzeN
    #1
    Az ADOC konferencián bejelentették két, új készülőben lévő játékukat. Az egyik egy „jó-öreg” klasszikus point and click kaland a Black Mirror csapatától. Szóval egy újabb sötét hangulatú, rengeteg klasszikus fejtörővel és találós kérdéssel teli kalandról lesz szó, szép hátterekkel és ezek előtt mozgó karakterekkel. A játékidő olyan 15 órára tehető majd, és a történet a 19. század végén és a 20. század elején játszódik. A projekt neve - Alter Ego - és valamikor 2009 augusztus elejére várható a megjelenése.

    Történet
    A történet 1894-ben játszódik a dél-angliai Plymouth városában, ahol különös körülmények között eltűnik a nemrég eltemetett Sir Williams holtteste. De mindennek nem is kerítenének ekkora feneket, ha nem arról a Sir Williamsról lenne szó, akit életében az emberek már jó messziről kerültek, ugyanis nem egyszer meggyűlt a baja a rendőrséggel, amely viszont bizonyítékok híján semmit sem tudott a nyakába varrni. Az emberek szörnyű történeteket mesélnek a véresebbnél véresebb tetteiről és csak nagyon kevesen voltak képesek mindössze egy pillantást is vetni a már halott arcára. De ezek közül is szinte már mind elmenekült a halála és az azt követő gyilkosságsorozattól való félelmében. A rendőrség tehetetlenül áll az egész eset előtt, ráadásul a város lakóin egyre jobban eluralkodik a pánik és a félelem.
    Ebbe a környezetbe csöppen bele a mit sem sejtő fiatal piti tolvaj, Timothy, akinek már az érkezése felér egy nagy kalanddal – potyautasként utazik egy hajón, ezért a városba már megbilincselve jut el. Timothynak azonban egészen más tervei vannak. Az ő álma Amerika, ahol egy teljesen új életet szeretne kezdeni. A sors útjai azonban kifürkészhetetlenek, és hogy mennyire kanyargós is tud lenni, ezt nem csak Timothy az egyetlen, aki tudja…


    várjuk, jónak ígérkezik:)