597
A Sziget balatoni fesztiválja
  • Rockynhooo
    #36
    egy 3 tagu zsűri , annyi kritérium van hogy valamilyen szinten kapcsolodjon a zene témájához , de amint látod szinte egyik se kapcsolodik :D
  • kalaposkan
    #35
    és mi alapján döntik el h melyik video nyer?
  • Rockynhooo
    #34
    hát az nem kifejezés h tulszárnyalhatok. ezek a videok amik fennt vannak szép szavakkal élve is kurva szarok... :\
    de nem baj ez csak növeli esélyeinket :D
  • Rockynhooo
    #33
    sztem haverokkal mi is forgatunk vmit , már van is több ötletem.
  • kismiki
    #32
    Úgy tudom a rendezvény területén akárhol beválthatod akármilyen piára. Én sz.tem bejátszom ezt a klipp dolgot, az eddigi vidik kis ötlettel túlszárnyalhatók. Akár paint-ban is :D
  • kalaposkan
    #31
    80ezer forint piakupon??
    és azt mire válthatod be? lesz vmi sörsátor?
  • kismiki
    #30
    Hali, most találtam egy oldalt ahol lehet nyerni 6db BalatonSound 4napos bérletet + szállás 6 fő számára (luxus lakóautókban), + 80e ft italbónt, csak egy videoklippet kell készíteni, érdemes meglesni:
    http://www.tefilmedtenyarad.hu/
  • cucumber87
    #29
    chilloutban ki számít nagy névnek fellépök közt?

    amugy massive booka shade fatboy JAMESHOLDEN! Armin

    simán megéri!
  • prezi
    #28
    MENNYMÁR!!!!!!!!!!!!!!!!!! kajak ottleszek :D
  • LasCar16
    #27
  • james69holden
    #26
    2008-07-12 - James Holden & Ricardo Tobar @ BalatonSound

  • Csuhai G
    #25
    Mylo is fellép a Balaton Soundon, úgytűnik aznap, amikor Armin is játszik!
  • LasCar16
    #24
    tippelnék hogy mitől de ez nem az a topic :sd
  • prezi
    #23
    mástól voltunk széjjel, de majdnem bebasztam, igen :D
  • PíszLávJuniti
    #22
    és mire megérkeztünk, sikerült vonaton bebaxni :O
  • prezi
    #21
    Zamárdi - Miskolc, Tiszai

    7 és fél óra volt az út, ezéven már kocsival megyek
  • PíszLávJuniti
    #20
    jó utazás az plusz
    nekem fordítva, balatonra kva drága a jegy
  • autoszimulator
    #19
    naigen, de van akinek ez még úgy is megéri, nekem hegyalja leutam pont lenne az a plus nap szorozva 4ezerrel.. ide meg csak átkompozok, és ott vagyok :D Szállás se kell, semmi más.. No meg ha megnézed fellépőket, darabjára a jegy lenne 10 körül..
  • PíszLávJuniti
    #18
    Efott hétvégi jegy volt 6k 2007ben

    szigetesek el vannak szállva az árral
  • PíszLávJuniti
    #17
    szemben: hegyalja, 5 nap, 14k
  • Lacee
    #16
    hát nem tudom, egy fatboy slimre külön lenne 5-6k a beugró (minimum), itt meg lesz egy csomó más koncert is ugyanazon a napon... napi átlagra kb 4000 jön ki, az (kempinggel, balatonnal együtt) elég baráti.
  • PíszLávJuniti
    #15
    17k csöppet sok 4 napra
  • prezi
    #14
    +fav topic

    tavalyin is ott voltam, idén is megyek, remélem elhoznak egy-két 'mestert' =)
  • Lacee
    #13
    "A napijegy ára elővételben 7000 Ft, a helyszínen 9000 Ft."

    Hát, akkor már inkább 4 nap 17ért....
  • Gladiator
    #12
    itt nincs ilyen napi bérlet? mert engem csak a fat boy slim érdekel, de azért nem fogok 17000-et kiadni.
  • Lacee
    #11
    amennyire emlékszem, erről a balatone-ról elég negatív véleményeket hallottam. persze ismerkedni és inni ott is lehet, meg van Balaton is :)

    de ha lehet még ajánlgatni, kb a Balaton Sound környékén lesz idén is a veszrémi Utcazene fesztivál, ami teljesen ingyenes, hiszen a belvárosban állítanak fel színpadokat. Délután amatőr zenekarok, este ismertek. Ha arrafelé jártok, nézzétek meg mert hangulatos, egy estét mindenképp megér! (honlap)
  • Lacee
    #10
    érdemes ha van rá dollár (meg szabadidő), szerintem érdemes a VOLTtal együtt venni rá jegyet. Pár ezressel olcsóbb, és a két leghangulatosabb fesztiválra jut el az ember :)
  • autoszimulator
    #9
    Mi is szerintem a napokban elintézzük :P
  • PíszLávJuniti
    #8
    ha már balatoni fesztivál, akkor van http://www.balatonefestival.hu/ is. amit a zamárdi-i (ígye kelle írnie?:O) efotton felbuzdulva alapítottak
  • LasCar16
    #7
    jegy már decemberben megvóót:P
  • autoszimulator
    #6
    Na ez nagyon durva lesz, kötelező a megjelenés úgy vélem,, márcsak Armin miatt is :O És Balaton, az még közel is van :P
  • Csuhai G
    #5
    Jose Padilla-t sajnos nem ismerem, de nemsoká utánajárok milyen stílusban játszik..
    Amúgy én elsősorban Armin és Massive Attack miatt megyek, ha minden jól megy. :)
  • Garf
    #4
    na most nézem josé padilla is fennvan a nevek közt... én többek közt miatta mentem ki mult évben, erre bejelentették koncert elött, hogy beteg vagy valami hasonló, és nem volt... jo nagy csalódás volt.. most remélem lesz.
  • desigo
    #3
    Na idén pótolom a tavalyit...
  • Garf
    #2
    +fav.

    én mult évben voltam, 2 napot. iszonyat jo volt, Brand new heavies és beastie boys koncert életre szoló élmény volt. és a chillout zenét hallgatni a naplementében, na az csodás. idén is szeretnék menni, remélem sikerül. ilyen fellépők mellett... éljenéljen ^^
  • Csuhai G
    #1
    Sziasztok!
    Tavaly került megrendezésre az első Balaton Sound fesztivál olyan nevekkel, mint Ferry Corsten, Roger Sanchez, vagy a Beastie Boys. Aki ott volt (nopersze az is aki nem) az tudhatja, hogy hatalmas buli volt! Nah de ennyit a múltról, hisz a nagy sikerre való tekintettel idén is megrendezésre kerül a fesztivál! A fellépők között ott lesz Armin van Buuren, Fatboy Slim, Massive Attack, David Guetta, Gentleman, és még sok más külföldi és magyar híresség.
    Számomra azért tetszik nagyon a fesztivál, mert itt végre figyelembe vették az elektronikus zene kedvelőit is, és elég ütős neveket hoznak hazánkba. Külön öröm, hogy az egész rendezvény Zamárdiban, a Balaton partján van.

    Hivatalos weblap