7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Szabi1991
    #41
    sőt off/spam/warez topikja sincs
  • VRSDM
    #40
    autócsodák kellenek bele nem utcai autók. sport-luxus verdák, nem is paganik, ferrary-k jaguar-ok és még sorolhatnám, egzotikus és változatos tájak, izgalmas száguldások tőgázon a senki földjén lévő autópályákon.

    ez kéne az nfs-be.
  • szucsy89
    #39
    "NEED FOR SPEED FRANCHISE" - lol, ezen jót röhögtem...
  • NEOreg3
    #38
    még nincs garage topikja?
  • Attila889
    #37
    2 óra altt megunnám...főleg 9600Xt-vel..maximum 6-8 pfs-et tudna vinni :D
  • Szabi1991
    #36
    demó alapján ne itéld meg..

    játszál a teljessel minimum 2 órát, és teljesen más véleményed lesz róla..
  • Attila889
    #35
    nem...azt úgy értettem hogy így hallottak alapján szörnyűűű....a demojával játszottam még FX5200-as kártyával szaggatot de élveztem attól függetlenül de nekem nem esett le az álam tőle...szerintem nem durranás...grafika terén szép de én nem a grafikát nézem :)
  • Szabi1991
    #34
    még a Pro Street 100.000x szimulátorosabb a Dirt-nél..
  • Attila889
    #33
    Én megmondom a tutit hogy azért az NFS-be motort is kéne tenni...amit tuningolni nagyon durva lenne :D
    De szerintem azért az is dobna egy kicsit a hangulaton...a sok városban való játék egyszerre is jó lenne..persze legyen forgalom...meg lehesenn indexelni is.Naggyából sztem ezek kénének és máris összejön egy értelmesebb NFS :)
  • n3whous3
    #32
    Hja, az volt a legkirályabb ^^ Abban is volt egyébként tuning :)
  • n3whous3
    #31
    "Colin is nagyon jó lett"

    3000+, 2 GB DDR, 7600GT => 640x480, 10 FPS

    Ennyit erről. Az is egy talicska szar, csak a konzolosok örülhetnek neki egyébként is.
  • Qwerty4
    #30
    Nekem a Porsche Unleashed nyújtott a legnagyobb NFS-élményt.
    Undergroundok óta nem játszottam egyikkel sem.Az már jó sok rész :D
  • Szabi1991
    #29
    #21 : "még a Pro Street-el se játszottam..."

    #26 : "a Pro Street már szörnyűűű volt"


    3 perc alatt kijátszottad ? :O
  • Attila889
    #28
    de majd a következő Test Drive :D :D
    Meg a Colini s nagyon jó lett...igaz én még nem próbáltam de képek alapján és hallottak alapján az is nagyon jó
  • n3whous3
    #27
    TDU után semmi nem lehet jó autós játék sztem ^^
  • Attila889
    #26
    hát én az LFS-et nem próbáltam ki.....a többi nekem se okozott csalódást de a Pro Street már szörnyűűű volt :(
    És nagyon rossz nézni ahogy az NFS egyre jobban hullik szét :(
  • Attila889
    #25
    igen nekem is az marad meg örök kedvencnek...kár hogy XP-n kilép a tálcára játék közben :(
  • n3whous3
    #24
    Szerintem ez is egy nagy fos lesz, mint eddig minden NFS az U2 óta...
  • Szabi1991
    #23
    sztem meg kifelyezetten jó lett a Pro Street !

    (GTR2+LFS+RFactor+TDU után se okozott nekem csalódást, söt még élvezetes is kormányal..)
  • Csabesz6
    #22
    NFS4 mindörökké:D!
  • Attila889
    #21
    akkor én nemtudtam róla sorry XD XD
    Levagyok maradva...még a Pro Street-el se játszottam mert a hallottak alapján egy gyenge okádék XD
  • Szabi1991
    #20
    kb 2 éve megvan ez az oldal...
  • Attila889
    #19
    nekem az UDG2-ben a tuningolás nagyon tetszett...egyébként én a sztorit nem értettem vagy pedig nem is volt sztorija :)
  • ForzaInter
    #18
    utolsó jó nfs a undergorund 2 volt, többi utána vmi iszonyat gyenge, szóra se méltó egyikse, megszégyenéti előző részeket... nem látok rá sok esélyt hogy ez végre jó lesz...
  • Attila889
    #17
    de szerintem én néztem félre eléggé XD
  • Attila889
    #16
    kérem széepn megvan az újj NFS neve....

    NEED FOR SPEED FRANCHISE

    Hivatalos weboldal?
  • Attila889
    #15
    de ha már te is találtál iylen cikket akkor én is mutatok:
    " Tudom én, hogy ez nehéz. Évente elkészíteni a Need for Speed legújabb verzióját igazán szar munka lehet, inkább menne ukrán szénbányásznak az ember, mint programozónak az Eletronic Artshoz. Mert ugye akármivel is próbálkoznak a fiúk, akkor is csak egy autóversenyzős programot kell készíteniük, ami sok szabadságot nem ad. Egyszerűen azért, mert egy autóval nem lehet sok mindent kezdeni. Tud menni, gyorsulni, lassulni, kanyarodni meg felborulni, sok újat nem lehet ebből kihozni. Főleg, hogy most már tizenkettedszerre kéne megújítani a műfajt, és hűnek maradni a sorozathoz: a Need for Speed az egyik legerősebb autóversenyzős brand, másfél generáció kedvenc játéka, méltónak kell maradni a nagy elődökhöz.

    Újabb mélypont

    Na, most pont ez nem sikerült. Valamikor el kellett jönnie a bukásnak is, a sorozat már egyszer kifújt a kilencvenes évek végén, aztán az Undergrounddal sikerült megújítani, a Most Wanteddal szerintem felértek a csúcsra, a Carbon már haloványabb darab volt, a Pro Street meg az, ami lehet: sokadik bőr.
    Tempós

    Mindez még akkor is igaz, ha a sorozat történetében először nem utcai versenyeken, hanem körpályákon, a világtól elzárva küzdünk a többiek ellen. Legalul kezdjük, reménytelenül szedett-vedett járgányokkal, és csak jó pár győzelem után lesz olyan autónk, amivel el mernénk menni a csajunk elé. A versenyek közt tuningolhatjuk, átfesthetjük az autót, de javítanunk is kell, mert tolakodás közben bizony roncsolódik. Ilyennel már találkoztunk a Need for Speed történetében, de inkább jellemző a sorozatra a törhetetlen autó, mint a sérülős.

    Úgy tűnik tehát, hogy a készítők az alapokon próbáltak változtatni, ebből mégis csak kevés érződik verseny közben, és az is inkább hátrány, mint előny. Ezek a játékok ugyanis az utcai környezettől voltak jók, attól, hogy vasárnapi sofőröket kellett kerülgetni, attól, hogy rendőröket kellett szívatni. Most erről szó sincs, maradtak az unalmas körpályák meg a béna gyorsulási versenyek, ez viszont nem áll jól a Need for Speednek.

    Szép, de unalmas

    Az újítástól persze még lehetne jó is a játék, de a Pro Streetben úgy kell vezetni az autót, mint az elődökben, ész meg fék nélkül, így annyi szórakozásunk sem marad, mint a komoly szimulátoroknál, ahol folyamatosan küzdenünk kell az autó úton tartásával. A Need for Speedet persze pont az esztelen száguldozásért szerettük eddig, de versenypályákon már nem működik a varázslat, nem indul be a kémia (értsd: erős vonzódás egy bitsor iránt).

    A grafika persze remek, legyen is az, a valaha gyártott legerősebb konzolon, egy PlayStation 3-on próbáltuk ki a Pro Streetet, a speciális effektusok is rendben vannak ahhoz képest, hogy egy multiplatform játékról van szó. A zene érdektelen, de elmegy, a hangok is hozzák, amit kell, de általában végig az volt az érzésünk, hogy a készítők csak le akarták tudni ezt az epizódot. Reméljük azért, mert lélekben már a 2008-as részre készültek. "
  • CheAteR88 #14
    végre vmi +
    ugyis elfogják bazsni
  • Attila889
    #13
    úristen...most keverve van a szar XD
    Ez akkora hülyeség szerintem...inkább az NFS 3 utáni részekre kéne visszamenni....és ötleteket lopni... :)
  • kuci06
    #12

    Nfs 2 SE remake-t a népnek!
  • Attila889
    #11
    szerintem az NFS MW votl a legjobb rész..onnantól kezdve már egyre trágárabb játékokat csinált az EA...megérdemelne egy méltó folytatást az NFS ennyi idő s történelem után :)
  • DjDano
    #10
    Need for Speed: vissza a gyökerekhez!

    A Carbon és a Pro Street mérsékelt fogadtatása váltásra késztette az EA-t.

    Az Electronic Arts fejese, Frank Gibeau megnyugtatta a játékostársadalmat, ez évben sem maradunk Need for Speed nélkül. Azt az EA is elismerte, hogy az utolsó két rész -- név szerint a Carbon és a Pro Street -- nem váltotta be a hozzáfűzőtt reményeket, a szaksajtó többnyire lehúzta a sorozat 10. és 11. részét, a játékosok egy része elfordult a szériától, és ez az értékesítési adatokban is megmutatkozott. Ennek szellemében az EA-nél úgy döntöttek, hogy a Halálos Iramban c. filmekkel elindított, mostanra már igencsak megunt tuningolási részt kihagyják a játékból, és az 1995. augusztus 31-én kiadott első részt veszik alapul. Mit is mondhatnánk erre? Végre!

    Forrás: Fudzilla/Hoc.hu

    Na akkor most melyik az igaz??
  • Attila889
    #9
    igen-igen mindig ezt csinálja,ezért olyan rosszak manapság már az NFS-ek :)
  • [HUN]FaTaL
    #8
    Hát ez már szánalmas, inkább álnának vissza a régi stílusra (nfs1-6)
  • joshua
    #7
    Kicsit hülyén fest a 12:D

    De azért jöhetne végre egy normális nfs.SZámomra a Most Wanted volt az utolsó JÓ nfs.Szerettem a nappalt:D
  • kuci06
    #6
    "következő rész visszahozza az Underground 2 és a Most Wanted-ban már megszokott (és bevált) stílust"

    először még poén volt, de ez harmadszorra-negyedszerre is ütni fog?
  • Qwerty4
    #5
    Ezek szokás szerint fél év alatt megcsinálják.(Nyilván már pár hónapja azért fejlesztgetik.)
    November-decemberre már a boltokban lesz sztem.
  • Attila889
    #4
    de persze ha meglesz a hivatalos neve akkor átírom a topik címét. :)
  • Attila889
    #3
    sajna még azt se lehet tudni :(
    Eddig csak az a megerősitett hír járja hogy készülget az újj NFS...még a nevét se lehet tudni ami egy kicsit gáz....de mondjuk azért valami rendelt képet betehettek volna :)
  • bardocz
    #2
    és mikor jön az nsf:vp? :O