125
  • Cat 02 #45
    Ez ?
  • Bulykin
    #44
    ha vkinek kell a Debu vs Debu, akkor adjon vmi lenket ahova fel tudom tölteni(700megás) mert a torrentet nem találom és kajak nem emlékszem, nem tudom, hogy honnan szedtem le, kerestem de nem találom^^
  • Bulykin
    #43
    PM ment^^
  • kakaoskalacs
    #42
    Vki dobhatna egy pm-et honnan lehet "megvenni"
  • Bulykin
    #41
    tényleg^^
    gyhoo már várom hogy lejöjjön:D:D wháá de jóóó
  • Cat 02 #40
    Itt nézd meg, olyan fura h a dagi énekel "magasabb" hangon, a sima énekes meg hörög.
  • Bulykin
    #39
    lehet hogy nem csak ő^^
  • Cat 02 #38
    Hm, én tökre azt hittem h a dagi hörög, erre az énekes o.O
  • Bulykin
    #37
    lehet hogy meg tudom szerezni a Debu Vs. Debu-t, majd szólok ha lesznek fejleméynek^^
  • Bulykin
    #36
    jah ez verseny voltXD
  • sweech
    #35
    nekem az összes. nyertem :)
  • Cat 02 #34
    Nekem az énekes szimpi.
  • Bulykin
    #33
    nekem a képen a jobb szélső a kedvencem:D az olyan...látodXD
  • Cat 02 #32
    Hja, bár én a dobos/énekes-ről tökre azt hittem h sokkal fiatalabb :)
  • Bulykin
    #31
    megfigyelted, hogy szinte minden képen gimaszokat vég minden arcXD oldalra kinyújtott nyelv stb.:D:D
    nagy tagok:D megismerném őket szívesenXD
  • Cat 02 #30
    =)


  • Bulykin
    #29
    megköszönném:) de ugye torrentes vagy milyen link az(remélem nem fizetős:D:D)
  • Cat 02 #28
    Youtubeon fent van a Deco vs Deco elvileg, 10*8 perc kb.
  • Blacktom
    #27
    Nem egy, hanem kettő kiadás is
    DVDs
    * Debu Vs. Debu (September 15, 2005)
    * Deco Vs. Deco (March 19, 2008)

    Forrás: Wikipédia
    Nekem a Deco vs. Deco van meg, nagyon nagy
    Az első DVD-je Tokioi koncertfelvétel, a másik meg sok kis videó, azt csak japánul tudóknak ajánlom(szerénységem nem tartozik közéjük)
    Ha akarod mehet privátba egy link
  • Bulykin
    #26
    nemtomm ár hol olvastam, hogy van egy MtH DVD, még részletesebben utána kéne néznem, de tuti jó, szal kéne
  • Cat 02 #25
    Hát én kiválogatom a jobbakat :D
    Bár Ellegardenből pl minden jó, legalábbis utolsó 2 albumon xP
  • Bulykin
    #24
    nem sok Japán bandát ismerek, de nekem ez nagyon bejön:)
  • Cat 02 #23
    Nem olyan rossz pedig.
  • Bulykin
    #22
    jaja...
  • sweech
    #21
    ha szánalmasnak tartod, miért akartál topikot nyitni nekik? -.-
  • Zsolcz
    #20
    BZDMEG !::D:D:D:D most akartam megnyitni ezt!:D akoora szánalmasak!:D:D:D Maximum The Hormone - What's Up People e számuk miatt ismertem meg őkt:D:D
  • Bulykin
    #19
    ha véletlenül erre járna valaki az katt ide
    igaz nem klipp, csak a zene, de faxa:D
  • kakaoskalacs
    #18
    :))
  • Bulykin
    #17
    nah, van banner, át is lett nevezve:D
    látom be is pörgött a topic...ejjj de fasza vagyoooook:D:D lol
  • armageddon666
    #16
    sztem átkéne neveztetni a topicot Maximum the Hormone-ra, és a hosszú címet is átírni valamire. Ha más nem kijavítani -.- és akkor lehet többen írnának... másrészről nemtom bandákról mit lehet egy fórumon beszélgetni :\
  • Bulykin
    #15
    már azóta megtaláltam, de azé' thx:D
  • Cutee
    #14
    Én láttam mind a 2 részt meg az animé-t is. Szinte teljessen átadta a sorozatot legalább is számomra. Hogy honnnan tudnád letölteni ? A google a barátod... :) De én a torrentek között néznék szét ott is mondjuk pl. a mininován...
  • Bulykin
    #13
    valaki látta már a Death Note movie 1-et??? nem anime, hanem film...ha valaki tudja honnan tudnál lekapni az szóljon pls....téháiksz
  • Bulykin
    #12
    Albumok:
    A.S.A. Crew, 1999
    Mimi Kajiru, 2002
    Kusoban, 2004
    Rokkinpo Goroshi, 2005
    Buiikikaesu, 2007

    Öszintén, nekem csak a legújabb tetszik, belehallgattam az előzőekbe is, de az valahogy olyan más:D

    Tagok:
    Maximum the Ryo ~ gitár,vokál
    Daisuke ~ vokál
    Nawo ~ dobok,vokál
    Ue-chan ~ basszus meg háttérv
  • Bulykin
    #11
    találtam egy ilyet:

    Aki a “Maximum the Hormone” bandanév láttán felkapja a fejét, annak nem kell külön bemutatnom őket, akinek pedig nem mond semmit, az kezdje el sürgősen nézni a Death Note nevű animét, mely nyitó- és záródaláért a 20. résztől ez a banda a felelős. Mivel a Death Note-os számok baromi jók, nem bírtam megállni, hogy ne hallgassam meg az albumot is. Kb olyan, mintha a System of a Downt és a Red Hot Chilli Pepperst összegyúrnánk, és mindkét véglet felé elhúznánk.


    Ha nem lenne ilyen szép idő, és ha nem lennék az utóbbi napokban teljesen megkattanva, akkor nem biztos, hogy tetszene, így viszont élvezetes az album. Bár főként japánul énekelnek, de ettől függetlenül egész európaias a hangzása (nincs meg bennük az a tipikus j-rock vonás, hogy megfájdul tőlük a fejem [= )

    Mindazonáltal tagadhatatlanul japánok, az egész albumot egy teljesen zakkant sokszínüség jellemzi. Pop-punk-rock-hardcore, ha stílusilag be szeretném őket határolni. Néha deszkáspankos riffekre dalolásznak, néha ennél is lágyabbra veszik és teljesen poppos női éneket hallhatunk, majd a következő pillanatban már mélyen kaszaboló gitárokra hörögnek gyomorból. Elsőre nehezen tudtam megemészteni, hogy egy számon belül ekkora stílusbeli különbségek vannak, és egyik pillanatról a másikra váltják egymást, meghallgattam még egyszer, aztán most már az mp3 lejátszómon is ott figyel az album.
  • kakaoskalacs
    #10
    bejöwös :DD
  • Bulykin
    #9
    akkor nézdd meg ezt:
    katt ide
    ez nem annyira üvöltős
  • Atti12
    #8
    ez inkább üvöltés, mint zene :(. Nem tetszik..
  • Bulykin
    #7
    most nézem csak, női dobosuk van? lol
  • Bulykin
    #6
    jaja:D