1565

TÖRZSHELYÜNK



A tinta magától töltődik, néha nézzetek rá!!!

FELADAT, szinten tartani a zászlót!!!KATT IDE!
  •  Evil
    #1444
    Eztkéne valahogyan...



    ---->>>>

  • ThisZip
    #1443
    Rátoltam 100-at a javításra, felőlem aztán mehet balról jobbra is, de akkor egyezünk meg vmiben! :)
  •  Evil
    #1442
    Nemkell összeszűkiteni inkább felfele és jobbra is lehet terjeszkedni ahogyan elfér a zászlóban a cica ugyanugy elfér a kislány meg a többi kis izé. És ha teljesen ki zoomolsz akor a zászló fog dominálni.
  • ThisZip
    #1441
    Pont nemrég jutott eszembe, hogy maroknyi emberrel meddig lehet úgy meghosszabbítani a zászlót, hogy közben tartani tudjuk a megszerzett területet.... :D
  • Goruck
    #1440
    azt énsem értem...
  • ThisZip
    #1439
    LOL! Ez mekkora! XDXD Ahelyett, h megnéznék neten ránkkenik a kakit a bulgárok helyett...
    Amugy meg az én 5letem volt, hogy balról jobbra haladjunk, 2-szer említettem, senki nem reagált rá semmit se, gondoltam akkor ez le van szavazva. :D Sárkányos ember meg állandóan visszafirkált, ja és ő kezdte.. :P
    Arra meg kíváncsi lennék, h hogyan haladhatnánk tovább balról jobbra. Összeszűkíteni a zászlót?
  •  Evil
    #1438
    Hát igen énse értem mért a sárkány fele kell menni amikor anyi hely van a másik irányba.. Sőt még a mostani zászló is tiszta firka inkább azt kéne javitgatni egyenlőre. Nomeg felfele is lehet menni rendesen a pirosal.

    Azmeg már külön öröm hogy a sok paraszt miatt mit gondolnak rólunk a külföldiek. De szinte mindenhol ezvan játékokban is sokakal találkoztam hogy a Hun szóra már köszönnek is el.. Néha szégyelem is magam emiatt talán jobb lenne máshol élni.
  • Villanypásztor
    #1437
    Hevenyészett fordítása a szövegnek:
    "A másik helyen nem bántottuk a zászlótokat. Azt hittem, hogy még mindig ti csináljátok a logónk melletti zászlót. Úgy látszik Bulgáriából folytatják. Igen, mindenhol vannak állatok... Ellene vagyunk mindenféle rombolásnak, de nem hagyjuk hogy a zászlónkat újra és újra elcsúfítsák. Kívánom a legjobbakat és szívesen látunk mindenkit a fórumunkon. Angolul van, de vannak fórumozóink az USAból, Kanadából, Németországból, Hollandiából, Japánból és más országokból is."

    "Maybe you could properly translate this to Hungarian for your members"
    I just did :)
  • Sephirot T
    #1436
    Gözöm nincs,hol lehet megnézni vagy megtudakolni az ilyesmit?
  • bubu13
    #1435
    ez nem kérdés hanem tény
  • Miskolc88
    #1434
    Változó ip cimed van?
  • Sephirot T
    #1433
    Az miért van hogy néha pár napig töltődik a tinta,néha meg folyton 5%-on marad?
  • mixmansc
    #1432
    Thank you for the that Villany-. We have not and will not damage your flag in the other location. I thought your members were still doing the flag next to our logo. It seems that others from Bulgaria have taken it over. Yes every forum has their trolls.... Our members are against any destruction or vandalism of any artwork but we will not allow our logo to be repeatedly destroyed. Best wishes and we welcome any of your members to join our forums. It is in English though but we have members from USA, Canada, Germany, Holland, Japan, and other countries as well. Maybe you could properly translate this to Hungarian for your members, you seem to do well with English. - MixManSC
  • Villanypásztor
    #1431
    We have relocated our flag to this position a long time ago: http://www.drawball.com/5a7kn5k
    The flag that used to be next to the drawballfans logo is not ours, as you can see on its visible part it is white-red-green (bulgaria).
    Still it is possible that a hungarian person is vandalising your work, unfortunately we have our trolls too... One of the forum members is very proudly destroying any artwork we link here. (and he is even vandalising our own flag) So please don't take revenge on our flag.

    Igen, az a gondja, hogy a drawballfans logót összefirkáljuk, valamint sok művészi alkotást is.
    Amúgy én meg azt nem értem, hogy a szerencsétlen sárkányt miért kellett szétb*ni... a fentebb levő zászlónak sokkal több helye lenne bármilyen irányba terjeszkedni, inkább azt kéne fejleszteni.
  • mixmansc
    #1430
    Igen Goruk - a zászlót ismételten legalább húszszor ráfestették a Drawballfans logóra és szintén elgázolt sok művészi munkát. Az nem elfogadható. Nekünk sok, amit az idők, amiket csak a Drawballfans logó mellett megjavítottak hogy legyen ezük, a zászló által megint elgázolnak, van. Sajnálkozó ha ez a fordítás szegény.
  • Goruck
    #1429
    :S de
  • Bloodluster
    #1428
    Onnan már elköltöztünk, vagy nem?
  • Goruck
    #1427
    valaki fordítson...
    ha jól értem mi rongáljuk a drawballfans.com logot ezért pusztítják a zászlónkat??
  • mixmansc
    #1426
    Yes as you see it's quite irritating when someone destroys your work - I did not insult your mother though. That is very mature of you. The flag has repeatedly been painted onto the drawballfans logo at least twenty times and has also run over much artwork. That is not acceptable.
  • Dragooon #1423
    hello mixman ^^
    nice to see you
  • mixmansc
    #1422
    Sorry - in english. Stop running over artwork and the drawballfans.com logo and we will stop destroying your flag.
  • Benny04
    #1421
    ez tök jó :D
  • Barack
    #1420
    Holnap este nem akarunk nekiesni együtt a zászlónak? Nekem addigra lesz 100%-om. Hamár itt többször szóbajött ez a fix időpontos dolog...
  • Miskolc88
    #1419
    Rohadna meg amelyik összefirkálta a zászlónkat
  • szucsy89
    #1418
    rányomtam a zászlóra egy 100ast de így se sokat tudtam javítani:SSss
  •  Evil
    #1417
    Zászlóra rákenhetnéd nagyon szétvan cseszve most.
  • whiskeyman
    #1416
    100% htx, ha kell segítség jelezzétek -.-
  • John Cena
    #1415
    én cska 15% ot:S:(
  • w77d
    #1414
    a zászlójavításra nyomtam 90%-ot de még nagyon szaros :(
  • John Cena
    #1413
    Kéne valami kikötött idő pont azt
    vagy zászló bővítés / Rekonstruálás és akkor lenne 1 nagy munka azt utána csak javítgatni kellene + akörnyéki rajzokba bele firkálunk azt szeretni fog mindenki XDXD
  • John Cena
    #1412
    XDXD
  • akyyy
    #1411
    nah majd felteszem vistát, abban van átlátható ablak, és rajzolok egy szép monalizát:D
  • VRSDM
    #1410
    am. szvsz úgy kéne akiknek statikus az ip. hogy összebeszélni, hogy "NA MOST!!!" és akkor kezdeni el pl. a zöldet lefesteni, mert így a sok pici tintácskát hamar átfedik. úgy meg nézne a rongáló tömeg hogy " hááá. mivanitt" :OO
  • desigo
    #1409
    szépen zöldül :)
  • bardocz
    #1408
    segítettem zöldben 100% tintával:)
  • ThisZip
    #1407
    2.3%-ommal segítettem a pirosban!

    desigo:
    OK! nem szóltam... ;)

    Viszont sztem a legjobb 5letnek azt tartom, h haladjunk jobbról balra. A zászló alatti zöld rész próba volt, hogy befirkálják-e?
  • bubu13
    #1406
    Na kijavítottam a fehér részt + még egy kis zöldet (csak 100% ment rá)
  • desigo
    #1405
    max a fehér háttérre tudsz rajzolni a lányra nem...
  • ThisZip
    #1404
    Aki azt mondaná, h minek belemenni abba a szép csajba, annak mondom, h mivel nem szép csöcsös ezért semmit sem ér...
  • ThisZip
    #1403
    Most nézem, h a fehér hátteres kislányba bele lehet rajzolni...
    Mi lenne ha a zászló bal széléből indulnánk ki? Ott is lehetne egy ideig menni.... (A levédettig. )