124
A legérdekesebb prófécia
  • patiang
    #124
    Akkor tehát nem az Úr szavai voltak ezek, hanem pár eszétvesztett hatalomravágyó fsz kijelentései. Akkor hol marad az igazi hit??
  • exy1
    #123
    118. Nos?
  • exy1
    #122
    Ha ismernéd a kor szokásait, nem csodálkoznál. Az akkori embereket csak egyféle képen lehetett meggyőzni. Ha megtorlásul a szeretteiket ölték meg. Ez nagyobb büntetés volt annál, mintha őt magát ölték volna meg. Amikor példát kellett statuálni, minden korabeli hatalom ehhez az eszközhöz folyamodott.
  • exy1
    #121
    Válaszol rá egy másik énekben. Ezt linkeltem be a 116-ban. Más szavakkal: Azt állítja hogy ő azért az "egyisten", mert bármit megtehet, senki sem tud ellenszegülni neki. Amit ő kar az mindenképpen bekövetkezik.
  • patiang
    #120

    "És leányai, kik a mezőségen vannak, fegyverrel ölettessenek meg, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr."

    .....hát ez tök fasza.....................
  • patiang
    #119
    Érdekelne mit mondasz, miért nem???
  • exy1
    #118
    Akkor szűkítek. Ez a prófécia egy máig is teljesült jövendölés. Sokan próbálták felépíteni, de téyn, hogy nem sikerült. Érdekelne hogy mit gondoltok miért nem.
  • HUmanEmber41st
    #117
    Van Biblia topic is Exy1!
  • exy1
    #116
    A legérdekesebb prófécia? Szerintem ez.

    Beszélgessünk róla!

    Kekeckedők kíméljenek!
  • másikisvan
    #115
    Mert az alkimisták nem a fizikai aranyat akarták a tárcájukba tenni, hanem a szellemüket akarták arannyá változtatni. (Olyan nemessé tenni mint az.)

    ""*bármik lehetünk, sőt vagyunk, amik csak szeretnénk*
    Hat ez nem igy mukszik!
    Csak azok lehetunk,amire a szuk,pontosan behatarolt lehetosegeink *engedelyt* adnak."" --- Így van ez a karma törvénye



  • Saintgerman
    #114
    Azért örülök, hogy a magunkfajta félmûvelt "geniusokon" is tudsz mulatni "Mekk-mester" !
  • esztyopa
    #113
    Ma reggel eleg szarul ebredtem...
    Azutan elolvastam,amit irtatok /sic!/es mindjart jobb kedvre derultem!
    A hsz-ek emlekeztettek engem a gyermekkorom szuper TV-musorara...a *Mi ujsag a Futrinka utcaban?*
    Ez egy aranyos gyerekmusor volt,amiben volt egy kecske-a Mekk-mester.
    Hat ez egy nagy fazon! Mindenhez ertett,de semmit sem ertett...
    Most,es itt,rengeteg Mekk mestert ismertem meg!
    A legfenyesebben ragyogo csillag /most hagyjuk az ustokoskent felivelo *igazsagfelismeroket*/maradjunk Mengyelejevnel.
    Azota,amiota a gimiben a kemiatanar beveste a karot ragyogo elmefuttatasom utan-nem ert ilyen megrazkodtatas a kemiaban!
    Idezek az egyik geniustol:
    *A higany egy részét formaldehydre bontja le a szervezet*
    Haaaat!...ez meg a Nobel-dij bizottsagot is meghokkentette!
    Attorni a szerves,es szervetlen kemia kozotti hatarokat?!
    /Ezt a zsenialis felismerest elolvasva nem ertem,hogy az alkimistak miert nem tudtak aranyat csinalni?/
    A masik gyongyszem:
    *Oh bárcsak agyunk 100%-kát lennénk képesek használni!*
    Minek? Pajtas?
    Az elozo hsz-eket olvasva boven eleg az 1%!
    De a korona a tuzijatekon az alabbi:
    *bármik lehetünk, sőt vagyunk, amik csak szeretnénk*
    Hat ez nem igy mukszik!
    Csak azok lehetunk,amire a szuk,pontosan behatarolt lehetosegeink *engedelyt* adnak.
    Sajnalom rombadonteni az emberiseg ragyogo jovojerol alkotott kepet,de szerintem az emberisegnek nincs jovoje!
    Multja van,es egy keves jelene...
    Eljatszotta a szerepet a vilagmindenseg szinpadan.
    Ne ertsetek felre!
    Nem akarok az eszoszto guru szerepeben tundokolni,es nem becsulom le a hozzaszolokat,de ez a par-altalam idezett- hsz.egyszeruen kicsapta a biztositekot!
    /De azert remelem,hogy holnap reggel is legalabb ennyit tanulhatok!/
  • rolipoli
    #112
    Oh bárcsak agyunk 100%-kát lennénk képesek használni,talán majd a jövőben lehetséges lesz,jo sok év múlva...
  • Saintgerman
    #111
    Na látod, te is mint a többi Icke szapuló, úgy itéled el, hogy egy szót sem értesz a mondanivalópjából. Mit vársz tőlem ? Talán azt, hogy bebizonyítsam az ellenkezőjét ahogyan te szemléled a világot ? Az is csak egy szemlélet mód. Miért kellene bebizonyítsam ? Majd ha megérsz rá megérted te is.
  • dronkZero
    #110
    Oké, akkor eddig teljesen beigazolódott, amit látatlanban csak sejtettem.

    Marketingduma, beetetés(az eleje, hogy bármik lehetünk, sőt vagyunk, amik csak szeretnénk), meg tömény bullshit(a mindenféle energiákról).
    _SEMMIT_ nem mondott ebben a videóban, az égvilágon semmit. Beszélt sokat, de a mondanivaló pontosan egyenlő a nullával.

    Aztán a hülyeségek:
    1. kevesebb, mint 1%-át érzékeljük a világnak... hát persze bazmeg, mert a Földhöz vagyunk kötve, ami anyag messze van, azok közül csak azt látjuk, ami világít, azt is csak este. Még amit optikai távcsővel, vagy rádióteleszkóppal látunk, ugye azt sem az érzékeinkkel tapasztaljuk, hanem műszerrel. Csúsztatás, már a második mondat.
    2. A faszság az energiákról. Egyelőre ami energiát mérni tudunk, az nem áramlik befelé. Ez sajnos tény. Például a hőenergia kifejezetten _kifelé_ áramlik belőlünk. Ha meg olyan energiákról beszél, amit _nem_ tudunk mérni, az nagy valószínűséggel nem is létezik. MErt akkor én meg azt mondom, hogy nem is befelé, hanem kifelé, vagy fentről lefelé, azt' akkor vitatkozhatunk a légből faszságokon estig.

    Tipikus amerikai szektaalapító, mint Jim Jones, vagy L. Ron Hubbard.
    Megnézel egy szcientológus előadást, ugyanez, egy kaptafa.

    Most gondolom az jön, hogy mennyire nincs igazam, meg honnan tudom, hogy milyen energiák... Sebaj, várom.
  • Saintgerman
    #109
    Ahhoz,hogy két ember egyet értsen, feltétel, hogy mindkettő tudja miről is van szó. Ez az eset itt nem áll fenn.
    Itt van három perc ízelítő, hogy te is értsd miről is van szó. Feltétel, hogy legalább a nyelvet értsd.
  • dronkZero
    #108
    A születésedtől kezdve rohad szét a tested. Ebben egyetértünk.
    Ezen semmiféle hókuszpókusz nem tud változtatni. Ez meg tény.

    Legfeljebb elhiteted magaddal, hogy te nem vagy "beteg", aztán majd nagyot koppansz.
    Nekem legalább nincsenek illúzióim.
  • Saintgerman
    #107
    Mi egy hosszantartó betegségből lábadozunk.......ti öntelt szerencsétlenek soha nem fogtok rájönni, hogy ti is betegek vagytok, ígyhát maradtok továbbra is.
  • dronkZero
    #106
    Ehehe, mire jó egy elborult agyú őrült haluit komolyan venni, és ilyen faszsággal paráztatnod magad? Ez a csóka egy focista-sportriporter volt, öregkorára szemmel láthatóan megkattant. Ti meg beveszitek ezt a faszságot.
    Hát nem vagytok kevésbé betegek...
  • másikisvan
    #105
    Egy évvel ezelőtti önmagamhoz képest ma már azt gondolom elnyomás csak a fejünkben van. Van egy kialakított képünk önmagunkról amit ha valami vagy valaki nem tart tiszteletben akkor szembesülni kell azzal hogy nem egyedül vagyunk a világon és hogy az igazság sem feltétlenül (de lehet) hogy nálunk van.

    Rengeteg a gonoszság, de léteznek e olyan dolgok, amelyek másként is történhetnének ?

    Gondlojátok el, ha mondjuk az egyik múltbéli háborúban valami rosszabbul vagy jobban sül el: talán ma nem lehetnénk itt. Ha a szüleink nem akkor és ott kanyarodnak be a sarkon, talán ma nem lennénk itt.

    Sok hely van a világon ahol rosszabbak, és sok van ahol jobbak az életkörülmények, de mindenhol vannak olyanok akik elégedettek és mindenhol vannak akik nem elégedettek. Persze az elégedettség is lehet felszínes, pl, ha annyi pénzed van, hogy mindig ki tudod elégíteni és ki is elégíted az újabb és újabb igényeidet, na az nem valódi megelégedettség.

    Krishnamurtinak van egy könyve az a címe hogy Nincs más forradalom.

    Ő azt mondja és gondolja hogy nincs más forradalom csak az emberek szellemében bekövetkező tudati önforradalom.
  • Saintgerman
    #104
    Pontosan így van. A gyûlölet az a hullámhossz, amin a energiát termeljük nekik. Ezen kell elgondolkodjunk. És azon, hogy a mi általunk (vad)disznóból átalakított "sertésfarm" külömb-e mint az ő "embertenyészetük".
  • másikisvan
    #103
    Hallottam már róla épp tőled a nwo topikban.

    Annyit biztosra veszek, hogy ha gyűlölöd őket amiatt hogy ezt teszik az emberekkel, velünk, akkor tulajdonképpen épp azt teszed amit akarnak. Nem feltétlen kell itt földönkívüli nagy sárgaszemű pikkelyes hüllőkre gondolni. Tudjuk nagyon jól hogy az anyag is csak egy meghatározott tartományon belüli rezgés, aminek részben mi is részei vagyunk.
  • Saintgerman
    #102
    Olvastad talán David Icke-ot ?
    A manipulátoraink érdeke, hogy ebben a világban (ezen a rezgési szinten) tartsanak minket manifesztálódva, mivel itt termeljük meg nekik a számukra szükséges energiát. Az alább említett mérgek a segédeszközök...
  • másikisvan
    #101
    És majd ha a Legmagasságosabb Égi Fény megvilágosítja az elméinket akkor rájövünk hogy ez az összes cirkusz baromság mert nem létezik más csak szeretet.

    Kivéve ha valakinek a tudata annyira földhözragadt (földi dolgoktól elszakadni képtelen) hogy nem akarja majd ezt elhinni.

    Szerintem erre megy ki a játék és ebből a nézőpontból a legnagyobb fegyver a média. Mert sokan még mindig tényleg úgy nézik mint régen az emberek a színházat: ami a színpadon játszódik, az olyan magasztos, sokkal inkább elfogadható, sokkal valóságosabb mint a saját életük, emiatt nagy hatást engednek gyakorolni magukra.
  • másikisvan
    #100
    Ha jól tudom a régiek a higany arannyá transzmutálását alkímiának nevezték aminek az ember szellemének tökéletesítése a célja.

    Ezek szerint a szellemileg alultáplált ember még higanyjellegűnek nevezhető, és akkor a tömeges katasztrófák is az emberi hülyeség miatt keletkeznek.

    Ehhez nem kell prófétának lenni.
  • Saintgerman
    #99
    Nekem is csak rémlik valami még gyerekkoromból. Mostmár, hogy magamon is érzem a tüneteket, higany lehet az amire céloztak.
    Az amalgam (fogtömés) 52% higahy, ezüst, réz, ón és cinket tartalmaz. Ezek a nehézfémek beépülnel az agysejtek közé, és lassan ölő halálos mérgegként a legtöbb szövődményes betegség, és a rák okozói. A higany egy részét formaldehydre bontja le a szervezet, ami szintén halálos méreg.

    Ha valaki még nem kapott volna az amalgam-ból, az illuminati Donald Rumsfeld segítségével gondoskodott róla, hogy ő is megkapja az adagját az Aspartam-on keresztül.
    Az Aspartam 10% ban tartalmaz Methalon-t, amit a szervezet szintén Formaldehydre bont le...... Hitler ezeknek a mérgeknek csak egy lágyabb formáját a klórt használta az ivóvízbe keveréssel, de a célja ugyanaz lehetett....
  • Pluskast
    #98
    "Destruction of war will descend on the northern countries as strong military forces will invade them from the East and will pillage and murder as well as use bombs and missiles, like hail coming down, and hitherto unknown weapons of laser- and computer-controlled types which will destroy and annihilate everything, whereby the first target will be Hungary and after that will follow Austria and northern Italy."

    Na akkor nekünk sanyi... Kezdem ásni a bunkert a kertemben.
  • Jungbluth
    #97
    Saintgerman: nem tudom, úgy emlékszem Nostradamus beszélt valami új ezüst, meg új arany bányákról. Valahol olvastam.
  • másikisvan
    #96
    Mondtam már nagyon szeretem a magyart, mert:

    Jövendőmondás: megmondja mi várható a jövőben (abban az időben ami most felénk JÖN), ez nagyjából a prófétálás

    Jóslás: Javaslás, megmondja, mit tegyünk annak érdekében hogy a dolgaink a jövőben JÓL alakuljanak.
  • HUmanEmber41st
    #95
    Köszi a linket, csak kár, h angolul van...:( :(
  • Saintgerman
    #94
    Ismer valaki egy jövendölést, amiben az áll, hogy a XX-XXI. század veszedelme valamiféle fém lesz ?
  • dosra vista
    #93
    Ha a jóslat olyasmivel foglalkozik ami ellen nem sokat tennénk, pl elolvad az É-i sarkkör, akkor igen.

    Egyébként ha csak utólag derül fény a jövendőlésre, akkor mi bizonyítja hogy nem utólag készült a "jövő" ismeretében?
  • dosra vista
    #92
    A gaiaguys-os oldalon is van jóslat az utsó pápákról. Eszerint XVI. Benedek az utsó előtti és Petrus Romanus néven lesz ismert az utsó pápa.
    link
  • Jungbluth
    #91
    Nem, mit jósolt az úr?
  • másikisvan
    #90
    Na még egyszer nekifutok
    tehát a könyv címe
    A mennyei prófécia
  • másikisvan
    #89
    Talán nem jól írtam: Az A mennyei próféciát című könyvet James Redfield-től olvastátok e ?
  • másikisvan
    #88
    Szerintem egyik sem volt barbárabb a másiknál, ezzel kapcsolatban azt tudom mondani, hogy láthatod: néhány évtized és pofátlanul meghazudtolják a történelmet. Sőt, még a nyilvánvaló tények ellenére is hazudnak. Sőt még be is vallják... És a legszörnyűbb, hogy azt gondolom, tudják még fokozni
  • Jungbluth
    #87
    egyműs=egymás.
  • Jungbluth
    #86
    "A majáknak nem kellett űrhajó." Ja, elég volt kiszúrni egyműs szívét. Vagy azok az aztékok voltak?

  • HUmanEmber41st
    #85
    Nézd meg akár a nyirkai jóslat végét:

    A táltosok közös gondolattal kérdezték: "Így van ez megírva - nem lehetne-e másképp?"
    A Szellem erre azt felelte: "Minden jövendölés okumálás, a múltat meg jelent összekötő vonás folytatásán, a jövő felé. Megírva semmi nincsen, mert minden megváltoztatható - ha nem fordultok el Istenetektől és megszívlelitek az ősök intelmeit."