12
A Delta Force visszatér.
  • Bence94
    #12
    a link kimaradt képek is vannak
  • Bence94
    #11
    A leginkább Delta Force játékairól megismert Novalogic tovább kívánja öregbíteni a legendás sorozat hírnevét, hiszen júliusra ígérik a Delta Force: Angel Falls megjelenését. A helyszín a már unalomig ismert Közel-Kelet helyett, Közép-Amerika gyéren lakott esőerdeje lesz -nem mintha dzsungelből hiány lenne mostanság.


    Delta Force: Angel Falls - 1. kép Delta Force: Angel Falls - 2. kép

    tovább a teljes galériához »

    Az alapsztori szerint, az itteni kisebb államok -főként Venezuela- állandó konfliktusban állnak a nagyobb világhatalmakkal. Ebbe beleszőttek még egy jókora drogkereskedelmet, valamint a bűnözésből és erőszakból megerősödött csoportok politikai hatalomért folyó harca sem elhanyagolható tényező. A folyamatosan változó erőviszonyoknak köszönhetően pedig a játék folyamán több "frakció" oldalán, vagy ellen szállhatunk majd harcba, "ellenségem ellensége a barátom" elv alapján.


    Delta Force: Angel Falls - 3. kép Delta Force: Angel Falls - 4. kép

    tovább a teljes galériához »

    Az első képeket elnézve a legnagyobb jóindulattal állíthatjuk, hogy van még mit javítani a játék kinézetén. Reméljük, hogy ezt az MTR Soft is látja -aki egyébként a magyar fejlesztésű King Arthurt is gondozza- és némi ráhatást gyakorol a grafikáért felelős munkatársakra.


    Delta Force: Angel Falls - 5. kép Delta Force: Angel Falls - 6. kép

    tovább a teljes galériához »



    A játék egyébként tartalmaz:

    -12 single player küldetést három kampány keretében
    -12 multiplayer pályát TKOTH, CTF, TDM és DM módban
    -valódi Delta Force-os taktikák és felszerelések, melyeket szakértők bevonásával építettek be a játékba
    -hatalmas bejárható terület, ennek megfelelően pedig földi, légi és vízi járművek szép számmal
    -élvezetes tűzharc, jól belőtt egyensúly a fegyverek között, és taktikai manőverekhez ideális pályafelépítés
    -200 (!) fős online csaták

    Gépigény:

    -Windows XP, Vista
    -2.6Ghz P4 CPU (Dual Core vagy Quad Core ajánlott)
    -1 GB RAM (2GB ajánlott)
    -DVD-ROM drive
    -5GB HDD
    -Pixel Shader 3.0-mas vagy jobb VGA (ATI 1900+, NVidia 7900+ vagy jobb ajánlott)
    -DirectX 9.0c vagy e fölött
    info Gs.
  • Tigristank
    #10
    Az első rész demó pályája volt, én is sokat játszottam vele, de főleg a Land Warriorral, a 3. résszel.
  • Énvagyokazapád
    #9
    ne izgulj, én is :]
    robbanó hordók, hujujuuj :]
    észrevesznek, mindenki lő ránk, csapattársak rohangálnak összevissza :D
  • Csirke4
    #8
    Ahh a második kép...
    Mennyit játszottam ezzel a szarral úrísten. xD
  • endiboy
    #7
    jó játék várom, az elsővel rengeteget játszottam..pixelháború volt :D
  • Balumann
    #6
    Szerintem is nagyon jók voltak, bár én igazán csak a Black Hawk Down -ot szerettem, meg a Joint Operations-t multiban :)
    Várom a köv részt.
  • Palinko
    #5
    mindég is kedveltem a sorozatot, számomra a black hawk down volt a tető főleg hogy a közelítés nem ilyen ocsmányul lett megoldva, mint ahogy illusztrálják a képek.
  • Énvagyokazapád
    #4
    pedig nagyon jó volt ez a sorozat...


  • Qwerty4
    #3
    Én sose szeretem a Delta Force sorozatot, nem is várom ezt az új részt. :)
  • Énvagyokazapád
    #2
    végre, delta force-t mindig is szerettem.
  • Bence94
    #1
    A Delta Force sorozatról elhíresült Novalogic három éve nem fejleszt semmit, sőt nem is igazán hallatott idáig magáról, most viszont úgy hírlik, visszatérésüket fontolgatják.

    A srácok hivatalos weboldalán ugyanis egy teaser képet találtunk, alatta hatalmas "káming szún" felirattal: a Delta Force: Angel Falls névre hallgató projektről már korábban is hallhattunk pletykákat, azonban máig nem vehettük biztosra, hogy valóban készül ilyen játék. A Delta Force: Black Hawk Down PS2-es és Xbox-os portja után a Novalogic tehát visszatérni készül, reméljük az új résszel sikerül helyreállítani a sorozat kissé megtépázott hírnevét. info:Gamekapocs

    Már várom milyen lesz.