137
urban art-nak is nevezik, underground műfaj, lehet legális és tiltott, lehet szeretni vagy utálni de ebben élünk
  • sparrow35
    #97
    Ne haragudj hogy ilyesmit feltételeztem, de az már biztos hogy kedves számodra (nem kell szégyellni, ha tetszik van akinek meg ez tetszik: A húgyba mártott Krisztus ).
  • blackgamer
    #96
    :) első nagyon jó!
  • The Garrett
    #95






    [URL=http://www.flickr.com/search/?q=cans+festival]és még pár kép #93 rol.[/URL]
  • karajjj
    #94
    egyááá :D haver ezzel órákat el tudnak szórakozni... még a telefon gombjaival is zenél a srác... :DDD
  • The Garrett
    #93
    Ha valaki talál a rendezvényről képeket, majd link plz.
  • blackgamer
    #92
    ilyen viszont jó volna minden buszmegállóba [igazábólnemgondoljakomolyanaMINDENszót]

  • blackgamer
    #91
    nem mondtam hogy tetszik, csak vettem a fáradságot és fotóztam
  • sparrow35
    #90
    Aki kisgyerek korában kezdi, az így kezdi hidd el. Malackát, és fülest már csak a magasság miatt is biztos, h idősebbek csinálták, de hát látod van akinek ez is tetszik.
  • magus
    #89
    hát nem tudom, akiből ennyi jön ki, hogy Malackát és Micimackót firkál a falra, abból én nem néznék ki túl sok potenciált, akit ismerek, hogy fújogat falra és kreatív dolgokat, az nem tagel/rajzol ákombákomokat mindenhova. Persze mindenkinek el kell kezdeni valahol, de -bár a franc tudja- kötve hiszem, hogy akiben van tehetség és ötlet az ilyenekkel kezdte volna
  • sparrow35
    #88
    Nana csak óvatosan az ilyen kijelentésekkel, a gyerekek mindig megpróbálják lemásolni amit látnak, ebben az esetben ez nem lesz túl szép látvány, de szerinted hogy kezdték akik az általad is szépnek tartott dolgokat készítették?
  • báttyó02
    #87
    kurvajók :D
    ezen befostam

  • The Garrett
    #86



    ésatöbbi ésatöbbi :)
  • magus
    #85
    street ART, nem mondhatja senki, hogy nem támogatom, hogy ötletes/jó/kreatív/szép/ésmégsokminden legyen a városok falain, mert ezek jók, de törném le a kezét aki csak úgy odafirkál a falakra
  • blackgamer
    #84
    figyelj, ebben élünk, ez vesz körül minket, a művészet tág fogalom
    azt én is sajnálom hogy nem egy Salvador Dalí színtű kép van a vasúti felüljáró alatt
    de amúgy kimehetsz és átfestheted :)
  • magus
    #83
    az abszolút mester

    szerintem akár hanyagolhatnánk is malacka szintű tehetségtelen firkálmányokat, amik szimplán a közterületek rongálása, az nem művészet.
  • blackgamer
    #82
    pár nagyon vad, nem gondoltam hogy ilyeneket is kiraknak :)
  • The Garrett
    #81
  • Web mester
    #80
    Nagyon jók!
  • Hajnalcat
    #79










  • Hajnalcat
    #78


















  • Hajnalcat
    #77


















  • Hajnalcat
    #76


















  • Énvagyokazapád
    #75
  • sparrow35
    #74
    Jó kis topic, a graffiti a modern művészetek közül a legjobb. Ezek az aszfaltrajzok szintén igencsak figyelemreméltóak, azon gondolkoztam, hogy ha ez sima pasztellal készülne rengeteg kellene belőle, mivel ilyen durva felületen nagyon gyorsan fogy. Amire még kiváncsi vagyok, hogy ezeket lelakkozzák, vagy hagyják hogy elmossa az eső?
  • Énvagyokazapád
    #73
    nagyon jó
  • blackgamer
    #72
    [center]
  • Bala10
    #71
    önarckép? mert nagy a hasonlóság
  • Énvagyokazapád
    #70
    tessék, topikart, tegnap csináltam :D


    Boo!
  • Phat Smoker
    #69
    ezek a térbeli cuccok rohadt jók!
  • blackgamer
    #68
    Malacka és Füles, két kedves firka az Egressy és Mexikói út sarkán, a vasúti felüljáró alatt


    már csak Micimackó hiányzik melléjük :)
  • Caligo
    #67
    Bocs, nem vettem észre
  • Caligo
    #66






  • karajjj
    #65
    vótmá
  • Caligo
    #64
  • Caligo
    #63
  • PyRex
    #62
    tényleg jó.
  • Web mester
    #61
    NFS:
  • blackgamer
    #60
    házon lévő szobor/díszítés is felfogható utcai művészetnek, engem a minap Stefánia úton megfogott ez a cicis nő, aki Siva istennőre emlékeztető törökülésben ül, apróság de dob az amúgy sivár épületen, bár lehet sokan giccsnek tartják
    [center]

  • Aspyrin
    #59
    :OOOO
    Brutálisan jó.
  • báttyó02
    #58
    geci ez dekurvjooooooooooo :DDD