80
  • hege79
    #80
    Hali! A race 07-hez regisztrációs kulcsot tudtok?
  • giorgio81
    #79
    Gyerekek ez kurvára nem szimulátor, árkádnál kicsit jobb. Én tavaly decemberben toltam ezt. A Colin Dirt-t meg tegnap fejeztem be és az szászzor jobban megizzasztott mint ez itt. A fejlesztő korábbi játékai az tényleg szimulátorok voltak (GTR, GTR2, talán még a GT Legends is), de ezt nehézségben jóval alattuk van
  • Sanyix
    #78
    fs-ek soha nem voltak szimulátorok repülési fizikában, csak a nevük volt az. Ilyen "iszonyúgagyijoystickkel félszemmel a tv-t nézve leszállok keresztszélben" játék sajnos.
  • Sanyix
    #77
    Hivatalosan nem, csak beraknak 1 f1 autót (valamiért a bmw sauber 2007 megjelent hivatalosan az lfs-ben, és az rfactorban is, úgylátszik ez olyan nyílt forráskódú kocsi :D). Aztán a játékosok kezébe adni egy pár modding toolt már csak nekik a többit kell modellezni, meg az eredeti pályákat. rFactornál így csinálták.
  • bippo
    #76
    Forma-1-es játék PC-re addig nem jön, amíg Sony-nál vannak az exkluzív jogok :((((
  • 16gaborm
    #75
    Hali
    Most szedtem le warez-ről a játékot!
    Olyan kérdésem lenne hogy hogyan lehet benne neten játszani?
    Telepítéskor kérdezte hogy sima vagy netes "mod" ba rakja fel,ha nem eredeti a game akkor is megy a netes része?:S

    köszi
    csácsá
  • ziby20
    #74
    kotelezo
    ez is
  • kernerster
    #73
    Danke
  • Sanyix
    #72
    Istenem, annyira sötétek vagytok. Nem fáj?

    Írtam hogy billentyűzettel félrészegen GTR2-ben jól tudok menni minden segítséget kikapcsolva. Ezzel arra akartam rávilágítani, hogy nagyon könnyű játék, tehát nem elég jó szimulátor. LFS-ben nem, mert az jobb, tehát nehezebb szimuláció. És tényleg szimulátort kormánnyal játszom, így az LFS-t is, de a gtr-ben nincs rá feltétlenül szükség, mert könnyű. Kapizsgáljátok már? Lassan mondjam hogy mindenki megértse? Általános sulit kijártátok-e már? :D
  • Indigo
    #71
    Amit leírtál igaz, de a vita nem egészen erről zajlott :)
  • Tinman #70
    MS FS 2004 és FS X. Tessék megvenni ha érdekel, nem bánod meg ;-)
  • kernerster
    #69
    "A szimuláció azoknak való, akik kevésbé játszani akarnak, hanem inkább feladatok elé állítják magukat még szórakozásukban is. Komplex tervezés, átgondolt taktika és kifinomult vezetéstechnika."

    Nem tud valaki még ilyen játékokat mondani Nagyon érdekelnének.
  • NullZ3r0
    #68
    Hacker Game - Nagyon jó játék, próbáljátok ki! ;)
  • karikusz
    #67
    hmm...bill...egy szimet...:)
  • Gio
    #66
    Ez itt a kert... billel, nagyonszep, szepszint!
  • NIBI
    #65
    Lol, te gombokkal nyomod?
    Akkor hagyjuk az egészet...
  • Sanyix
    #64
    Hát a gtr meg minden csak nem annyira élethű. Mostmár látom, az nem tetszik az lfs-ben hogy elethűbb, és nehezebb mint gtr2, pedig ez a véres valóság :D

    GTR2-ben minden segítséget kikapcsolva, billentyűzettel, félrészegen egész jó köröket tudok menni :D lfs-ben még józanon se lehet ezt megtenni billentyűzettel.
  • Skyline
    #63
    Ezen mindig jót mosolygok..:)
    Az NFS porsche sem volt sosem szimulátor,ugyanolyan tökéletes átmenet volt a szimuláció és az arcade között mint a Gran turismo,de nem volt szimuláció...
  • greekboy
    #62
    Fiatal voltam és bohó. :-)
  • NIBI
    #61
    A HGTRM-ben sem használunk segítségeket... Ráadásul a RACE 07-be is vannak bivaj erős verdák... Csak annyit mondtam, hogy nem jön be az LFS, mivel az se tökéletes. :) Viszont egy dolgot nem értek a RACE 07-be: a grafikája nem túl szép, elég matt minden, de mégis nagy gép kell hozzá. Na most akkor ez mitől van? A GTR2-nek kajak jó grafikája van, és nem is kell nagy hardver hozzá. Azt nagyon jól eltalálták. A RACE grafjától én se vagyok elszállva, főleg, hogy pályánként erősen változó fps-értékeket mértem... :s
  • Tinman #60
    off:

    Elolvastam a büntipontokat miért kaptad. Meghaltam a röhögéstől
  • MaSzKa
    #59
    az NFS Porsche 2000 az szimulator volt

    kár hogy nem azt a vonalat folyattták

    meg van és volt az Gran Turismo összes része az 5-őt kivéve
    mikor megjelet az biztos szép volt

    de nekem manapság nem a szépség számít
  • Sanyix
    #58
    GT nem árkád fos. Félárkád félszimulátor. Elég könnyen lehet benne jól menni nem odavaló kontrollerrel (tehát nem kormánnyal), viszonylag gyorsan bele lehet jönni, de nem is egy nfs szerű agyatlan száguldozás.
  • Sanyix
    #57
    Húha csak nem nemtetszik ha egy nem autó tapad a pályára mintha sínen menne, és nem szalagkorláton kanyarodsz? :D

    Épp eléggé csúsznak, pont amennyire kell. Bár ha elég rosszul állítod be biztos jégpálya szerű lehet :D Ezt a mászós kenődős dolgot nem igazán értem. Baj hogy fékezni kell és ideális íven menni, ésszel fékezni (mert nincs abs), és ésszel gázt adni (mert kipörgésgátló sincs)? A szimulátoroknak ez a lényege, hogy valóságosan mozog, nem úgy mint az nfsben :D
  • greekboy
    #56
    Nem tudom, de én azért kattintottam a linkre, mert nekem a graf egész jónak tűnt, ahhoz képest, hogy ez szimulátor. Lehet, hogy igénytelen állat vagyok, de én annó a Microprose Grand Prix 2-őt (még a hős korból, Dos alatt) sokáig azért nyomtam, mert az volt a legélethűbb. Hiába jelentek, meg pár évvel rá az akkori 3D-s csodák, Eidos F1, Psygnosis f1... Ezeknek az élethűsége vicc volt, úgyhogy mindenki inkább azt nyüstölte (ennek köszönhetően késtem el az érettségimről :)). A graf-ra visszatérve, jó a GT5-ös, meg jól néz ki a Forza 2-is (nekem az első rész iszonyatosan bejött) és tényleg átmenet a valódi szimulátor között és az arcade gammák között. 27 éves öreg fejjel, már inkább ilyenekkel játszanék... De ha igazi szimulátorral akarnék játszani, ezt nem hagynám ki (persze ekkor durván időmilliomosnak kell lenni), a grafot én kifejezetten jónak találom. Bár lehet, hogy a laptopom korlátolt 3D-je miatt szoktam hozzá az ilyen grafokhoz. :-)
  • karikusz
    #55
    Jól beszélsz...

    Amúgy lenne jó graf nagyon sok játéknál, olyan 1600-as felbontásban, meg fullra tekert kártyával (ez árulkodik a kiadott trailekeről) csak a magyar pénztárca nem bírja el a hardvervásárlást...

    De összegzésban, ami jó szimgém az nem túl jó draffal rendelkezik, aminek meg jó a grafja, az csak billel jó játszani(vagy joy-jal)szal nem sok a szimulációja)
  • Tinman #54
  • Danecay
    #53
    A Race Driver: Grid esetében sem igazán lesz panaszunk a garfikára, ugyanakkor remélem játszható (kormánnyal is)és élvezetes játék lesz. A látványról egyébként a Colin McRare: Dirt alatt is duruzsoló Neon 3D engine tuningolt verziója gondoskodik, ami ugyanakkor valószínűsíti a nagy hardwareigényt is éppen ezért remélem, hogy a tuningolás mellett szántak időt az optimalizálásra is.
  • Skyline
    #52
    No...A gran turismo egy árkád fos...ez a kijelentés alapból lol,aki ezt mondja az nemjátszott életébe arcade autós cuccal...A gran turismo tökéletes átmenet a szimuláció és az arcade játékok közt pont az egyszerübb játékosoknak a vezetés élményét kihangsúlyozva..:)
    Hogy miért nem törnek az autók? Talán mert nehézkes ezervalahányszáz autó ügyében eljárni és lecsengetni a jogot hogy a drágalátos modell ugyan horpadozzon már...Elég hacsak egy gyártónak nem tetszik az 5let már bukta,és ha főgyártóról van szó hopp az nem maradhat ki..:)
    Azt meg nekem ne mondja senki hogy nem sokkal komolyabb a játékélmény ha a grafika a valósághoz közelít,mert az hazudik....Hiába a nagy játékélmény,a nagy szimuláció ha a grafika nem hangulatos...És ez manapság egyre igazabb...
    Egyébiránt nemértem mibaj a Race07 grafikájával sztem semmibaja élvezhető.:)
    A GT-hez meg grafikailag annyira nehasonlítgassuk mert perpillanat nincs még pc-re olyan grafikai szintü autóscucc (hogy miért,faxtudja),talán majd a következő racedriver...
    Aki meg továbbra is csak azt tudja fújni hogy arcade szar,fos,az értse már meg hogy nem minden ember szeret szarozni autóbeállításokkal,gépészkedni hogy útontartson egy vasat,na nekik ÉLMÉNYAUTÓKÁZÁSRA és ÉLMÉNYRE készítették és készítik az Arcade játékokat...Ettől ezek még nem szarok,más világnak készültek,nemkell velük játszani ennyi...
  • Tinman #51
    Itt még nagyon is kultúrált eszmecsere folyt, sajnos nem ez a jellemző.
    Egyébként nekem is mindkettő nagyon fontos.
  • neoG
    #50
    most mi a rákot civakodtok?Tinmannek a grafika a lényeg, másnak meg a szimuláció.
    Ne akarjátok elhitetni a másikkal,hogy a saját kedvencetek a jobb
  • Tinman #49
    Lehet mazsolázni, ezt HD gamingnek hívják vala...
  • NIBI
    #48
    Szerinted az LFS az élethű? Na ne viccelj már... Azok az autók TÚLSÁGOSAN csúsznak, másznak, kenődnek! (Vicc az egész.) Szóval az se tökéletes...
  • arty
    #47
    akkor lenne fair a két kép, ha a GT5 már létezne, (egyelőre egy pénzért megvehető demo van) ill. a kép nem egy replay durván feljavitott screenshotja volna :)

    alatt a race07 kép viszont rendes ingame, már megjelent játékbol

    ettől persze a gt5 még szebb, de az életben nem néz ki ugy, ahogy 'mutatod'
  • Danecay
    #46
    Én a mondó vagyok, hogy mindenki olyan játékkal játszik amivel akar, vagy amivel tud, de mondjuk ezt a Colin-hoz hasonlítani? nae mellett szó nélkül elmenni nem tudok. A Colin sajnos annak ellenére, hogy mindíg jobbat várok, még mindí gegy árkád játékigaz jó garfikával és ugyanakkor optimalizálatlannal. Árkád játékkal az játszik aki nem vágyik kihívára, az aki örömét leli abban, hogy leül játszani és első próbálkozásra megnyeri a versenyt, ha viszont egy szimulátorral kellene tolni egyet, már az is sikerélmény lenne ha célbaérne az illető. Na ez a lényeges különbség, no de nem tépem a számat, kezdődik a sepangi nagydíj, így lépek. Ja és nem utolsó sorban, duván 2 éve a GTLEGENDS nyerte el a legszebb PC-s játék díjjat, ami ugyancsak az rFactor motorjára épül ugyan úgy ahogy a Race 07 is.
    Tök mind1, mi SIM pártiak, tudjuk miről van szó :)
  • MaSzKa
    #45
    meg ilyet se :D

    gran turismo 1 árkád fos

    amugy volt ps2-m nem régibe
    psp elmegy a GT2
  • MaSzKa
    #44
    gran turismo ilyet nem tud
  • MaSzKa
    #43
    a gran turismo 5 pályagarikája ugyan olyannak néz ki

    csak az autótk szebbek benne de nagyon
    viszont nem törik az autó az már 2000-ben is gáz volt

    és csak 3 vagy nézet van
  • MaSzKa
    #42
    a grahikáva nem értek 1-et

    sztem simán megvan minimum 3,5 csillag
  • MaSzKa
    #41
    végre 1 értelmes játék teszt
    az LFS S2-ről is irhatnátok

    Grat!