74



  • Comrade96
    #74
    Esetleg 1 jó linket nem tudsz küldeni a játékról mert steam-en még nem nagyon tudom hogyan kell vásárolni.
  • s1lkforrent
    #73
    Steames változat hibátlanul működik.

    Crack-el minden rendben van?
  • Comrade96
    #72
    Sziasztok!Letöltöttem a játékot és működik is, de az vele a problémám h a tréning után a 4. pályán dob ki.Megnéztem a Data fájl-nál és a maps mappában csak ez a 2 pálya van. :( Nem tudtok valami megoldást?
    Előre is köszönöm!
  • Kalash17
    #71
    Egyébként én is elakadtam a 46. km küldetésnél...Visszaolvastam a hozzászólásokat, és próbáltam mindent úgy csinálni ahogy mondtátok...Még újra is kezdtem...Az elején volt az hogy a falu megtisztítása után tálibok ellentámadást indítottak a falu másik vége felől, a hegyekből és az útról...Akkor újrakezdtem mert sok emberem odaveszett és nem volt már supportom.Ahogy olvastam ezzel még nem is találkozott senki, de viszont az említett aknákat sem találom sehol...Most már csak kiírja hogy a híd mindkét vége meg van tisztítva de nem történik semmi...Aknák sehol...Valaki tipp?
  • Kalash17
    #70
    Értem, és egyébként nem lehet a configban javítani néhány dolgon?Ugyanis elkezdtem játszani vele és nagyon tetszik, de én realista alkat vagyok, nem értek egyet azzal hogy órákon át kell lőnie egy rajnak egyetlen emberre 50 méterről, gépkarabéllyal, és képtelenek eltalálni..Annak idején emlékszem hogy a Stalkernél a kedvem szerint alakíthattam a paramétereket, a config fájlban...Itt is találtam hasonlót de zavaros...Esetleg valaki nem próbálkozott vele?
  • s1lkforrent
    #69
    Mert gondolom a képek alapján te is azt gondoltad hogy a Men of War-hoz hasonló játék. Én is majdnem megvettem, de aztán időben észrevettem hogy bilibe lóg a kezem.

    Viszont azt mindenképp el kell mondani róla, hogy a Lesta Studio előző ADICO 1-es játékmotorjával készült Aggression: Reign Over Europe-nál azért valamivel jobban sikerült az ADICO 2-es 9th Company.

    Modról hozzá nem tudok, igazából ez is csak egy random kis pénzből nagyon réteg közönség számára készült, kis példányszámban eladott játék, ha akadna is ilyen, akkor is orosz lenne, mert az volt a célközönség(tankos stratégia ami egy ruszki nemzeti ügyről szól - ki lehetne más), már az csoda, hogy angolul is megjelentették.

    Men of War féle direct controlt viszont nem nagyon várj, továbbra is csak a GEM motoros játékokban van meg ez a lehetőség az RTS-ek között tudomásom szerint.
  • Kalash17
    #68
    Sziasztok!Elkezdtem a játékot és valami tetszik benne, de igazság szerint sztem nagy visszaesés a Men of war és társaihoz képest.Először is szerintem nehézkes az irányítás és a kamera kezelése, de legjobban a direct control hiányzik....Esetleg valaki tud ajánlani modot ami javít a játékon ilyen irányba?
  • antigua
    #67
    ok megoldódott sunyi tálibok raktak le pár aknát az útra és emiatt nem jött a konvoj. Miután felszedtem rendben megérkeztek ! Jó kis poén !
    Legalább valami figyelmeztetést adhatott volna, hogy van pár nyomorék akna az úton ! Pászivá táváris !
  • antigua
    #66
    Nos, az 1. küldetésnél a falú és környéke teljesen megtisztítva, a három tiszt is életben van és mégse jönnek a főerők ? Tipp ?
    ( tudom kezdjem előröl ! )
    Esetleg az számít valami hogy a híd melyik oldalát foglalom el először ?
  • SaGa Jr
    #65
    A kérdésed előtti 5. hozzászólásban ott a válasz. :)
  • antigua
    #64
    Érdeklődnék a kamerát hogy lehet fogatni(rotation) ? Mert a billentyűzet kiosztásnál nem szerepel, viszont a game beállításoknál a forgatás érzékenysége igen. Vagyis valahogy lehet forgatni a kamerát.
  • Simonyi Ottó
    #63
    Hali!Én a Stinger vadászat pályát nem tudom megcsinálni!Segítene valaki?Köszi!Csáó!
  • juno
    #62
    A Stingerek után az olajkutak vannak, igen kemény rázós küldi, le kell venni automata tüzelésről a Sirkát, és a BMP-t is, mert hamar ellövik a municiót, és akkor ledarálnak a mudzsák, csak szakaszosan engedtem őket lőni 1-2 secre elég nagy tömegben jönnek, a dombokról ellened majd, és így elég lett a lőszer, a geológusok ha nem figyelsz rájuk, ész nélkül nekimennek az ellenségnek, de se testpáncél, se tapasztalat, úgyhogy egy-kettő golyó és helo nekik, énegyet-egyet beültettem soförnek a kettő uralba, és a GAZ 66 ba, a többiekkel pedig a sátrak előtt egy támogató vonalat hoztam létre, őket is fel tudod töltetni 480 lőszerrel, mert az elején kevés van nekik...
    De a keritések védelmében a saját rohamosztagosaim elegen voltak még tiszt fokozaton is a kettő páncélossal, a térkép dombos sarkában idővel rákezd a mudzsa nehéz tüzérség, minimum egy M30 tarack támogatást hagyj ellenük, mert az orosz 80 mm-s aknavetők (2 darab) pikk.pakk kinyírják a telepet, utána spuri a gázlóhoz, a domboldalban lesznek mudzsa felderítők, előre a BMP vagy a Sirka, és utána csak a három szállító jármű, mert hamar kilövik a teherautókat...
    Ha felvettél az eligazitások kettő nehézaknát, akkor a kettő gerinc útra lerakva egy egy mudzsa szakaszt lepucolhatsz velük, és ez jelentős lőszer sporólás, vagyis segitség lesz majd. Az álcahálók alatt a lőszerkészletek vannak, mielőtt kimenekülsz a védendő város felé, előbb mindenkit töltess fel, így nem lesz meglepetés...
  • juno
    #61
    minden missiom már megvan a stinger rakéták is, este nyomom tovább, ha kell help valakinek irjatok ide, vagy privibe...
  • juno
    #60
    Nos a foglyoknál a lényeg, hogy a T 62 oldalán a katonákkal zárd le a területet, de ne menj be a faluba. A fenti zárósorral lassan, miután kilőtted a BMP-vel a légvédelmi 23 mm-s ikergépágyút, akkor csak gyalogsággal a tanyát foglald el(kettő bújkáló mudzsa ott van én késsel mindkettőt kinyirattam), és utána a város tanya felőli szélén, még egy orvlövész mudzsa van ezt kilöve ne menj le a városba, csak a bejáratig a gyalogosaiddal, de a páncélosaidat, hagyd a megjelölt helyen...
    Erre kiírja, hogy egy haldokló mudzsa elárulta nem a városban hanem a szomszédos tanyán vannak a foglyok, ketten erre kijönnek a házból, és mission completed...
    jó tanács ne kérj csak Mi24 heliket támadásnak, mert a vadászgépek vagy más support megölik a túszokat is, ha szétrobbantják a tanya épületeit...
  • juno
    #59
    Persze egér középső gomb, és nyilak, forog, süllyed emelkedik a kamera amerre csak akarod...:)
  • juno
    #58
    Ha lenne neked leirás hozzá megköszönném, mert tiszt fokozaton nyomom végig, és leizzaszt rendesen, nem egy egyszerű játék... De tetszik nekem. Még a Men of war után sem rossz...
  • Cnut
    #57
    Az aknavetőt elfogalalhatod, az biztos.
  • juno
    #56
    a 41 kilométernél a kisfaluban elfoglaltam egy terepjáró platós kocsit és géppuskát jelez rajta, igaz lőszer nélkül, hogy lehet feltölteni,ha egyáltalán fel lehet, van rá ötletetek? Valamint ha a dombokat megkerülöm, és lerohanom az aknavetőt akkor használhatom? Ezzel jelentős supportot sporolhatnék meg...
  • juno
    #55
    Nos a falu sikerült, teljesen újra kellett vinni és azonnal ahogy az utolsó mudzsa megmurdelt jelezte az aknákat, és azonnal meszünt a visszaszámlálás is, és jött a konvoj, egy busz, kettő személyautó...
  • juno
    #54
    sziasztok én is a falunál akadtam meg mindent telepítettem, és elfoglalva a falu, kinyírva az összes mudzsa akit csak találtam, de nem jön a konvoj van valami trükk, mert huszadszor is lejárt az időm és kezdek ideges lenni, segítsetek, köszönöm...
  • százados
    #53
    mármint a 46. kilóméter utáni pálya
  • százados
    #52
    üdv!
    A főerők akkor jönnek ha mind a három fő csávó életben van a híd elfoglalásakor(azokról a katonákról beszélek akiknek piros pipa van a képük mellett)
    ja és nekem se töltődik be a második pálya.
  • Cnut
    #51
    Ez nekem is volt, egyszerűen újrakezdtem a pályát és akkor sikerült a küldetés. Viszont nem jött a második pálya, eyszerűen kidobott a főmenübe...
  • Sidewinder
    #50
    A 46.kilóméter nevű küldetésnél vagyok. két heli kirak minket,az egyiket lelővi a tálibok által lopott Silka,amikor visszaindul,kinyírjuk a Silkát majd irány egy híd,de előtte még egy faluban kell leverni a tálibokat,utána a hídhoz közeli dombon,majd a híd túloldalán a faluban. Amikor a faluval is végeztünk,még a falutól messzebb egy mező után a folyóparton is voltak tálibok. A fő feladat híd elfoglalása,és biztosítása a főerők megérkezéséhez,valamint a Silka és a tálibok állásainak felszámolása. Ezt megtattem. Az egész bejárható pályát bejárattam pár katonával,sehol sincs már tálib. Viszont nem jönnek a szovjet főerők. A küldetésnek nincs időkorlátja egyébként. A két teljesítendő pont közül az egyik zölddel,a másik sárgával kipipálva,de a főerők nem jönnek,és nem akar vége lenni a küldetésnek,pedig tálibot már sehol sem találtam. Remélem tud segíteni valaki. Köszönöm.
  • Wlakos
    #49
    Sziasztok.

    Valahogy a nézetet el lehet fordítani?
  • Cnut
    #48
    Játszik még valaki ezzel? Én most kezdtem bele és leszámítva néhán nagyon idegesítő bugot nagyon tetszik.
  • gamer73
    #47
    Sziasztok! Nincs meg véletlenül valakinek magyarul a játék? Esetleg nem tenné fel a magyar nyelvi fájlokat? Előre is köszi.
  • Janika5555
    #46
    Sidewinder azt javaslom,hogy kisebb egységekkel nyomasd le a mudzsahedeket és maradjon minél több katonád és a járművek is kellenek !
    Menj be a faluba,foglalj el 1 néhány házat és a jönnek az Achmedek akkor csapj le a Szovjetunió haragjával !:) Nálam 1 pillanat alatt felmorzsolódtak ! :)
  • Janika5555
    #45
    Mindent úgy csinálok ahogy kéne !
    Mi lehet a hiba ?
    Neked sikerült ?
  • Janika5555
    #44
    Megis vettem ! De elakadtam ! :(
    Van egy küldi amikor szovjet foglyokat kell kiszabadítani és a BMP-t és a BDRM-et elküldöm a megadott pontra ,de amint a többi egységgel és a tankkal támadok egyből azt írja ki,hogy "A mudzsahedek elszállították a foglyokat és Sikertelen Küldetés !:(
    Segíts ,légyszives ! Előre is kössz ! :)
  • Sidewinder
    #43
    Szerintem jó játék. Az előző hsz-emben említettem hogy ha 10 pontos skálán kéne értékeljem akkor 9-et kapna:) Szóval érdemes megvenni,de ha nincs legalább 6600-as Geforce video kártyád,akkor ne vedd meg mert nem fog futni.
  • Janika5555
    #42
    Szevasztok !
    Csak annyit szeretnék kérdezni,hogy ez a 9ROTA tényleg jó játék ?
    Mert érdekel ! :D
  • Sidewinder
    #41
    Nagyon jó kis játék,szép grafika,de nem akad,gyönyörű menü,jó ahogy a gyakorló küldetést egy kiképzésnek mutatják be a film szereplőivel. Jó a kezelőfelület,nagyon szép ahogy a főmenüben mennek a film képsorai.Egyedül a multiplayer hiányát sajnálom. Amúgy király játék,főleg az tetszik benne,hogy ez már nagyon 3D-s és nem úgy van elosztva,hogy van 1 kis rész a tájban ahol mi vagyunk,és tudjuk mi van ott,a többi meg sötét. Hanem belátjuk az egész terepet,de egy piros sáv jelzi fegyvereink hatótávolságát. Ha értékelnem kéne akkor:9/10. Az is tetszik h magyar feliratos. A StarForce védelmet nem sajnálták erről a vrzióról sem. Ez az első olyan SF védelmű játékom,ami kódot is kért,a SF-nek nem volt eddig ez szokása. Szóval jó kis játék,de van vele 1 problémám a 2. bevetésnél,amikor egy fegyverszállító konvojt kell feltartóztatni 1 afgán falu mellett. Odaútban felszedem az aknákat,átkelek a folyón is,összecsapok a mudzsahedekkel,leverem őket a falu mellett,ezután csapdákat telepítek,ahogy meg van parancsolva,majd egységeimmel várjuk h jöjjön a konvoj. De nem jön senki. Lejár a rendelkezésre álló idő áés kiírja a vereséget.Ha valaki tud,segítsen. Köszi.
  • Charly
    #40
    Sziasztok milyen lett a progi tapasztalatok?
  • Legend Killer
    #39

  • vandyke
    #38
    Sziasztok!

    Ma megjelent a játék.

    Üdv,
  • hykao #37
    ITT! :)
  • DummyBoy
    #36
    Nnno ... lassan vége lesz a Novembernek ... hol?
  • DummyBoy
    #35
    Kirááály ... vártam már hogy törénjék valami :)

    De mééér novemberben ??? ... megint megcsömörlök a sok játéktól, és a heti 5 órában mikor ráérnék játszani, inkább nem játsztom majd semmivel, mert nem tudok majd dönteni :(