125
  • Picar77
    #85
    na majd leszedem csak jöjjön ki :D
    annyi dolog lesz most is , valamikor meg loszart se adnak ki :|
    minden kedvenc együtesem márciusba fog valamit kidobni XD
  • Bulykin
    #84
    MTH IN "TANGE KOUKI VIDEO COLLECTION"

    Maximum the hormone will be on a new Dvd called "Tange Kouki Video Collection". Why Mth in that Dvd ? Because Tange Kouki made the Mth's Pv "Bikini, Sports, Ponchin" and inside that dvd you will find a special making of. The release will be the 25th of February in Japan and it will cost 6000 JPY ($66, £43, 50 Euros). More information about this Dvd on the official website
  • Picar77
    #83
    :"DDD
    meglepne ha nem azok lennének
  • Bulykin
    #82
    ezek de álatok
    "I’ll be like Arnold SchwarzeneggerXD"
  • Picar77
    #81
    vicces interju a maximum the hormone-nal XDD
  • Picar77
    #80
    hát én rettentő vegyes vagyok de inkább a rock vonal az erősebb nálam :D
    pl : dir and, grey, dio distraught overloard, lulu, gazette, miyavi, renter an soi, girugamesh, gackt stb ...
    hiphop-ot annyira nem szeretem akkor már inkább electro (aural vampire, she ilyesmik XD)
  • Picar77
    #79
    hogy mindenhol vannak ilyen geci buta emberek hihetetlen
  • Cat 02 #78
    Há'persze, h nem :D
  • Bulykin
    #77
    neked meg nincs szemed és akkor te is igénytelen van(ha már ők is azok)...
    és a maximumdöhormon szerencsére zene, ha meg nem tetszik akkor
  • Bulykin
    #76
    hát az ilyen stílusból még a The Trax és az Abingdon boys school, de mindkettő olyan h csak nagyon kevés számuk tetszik... én inkább rap/hiphop párti vagyok, ajánlom Outcast, T Tasha, Drunken Tiger és Mc Sniper számat, ők mind koreaiak...
    Ami még ilyen rockosabb zene és ázsiai az az Aqua Timez amit hallgatok, nagyon jó számaik bannak:)
    te?
  • PrairyFarkash
    #75
    a japánok mindíg tökegyformán néznek ki és mind lányok és csúnyák és igénytelenek, miért? és a maximumdöhormón sajnos nem zene

    szia kedves W. Ferenc <3
  • Cat 02 #74
    Ez a logo eddig is volt ? :D Bár végülis belefér xP
  • Picar77
    #73
    jaja nem rosszak
    amúgy miket szeretsz még ?
  • Bulykin
    #72
    a legjobb
    egyébként Girugamesh fasza, most hallgatom:)
  • Picar77
    #71
    van ilyen :O
    +fav :DD
  • Bulykin
    #70
  • Bulykin
    #69
    új banner^^
  • Bulykin
    #68
    European tour

    5th November : Köln - Germany (with Social Disturst)
    8th November : Paris - France (with Destruction Incorporated)
    9th November : Barcelona - Spain (with Deafness)

    fúúú de király lenne ha ott lehetnék:)
  • Bulykin
    #67
    Maximum The Hormone - Tsume Tsume Tsume-F
    Ez az új maxi cdjük, nemtom kinek új amúgy, én csak most tudtam meg hogy van ilyan:D 3 számból áll, de az egyik annyira sirály, hogy...nagyon^^
  • Blacktom
    #66
    Nemtom, lehet hogy csak japánban adták ki, én se találtam semmit, egy torrentet se. de ha nincs fent sehol, biztos nem is fontos annyira:)
    kb csak ennyit lehet tudni:
    "includes one DVD with footage of band's October 12, 2007 tour finale at Zepp Tokyo and music videos, one DVD with behind-the-scenes footage of the band, and one additional disc"
  • Bulykin
    #65
    és a 3.dvdről semmi infód nincs??
    mert én keresgéltem de sehol nem találtam semmit róla még csak említést sem hogy van olyanXDXD
  • Blacktom
    #64
    Hát jobb ha tud az ember japánul:)
    Olyanok vannak benne, hogy hogy vették fel a klippeket, meg videók az öltözőkben, készüléskor koncertre. Itt van belőle jelenet, de mást nem találtam, végül is ilyen extrák.
  • Bulykin
    #63
    Deco vs Deco...nagyon állat!
    akkor a 2.dvd-n csak beszélgetések vannak? érdemes leszedni^^?
  • Bulykin
    #62
    Innen le lehet szedni a Deco vs Deco-t, nem dvd hanem 900megás, csak az a baj, hogy rapidos, szal egy kis idő míg lejön^^
    ha valaki elkezdi tölteni az szólon már, mert én már szedem a dvd-t torrentel és ha neki lejön hamarabb akkor felnyomhatná vhova úgy mint én a másik koncertet^^ előre is köcce
  • Bulykin
    #61
    találtam egy oldalt, tete van MtH-val, klippek, videók, koncertek...nem lehet letölteni csak nézni, de az is goooood^^
    KATT IDE
  • Bulykin
    #60
    megnéztem a Debu vs Debu-t...bazez' nagyon állat kúrva nagyon:D
    nézzétek:D
    nagy kedvenc lett nálam a dobos csaj, aki látta az tudja miért:D
    de nem tudtam eldönteni hogy a dagi az most zokniban vagy papucsban volt:D:D:D
  • Bulykin
    #59
    hát én most lekaptam az összes klippjüket plussz ezt meg a Deco vs Deco 1.dvdjét(ami a koncert), így két dvd-t csinálok majd, menüvel, extrákkal stb^^
    nemrég kezdtem el csinálni ilyeneket, tök zsír szerintemD::D
  • Cat 02 #58
    Egy CD-re kifér :D
  • Bulykin
    #57
    hát én nemtudom, őszintén...még meg se néztem, majd talán holnap vagy azután, ah kiírtam dvdre:D
  • Cat 02 #56
    Hm, ahogy nézem régiek, De a RocknRoll Chainsaw az jóféle, meg az előtte levő is :D Azt nem lehet tudni h ez rendes konci v direkt emiatt csinálták ? Mert pogo-t nem láttam :S
  • Cat 02 #55
    Ezen milyen számok vannak ?
  • Bulykin
    #54
    ééééés kész^^
    aki szeretné a Debu vs Debu koncertet letölteni, az bátran kattintson IDE:D
  • Cat 02 #53
    Ne is mond, betárcsázós nettel 1.2 megás crack tartott 10-20 percig :D
  • sweech
    #52
    az volt a legjobb, mikor max 8kb/s-mal kellett letölteni :p
  • Cat 02 #51
    Az nem is rossz, régen mikor 20kb/s es nettel 60 megás videót kellet felrakni Youtubera, na az haláli :D
  • Bulykin
    #50
    röpke 4óra és linkelem is
  • Bulykin
    #49
    kezdem máris^^
    sry csak tegnap nem nagyon voltam gépnél csak este megint, de most van időm, szal indítom is:)
  • Cat 02 #48
    Naa ? :D
  • Bulykin
    #47
    nah jó, amjd holnap feltltöm, mert kb 5óra hossza míg felmegy:D:D
  • Bulykin
    #46
    ahham ez jó^^ akkor feltltöm, majd ha kész írok linket(elég sokáig tart)