7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • [HUN]FaTaL
    #81
    igen
  • bgabor
    #80
    1 - NFS
    2 - NFS 2
    3 - NFS3:Hot Pursuit
    4 - NFS:High Stakes
    5 - NFS:Porsche Unleashed
    6 - NFS:Hot Pursuit 2
    7 - NFS:Underground
    8 - NFS:Underground 2
    9 - NFS:Most Wanted
    10- NFS:Carbon
    11- NFS:Pro Street
  • Taranov
    #79
    Az UG a 7-es rész volt?
  • bgabor
    #78
    Én anno az NFS3-al játszottam hónapokat, nagyon szerettem. Az NFS4 és 5 is jó volt. Azóta a sorozat robog lefelé a lejtőn. Bár szerintem a Pro Street-el sikerült valamit visszahozni a régi részekből, nagyságrendekkel jobb, mint az UG-MW-Carbon széria, ami egy hányadék volt.

    Reméljük tényleg képesek lesznek végre valami újat(vagy inkább nagyon régit) felmutatni. Főleg hogy a TDU valóban alaposan feltette a lécet.
  • bgabor
    #77
    Izé, az UG óta mindegyik 1 év alatt lett összedobva. Lévén hogy évente jelennek meg.
  • [HUN]FaTaL
    #76
    Én is az egyel kezdtem, a 4 volt a legjobb:) Az UG egy kalap szar volt (ugyanaz a tuning minden kocsira loál), az UG2 még elment az utánalévők mind egy rakás szar:D
  • EnZsolt
    #75
    Én az elsővel kezdtem, a 2SE mégis jobban tetszett, de a legjobban a 4. Tört a verda, szép autók, apró tuningolási lehetőség stb. Kifejezetten örültem, amikor sikerült gyárkéményt varázsolni a SLK merci orrából, annak viszont kevésbé, amikor sikerült felnyomnom a Porsche-t némi extrával, na majd jól lenyomom őket szöveggel, erre hopp minden ellenfélnek olyan autója lett :O Azért fasza játék volt.
  • mama2
    #74
    Háát, a PS az egy nagy kalap kaki, eddig nekem a Most Wanted tetszett a legjobban:). DE a TDU nyomdokaiba semmilyen autós játék nem léphet. az az igazi autós game. Na mindegy, attol várom az új NFS-t. Csak evvel is az a baj, hogy már divatból játszanak az NFS-el:(. Az a vagány aki nídforszpíd-ezik:P.
  • Taranov
    #73
    Sziasztok!
    Szerintem mindenkinek az a rész volt a legjobb, amivel először játszott. Nincs igazam?
    Én az NFS2-vel kezdtem, és arról is vannak a legjobb emlékeim. A grafika ellenére csupa jó emlékem van, és pl. az ausztrál pálya minden kanyarjára emlékszem.
    Akkoriban nem is volt ennyi autós játék, ha jól emlékszem, a Need For Speed volt a legfejlettebb, így az egy rang volt a suliban, hogy én az NFS-sel játszom :D
    Az is nagyon nagy öröm volt, amikor sikerült valami cheattel előhozni egy Audi 80-ast. (Vagy 100-ast)
    Aztán persze a Need For Speed 3 (Hot pursuit?), 4 (Road challenge), illetve 5 (Porsche Unleashed) sem volt rossz, de ezekután számomra érdektelenné vált az egész sorozat.
  • broman191
    #72
    Remélem nem 1 év alatt lesz összedobva-.-
  • trogerzsiger
    #71
    De akkor szerintem elvesztenének a játék bonyolultságával egy széles réteget.
  • Hellhammer
    #70
    Nekem is pont az ugrott be, hogy a Motorcity Online-t vehetnék elő. Kis rpg elemet beleraknak (de úgy hogy ne 1-2 nap játékba teljen, hogy megszerezze az ember a legjobb cuccokat), kereskedelmet, a tuningolás nem csak abból állna, hogy "motor1-motor2-motor3" hanem legalább olyan (vagy jobb) lehetne, mint a Street Legal-okban. Talán így lehetne valami újítás is a dologban.
  • caseih9400
    #69
    egy újjabb unalmas játék
  • SuperCharger
    #68
    Már megfogalmazták itt páran a lényeget: az NFS gyökerekhez való visszatérés már megvalósult a TDU személyében. Luxusautók+gyönyörű tájak+féktelen száguldás+pénznyerés-újkocsi.

    A TDU-nak megvannak a maga bajai, de végeredményben egy iszonyúan nagyon jó játék, és egy tucatárukat gyártó, ünnepibevásár időpontokhoz igazodó EA nem fogja tudni überelni, sőt, szerintem még ezt a szintet sem fogja tudni elérni.

    Szerintem a Motor City-t kéne elővenniük, kiköszörülniük annak a hibáit, és modern kocsikra adaptálniuk. Menjen Online/Offline, mint a TDU, legyen benne pár város, legyenek benne luxuskocsik és tuningolható japán műanyag is. Kábé ezzel lehetne megfogni a TDU-t. De persze ezt nem fogják, mert ha a következő részbe MINDENT beletennének, akkor nem maradna új dolog a következő NFS-be... az meg, hogy nincs következő NFS, nem illik bele az EA üzleti modelljébe.
  • trogerzsiger
    #67
    Az nfs4 remaket, versenyzel, nyersz, új autót kapsz Valami jó kis online résszel kéne megtoldaniuk, bár asszem az nfs4 multija nagyon jó volt legalábbis asszem sokáig volak bajnokságok meg ilyesmik.
  • MikX
    #66
    Jahh, ezzel egyetértek, az új generációból egyértelmű h az U2, márcsak az irányítás, hangok terén is tetszett, azután amit műveltek az... Sorban egyre szarabblett...
    NAde ha a a régi NFS-eket hoznák vissza, 1-2-3-4 stílusban az a legjobb lenne, nade remélem nem amolyan Hot Pursuit 2- módon akarják megoldani, mert az már, hát...
  • Dj Tommy
    #65
    Én azért kiváncsian várom az új NFS-t,de sztem a legjobb az NFS 4 volt
  • tigeroo
    #64
    "visszatérhet az oly annyira hiányolt neon is"

    szánalom a köbön...egy helyben topognak minden új résszel, hol elvesznek fícsöröket, hol visszarakják (pl. underground 2 után a most wanted tuningolási rendszere egy nagy kaki volt...)
    vagy gondolok itt a városi free-ride furikázásokra...
    (bár az téleg egy nagy szar volt ebben a formában, semmi élet nemvolt a városban...könyörgöm, senki sem jár esténként nídforszpídfalván bulizni vagy valami?)

    carbonnal meg prostreet-tel már nemis játszottam

    a legjobb "új" nfs rész az underground 2 szerintem (csak az a baj hogy volt underground 1...)

    amúgymeg nfs 2 powa :DDD
    (hot pursuit 2 sem volt rossz azé, exotic cars ftw)
  • fanka93
    #63
    de vagány vagy baszki!
  • Csabesz6
    #62
    menő
  • offkorz
    #61
    a prósztrítnél szétvertem a billet,és egyszer síró görcsöt kaptam.csak ültem és szétbaszott az ideg.akkor hagytam abba a nídforspídelést,én már lekakylom bármi is lesz benne. :-|
  • akyyy
    #60
    én tesommal játszottunk anno a 2.vel, osztott képernyőn, mikor egy keskeny hidon kelletátmenni. olyan lendülettel érkeztem, nem tudta bevenni, ls valami bug folytán leestem a semibe. soha nem röhögtem akkorát mint akkor:D
  • trogerzsiger
    #59
    Ja az nfs 4.... még a nővérem is beszállt osztott képernyőre..
    Az volt az igazi nfs... Emlékszem az első pályán örültem a pálya végén át tudtam menni két fa között:D voltam vagy 7-8-9.
  • Vlala #58
    "Doyle elmondása szerint a következő rész visszahozza az Underground 2 és a Most Wanted-ban már megszokott (és bevált) stílust."
    Paff. Újabb rókabőr, ugyanaz a "tuningold szénné azt' nyomjad neki" stílus lesz?

    Inkább a Hot Pursuit vagy a Porsche Unleashed stílusát hozhatnák vissza, a hatodik ugyanolyan "hocset bity Fast 'n' Furious" járék már egy kicsit unalmas.
  • ranGer2
    #57
    Én elfogult vagyok az autószimulátorokkal szemben, de az utóbbi NFS ek arcade-nak is sz@rok. És igy van ahogy irtad,de ezen kivül is van jónéhány dolog ami nevetségessé teszi a sorozat utóbbi részeit.
  • bardocz
    #56
    legjobb az,hoigy elforgatod a krmányt driftpályán,driftelsz,elforgatod a kormányt versenypályán kanyarodsz,eléggé nevetséges az egész,nameg azt nem nevezném driftnek:D
  • ranGer2
    #55
    És akkor mivan ha visszatérnek ahhoz? Az a poén is már el lett egyszer lőve. Mitől lesz ez más mint a többi hulladék amit évek óta zúditanak ránk? Miért kéne elhinni megint azt,hogy húdejót kapunk mikor világosabb a napnál,hogy a statisztika mást mutat... A porsche óta nevetségesen szánalmas az összes nfs.
  • DjDano
    #54
    Emberek olvassátok már el a #10-es hozzászólásomat! Nem lesz itt semmilyen neon.... Visszatérnek az első Need for Speed-hez!
  • davos80
    #53
    Minden évben azt mondják: szakítanak az eddigi hagyományokkal és kapunk valami "újat", "jobbat". A végeredmény meg mindig az,hogy kapunk egy rakás szart...
  • Tigristank
    #52
    Igen, azon már látszott a konzolos hatás, valószínűleg már nem a PC-s közönség volt az NFS elsőszámú célpontja. Igazából az NFS:PU óta még 1 normális, nem konzolos menü sem volt. :(
  • VRSDM
    #51
    emlékszem sírtam minden nap mikor késett az origi need for speed, high stakes. még semmi ea :] csak a mestert alkotó road&track.

    pfúú szülők nem győzték venni a joy-t alám :D
  • akyyy
    #50
    :DDD
  • bardocz
    #49
    tényleg lesz olyan,hoyg nfs:vp?mert én a níd fór szpíd:vér pistikére gondoltam,mondjuk porsche után minegyik az
  • DJ Skyline
    #48
    a HP2 még nem volt olyan rossz, de már én is éreztem a zavart az erőben :D magyarul nem volt olyan jó mint a többi, új szelek fújtak
  • TommyC
    #47
    a nfs:high stakes és a porsche(2000) még jó volt, a hot pursuit 2-vel már alig játszottam, majd az underground I.-et kipróbáltam, mert az újdonság volt, de aztán ami azután jött, az moslék.

    Milyen szépek voltak azok a NFS II SE-s idők....
  • Truck Driver001
    #46
    Szerintem a ProStreet jóra sikerült..Árkádhoz képest.De most megint visszahozzák a neonos korszakot..hát nem tudom.Carbonból kiindulva nem várok túl sokat a jővőtől.
  • Palinko
    #45
    sztem a live for speedet kéne ötvözni a need for speedel. végül is a needből csak a pályák kellenének meg a kocsik licensze :D
  • Attila889
    #44
    ja-ja valami kis sebességérzetet kéne belevinni...meg mondjuk belső nézet is jöhene igazi fizikával...pl.gyórsuláskor...ha gyorsul akkor a csávókának a feje is úgy reagál rá mint a valós életben :)
  • Szabi1991
    #43
    ez kérlek szépen a Test Drive Unlimited :D
  • ForzaInter
    #42
    2 óra után uninstal volt, szarabb lett mint carbon és mw, ez pedig nagyszó:d