307
  • Tihemer
    #307
    javítás: shander 3=shader 3.0
    Nekem XP újratelepítés után elindult hibaüzenet nélkül.
  • Tihemer
    #306
    Én is hasonló problémával küzdök csak az én kártyám ASUS AH-3650. Indításnál a szokásos Failed to initalize Directx üzenet. A video kártyám AGP-és. Lehet, hogy ez a problémás.
    A radeon 9600 XT nem jó biztos a shander 3 támogatás hiánya miatt. Én ezért cseréltem le AH3650-re, de úgy tünik feleslegesen. Próbáltam hotfix-es catalyst-el, újabb DIRECTX-el mindhiába. Még esetleg a hangkártya nem tetszik neki mert elég régi SB Live 5.1.
    Sok sikert...
  • Lancelot1983
    #305
    Sziasztok!
    SBK 08 indításnál Launcherdialogdll problémát ír ki. Legújabb directx van fent és a video kártyám radeon 9600 elvileg ezen simán futnia kéne esetleg nem tudja vki mi lehet a gond?
  • KeKKSZike
    #304
    Sziasztok!!
    Én XBOX-n szeretnék játszani a játékkal, úgy hogy a barátommal "egy gépen"! Úgy lehet? Mármint, hogy megosztott képernyőn nyomjuk... Én egyszerűen nem találom. Bejelentkezem, haver is. Elindítom a játékot, de sehol nem találom ezt, hogy hol tudnánk egymás ellen játszani?! Köszi a segítséget! ;)
  • kaffer1
    #303
    Üdv Srácok!
    Én is sbk08 azok pc-n, valaki nem tudja hogy lehet online nyomni??
    Valami regisztrációt kér, de nem értem hol??
    Vagy ha valaki szokott neten játszani szívesen csatlakozom.
    Másik hogy nincs e hozzá valahol magyarítás, setupolásban sokat segítene, de én még nem találtam sehol, pedig igazán kiadhatnák.
  • Ratrak
    #302
    Rossi24:
    Én csak PS2-n próbáltam, (a pc-m kőkorszaki ezekhez a játékokhoz, szerintem el sem indulnának rajta), nem tudom mennyire más a PC-s verzió, de szerintem a grafikán kívül nagy különbség nem lehet.
    Ha mégis, akkor bocs... ;)

    Nos, ég és föld a MotoGP és az SBK. Sok motoros játékot kipróbáltam, és a "való életben" is motorozom (igaz, utóbbit még nem olyan régen, és pályára még nem vittem a hőn szeretett 17 éves VFR-t ;) ), szerintem a motoros játékok közül messze a legjobb fizikája az SBK-nak van! A MotoGP tök árkád, gyak. bármit megtehetsz, kivéve, hogy kanyarból kifele ne adj fullgázt, mert akkor driftel a gép és/vagy elesel. De fékezhetsz amikor csak akarsz, amennyire csak akarsz, tök lineáris a döntögetése a gépnek bármilyen helyzetben, és a setup sem "jön át" úgy, mint az SBK-é.

    Az SBK az egyetlen általam próbált játék, ahol féktávon, amikor elkezded bedönteni a gépet, csökkentened kell a fékerőt (mint a valóságban), különben kicsúszik az első kerék, és perec... Ez tetszett.
    A másik, hogy "egyszerű, de nagyszerű" a setup: belőheted, hogy milyen kemény/puha legyen az első-hátsó futómű, stb., és remekül lehet érezni a különbséget, sőt, más-más setup az ideális az egyes pályákra! Ugyanakkor nincs túlbonyolítva, "csak" pár csúszkát kell tologatni. Szerintem ezzel tök jól eltalálták az egyensúlyt: könnyű állítgatni, de van érezhető hatása is a dolognak, és érdemes próbálkozni a setup-okkal.
    (én általában úgy megyek, hogy az első futóművet keményítem, a hátsót is, de kevésbé, ettől könnyebben fordul a gép, de a kigyorsításoknál még egy kicsivel megbocsátóbb marad. Ez sem minden pályán válik be, valahol a puhább setuppal megyek jobb időket. Ha lehet, adok súlyt a hátuljára, hogy több legyen a tapadás a gyorsításoknál, viszont a "hullámosabb" pályákon ez nem szerencsés, állandóan wheelie-zni akar a gép, azokon inkább előre megy a súly, és picit puhít a futómű elöl-hátul... de lehet, hogy tök szarul csinálom, ééééted... ;) Viszont játszadozni jó vele, és érezni a különbségeket!)

    Az ilyen jellegű "érezhetőséget" a MotoGP-ről nem lehet elmondani. Ugyanakkor abban van Talma, meg 125-ös és 250-es gépek is,valakinek az számít... ;)

    Az SBK-ban csak ezres motorok vannak (ill. a Duc. az 1.2-es), az utcai motorok "tuningolt" verziói. Kevésbé high-tech, kevésbé kiélezett (bár az utcai gépekhez képest még így elképzelhetetlenül hightech egy ilyen gép, ha hinni lehet azoknak, akik ültek már ilyenen. Ha érdekel a dolog, a Superbike magazin mostani (márciusi) számában olvashatsz az SBK-s gépekről az utcai masinák tesztelőinek tollából! Tanulságos... ;) )

    A hangokat sokan szidják, ezt megint nem tudom megítélni, szerintem nem rosszak, durrognak a gépek rendesen, lehet hallani, hogy nem utcai gép van alattad, hanem egy végletekig kihegyezett, csúcsrajáratott paripa.

    Összességében, ha szimulációt akarsz, motorost, akkor az SBK áll hozzá a legközelebb szerintem! Sokan el vannak ájulva a MotoGP-től, de fej-fej mellett összehasonlítva a PS2-es verzióikat, szerintem annak sokkal kisebb a "valóság-faktora" - mondom ezt úgy, hogy nem ültem még sem SBK-s, sem MGP-s motoron, de utcai gépeken már igen... ;)



    Ja, más kategória, de nekem nagy kedvenc a Super-Bikes Riding Challenge is PC-re... Ott a szimuláció nem valami nagy ügy, de szuper, hogy valódi utcai motorok vannak benne, jó sok, szuper műszerfalakkal, és szerintem egészen elfogadható, felismerhető hangokkal, szép grafikával.


    mEkLaU: nagyon szépen mész a videókon, gratula! :)
  • Sada01
    #301
    Pár kép
  • Sada01
    #300
    SBK09.XBOX360-ra, Playstation 3-ra és PC-re megjelenő játék 2009 májusában érkezik majd a boltok polcaira.
  • rossi24
    #299
    Ja még azt akartam kérdezni hogy lehet jó motor beállításokat csinálni? És akkor lehet érezni vmit is nem úgy mint a gp-ben?
  • rossi24
    #298
    Sziasztok tudnátok írni vmit a játékról mondjuk a fizikát hogy ez egy jó motoros játék pc-re mert eddig ilyen nem nagyon volt? Meg ilyesmik. Csak 1000-es kateg van benne vagy van 600-as is?

    Segítségeteket köszönöm.
  • Kaslerka #297
    burnout paradise. Van, persze.
  • lac556
    #296
    paradise? pc n van?
  • Kaslerka #295
    Játssz a Paradise-al. Abban nagyon jó a motoros rész. Ott aztán tényleg van sebességérzet.
  • lac556
    #294
    ötletek? nagyon kéne már1 motoros game
  • lac556
    #293
    letöltöttem elinditom de launcher.exe hibával kidob
    reloaded es a cucc bár nem találtam a dvd.n semmi exe.t amivel felul tudnám irni amit kell
  • rossi24
    #292
    Szevasztok lenne egy pár kérdésem.
    Játszott már vki a motoGP08-al és ha igen melyik gamenak a jobb a fizikája Gp08-é vagy az SBK08-é?
    És az SBK08-nak is shader 3.0-ás támogatás kell?

    Kösz a válaszokat.
  • bercys
    #291
    Szívesen, yóó gémelést!
    Nekem tetszik de én még mindig a MotoGP 2 párti vagyok:)
    Bár ez sokkal jobban bejön mint a Gp 07.
    Csá!
  • dezs
    #290
    Thx mert így most nekem is megy ugye-s vagy :)
  • bercys
    #289
    Sikerült! Akinek x3daudio1_3.dll hiba üzenetet ír ki az másolja be a C:/ Windows/system32 könyvtárba ezt a 2 fájlt: d3dx9_37.dll és x3daudio1_3.dll
    és frissítse a directX-et (directX 9.0)
    Így mennie kell. Én microsoft xbox 360 controllerel tolom a gémet, amivel a gázt is tudom szabályozni a ravasz gombbal és persze mindent manuálisan.
    Remélem segítettem Nektek!
  • lenox01
    #288
    Sziasztok találtam motoros kormányos kontrollert, megy PS/2 vel és Xbox al is. Nem lehetne ezt valahogy használni PC-hez is? Mert vannak valami átalakítók: Yamaha MS-1
    http://store.videogamecentral.com/yamahacontroller.html#Features
  • bercys
    #287
    nem lett jó, sőt azt a X3DAudio_3.dll-tis leszedtem majd beillesztettem és nem indul. Nem értem miért nem indul? :(
  • bercys
    #286
    okés, köszi!
  • Sada01
    #285
    Nekem ezzel lett jó de hogy mért pont ezzel a verzióval fingom nincs
  • Sada01
    #284
    Ezt próbáld ha akkor is azt írja akkor csak az hogy meg veszed vagy nem tudom :)
  • bercys
    #283
    van újjabb?
  • bercys
    #282
    9.0 c VAN FENT
  • Sada01
    #281
    Az :)
  • bercys
    #280
    jaaa directX
  • bercys
    #279
    mi az?
  • Sada01
    #278
    Felraktad már az új dx-et ?
  • bercys
    #277
    X3DAudio1_3.dll nem található, ezt írja és nekem is lekódolt crack-em van.
  • Sada01
    #276
    Torrenten van de ott is még a lekódolt de ha DX hibád van attól nem fog megjavulni
  • bercys
    #275
    Valaki tudna hozzá crack-et?
  • Game Hunter
    #274
    Milyen beállitásokat használsz?
  • Game Hunter
    #273
    Köszi a videókat mEkLaU!:) Elég jól mész, grat!
  • Sada01
    #272
  • mEkLaU
    #271
    Assenban közben ugyanugy Tamadaval 1:34.46
  • mEkLaU
    #270
    Haver tube-jara feldobtam! Az osszes videonal extreme beallitas, minden segely ki, fekezes 100on, manualis valtas, manualis a pilota pozicioja, billentyu


    Vallelunga Kiyonari

    Qatar Neukirchner

    Miller Park Haga

    Assen Tamada

    High Quality-n nezzetek, amugy semmit nem latni
  • mEkLaU
    #269
    Sikerült összenyomni öket :) vhova felrakom
  • Game Hunter
    #268
    Ok.