10
  • Ferrer
    #10
    És mitől jobb, ha egy érettségihez 20x több tudás kell? Az éreccségi egy baromság. Nem attól lesz valaki érett, az élethez meg főleg semmi köze.
  • redfish
    #9
    "... Rettenetesen elhúznak tőlünk az amerikaiak.:((..."

    Tényleg?... Nézz be egy ált.suliba : Már az elsősök is mobiltelefonnal mennek iskolába!!!... Érdekes, hogy Mo-on pont azoknak a gyerekeknek van a legújabb, legjobb mobiljuk, akik amúgy ingyen-tankönyvet kapnak és papíron "szegények"...
  • Theodolit
    #8
    Azért a "Rettenetesen elhúznak tőlünk az amerikaiak.:((" nem értek eggyet hiszen egy itteni érettségi megszerzéséshez( ha nem a piacon veszed) vagy 20x több tudás kell mint egy ottani diak érettségivel megegyezö középiskola végi nagy vizsgához.Ráadásul minden amcsi dokumentum filmről lerí az az iszonyatos sötétség ami ott uralkodik a hétköznapi emberekben.....
    Ha az itthoni hozzáálláson akarsz változtatni akor kezd el te magad:D! na pá!
  • spydee
    #7
    remélem elismeritek ti is azért, hogy nagyon nehéz rábírni bármivel is a fiatalokat a tanulásra. ez legalább érdekli őket és hajlandóak tenni valamit cserébe(gondolom) Rettenetesen elhúznak tőlünk az amerikaiak.:((
    szerintem itthon is működne, ha javulna a hozzáállás: "csak nekem-csak nekem mindent, más meg le van sz@rva!"(ez a vezetéstől indul és kihatással van az egyszerű emberek felé is)szvsz
  • Csi9aa
    #6
    Plusz hazai példából merítve, amelyiknek kell, az szerez :Ð
  • greg971
    #5
    A szegényebb rétegből származó tanulók kapták ... csóri gettólakó kiscsávóknak okvetlen a mobiltelefon a legfontosabb :D
  • Gremovan
    #4
    Azért ez a telefon bőven nem a belépőszintű mobilok piacát erőssíti. Csak nézz utánna a neten. Nem a legfrissebb készülékek egyike ez tény, de nekem például tetszik a kialakítása. Nem egy szokványos darab, korrekt paraméterekkel. Az ötlet pedig nem rossz. Kíváncsi lennék mi lesz a kezdeményezés sorsa úgy egy év mulva.
  • Sliders
    #3
    Hátha egy N95-ös Nokiát kapnának akkor valószínűleg nem lopnák el a másikét, de gondolom valami szar gagyit kaptak, azt csak azt látják hogy a másiknak sokkal jobb van.
  • Cat #2
    Legalább nem ütik le az iskolatársaikat a mobiljukért, hanem kapnak egyet, és lehet őket azzal zsarolni, hogy "tanuljál, vagy elvesszük tőled". Nem olyan rossz ötlet ez.
  • bobi64
    #1
    ez meg samsung reklám! szóval a gyerekeket megjutalmazzák mert megteszik ami a dolguk! felnőtt korukban majd csodálkoznak!