7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Attila889
    #121
    bocs az Eden volt a téma XD
    Sorry! XD
  • Tigristank
    #120
    Hogy jön ide most az Eidos? Én nem is beszéltem róluk. :D
  • Attila889
    #119
    az Eidos még a Tompi Radert csinálta :D
  • Tigristank
    #118
    Az Undergroundtól kezdve volt történet az NFS-ekben. Igaz, hogy egyik se volt valami nagy szám, de legalább volt. A Most Wantedban bevezett videók pedig jó ötlet volt, kár, hogy a Pro Streetben már ezt is elrontották.
  • CheAteR88 #117
    hát én bízok benne hogy nem azt mondom hog csak tuningolásról szoljon de legyen benne azis meghát amir ps-ből kihagytak a freerun........

    feltettem a napokban ps-et (anno haveromnál teszteltem sé nemtetszett)
    hát tömören anyi volt hogy elindítottam 1 kör alt+f4 utánameg sift+del
    szerintem ez rohadtul ellléet szurva:(
    idáig ami favom mint nfs U2 meghát a mostwanted;)
  • [HUN]FaTaL
    #116
    Autós játékba minek történet? Az ungerground2nek is marha nagy története volt meg a Need For Speed 3nak loál:D
  • DJ Skyline
    #115
    1. nézz utánna wikipedian jobban ennek, hogy EA Canada csak a kiadó, pl. "EA Canada is a video game developer"
  • trogerzsiger
    #114
    nem vészesek. Eddig egy sem cseszett ki velem.
  • Tigristank
    #113
    Azt leszámítva, hogy gyakorlatilag semmi története nincs a TDU-nak, és hogy jelentős bugok vannak benne, tényleg nem olyan rossz, bár lehetett volna sokkal jobb is. :)
  • Taranov
    #112
    A FIFA sorozatot pl. az EA Canada fejleszti és az EA is adja ki, szóval én ezt el tudom képzelni minden további nélkül az NFS-ről is.
  • [HUN]FaTaL
    #111
    én nem értem az összefüggést hogy hogy jön a porsche fejlesztőjéhez az ug meg a többi game fejlesztője:D

    #110
    A TDU-t akkor is jól összerakták:)
  • Tigristank
    #110
    A PC-s változathoz közük sincs, csak egyesek gondolják így. Egyetlen helyen sincs Eden logó a játékban, még a creditsben se szerepelnek.

    PC-s változat vs konzolos, Eden fejlesztésű változat.
    Pff, ennyit a nagy és általatok oly kedvelt Eden Studiosról...
  • DJ Skyline
    #109
    2. és mi van vele? :D [nem érti az összefüggést, lemaradt]
  • [HUN]FaTaL
    #108
    1. EA Canada (BlackBox szintén) csak a kiadó
    2. A Porsche még mindig régebbi mint a hp2:)
  • Attila889
    #107
    sorry az Eideosnak is hasonló a jele..én keverem már ezeket...de egyébként tudom melyik-melyik meg miket csinált de akkor se Csinálja az EA a TDU-t :D
    Maradjon csak az NFS-nél no meg a Bornuot-nál és hozza azt is ki PC-re :D
    Vagy azt nem az EA csinálja?Vagy ő csak a kiadó?
  • DJ Skyline
    #106
    EA Canada fejleszti PC-re az NFS játékokat már ezer éve, HP2 óta EA Black Box, nem tudom hogy kivált az EA Canadából, vagy csak a név új!
  • Attila889
    #105
    nekem is...eggyértelmü hogy eredetiben jó játszani az iylen jó játékokkal :D
  • [HUN]FaTaL
    #104
    PCre is ha jól tudom:)
  • Tigristank
    #103
    Tegyük hozzá, hogy PS-re...
  • [HUN]FaTaL
    #102
    köze nincs az eidoshoz akire te gondolsz az az EDEN (ők fejlesztették amúgy az nfs porschet is:) )
  • Dj Tommy
    #101
    Itthon sajna lassú a netem :,(,meg a játék eredetibe van meg
  • Taranov
    #100
    Nekem annyi nyugtalan percet szerzett már az Atari, hogy még örülnék is neki.
    Pl. a Driv3r kapcsán.
    Lehet, hogy ez csak az én szerencsém, de túlzottan bugos EA játékkal még nem találkoztam, és még olyannal sem, aki közel sem érte meg az árát. Oké, nem olcsók, de olyan nagyon nem múlják alul az elvárásaimat.
  • Attila889
    #99
    szerintem ne adja ki mert csúnyán elbaszná!!
    Az Atari marha jól megcsinálta az Eidossal...tőlük várom a folytatást.De úgy tudom hogy az Atari pénzügyi gondokkal küszködik és megfog szünni? :S
  • Taranov
    #98
    Nem mondom, hogy nem lenne koppintás, de azért nem bánnám, ha kiadná az EA a TDU "javított változatát".
  • Attila889
    #97
    én is így votlam az FX5200-assal...amúgy nemtudod valahova feltölteni? :D
    Megnézném hogy 9600XT-n menne-e :D
  • Attila889
    #96
    Madagaszkár XD
    Fülöp Szigetek
    Szicilia...egy kis Utcai gangszterkedés? :D
  • Dj Tommy
    #95
    Nekem a Road Challenge van meg,az megy Xp-n,csak sajna a 6600Gt nem fogadja le videokairnak
  • SuperCharger
    #94
    Hááát, érdekes fordulat lenne, ha "NFS Island"-nek hívnák... :)
    Bár végülis vannak még szigetek Oahu-n kívül, nemigaz? Izland, Man Szigete, Ausztrália...
  • dragon11
    #93
    Ez csak pletyka.Akkor nyiss topicot neki, ha tuti!De(sry ezzel kezdtem a mondatot:D nem jutott eszembe más xD) mivel ez NFS, biztos hogy jön ki kövi rész..sztem Island lesz a neve, de nem biztos.
  • Attila889
    #92
    esetleg a 4-et nemtudja vinni valaki XP-n? :D
    Mert én hiába teszem felrá az XP patchet kilép játék közben néhány pályán :(
  • [HUN]FaTaL
    #91
    fordítva
  • trogerzsiger
    #90
    fordítva.. megvettem a roadchallenget juppijé új nfs azt a high stakes meg megvolt :S ecobit jó arc és becserélte egy azonos árkategóriájú játékra :-)
  • Goruck
    #89
    létezik olyan is h NEED FOR SPEED 4: ROAD CHALLENGE, ha jól tudom akkor az amcsi változat és a High Stakes Európai, vagy fordítva :D
  • ldavid
    #88
    az 1-től a 2 sokkal jobb (szvsz az a legjobb az underground vonalon)
  • Jeff Gordon
    #87
    sokat nem is vesztettél,kb addig volt érdemes.még az NFS U1 az jó,a többi gyengus,szerintem.
  • [HUN]FaTaL
    #86
    A MotorCity nem volt NFS (később leszedték a neve elől), az SE-k pedig nem számítanak külön résznek.
  • Taranov
    #85
    Ezekről én nem tudok, mikor voltak? (Bér a Second Edition ismerős)
  • JCSR Apache
    #84
    Szerintem ez is gagyi lessz. Az NFSU és a 2. része még karaj volt, de aztán végig se vittem egyet se.
    Hol van pl a Porsche szintje? Az annyira jó volt...valósághűbb mint pl a Most wanted vagy a Carbon.
  • Csabesz6
    #83
    Motor City Online ,meg a Second Editionok kimaradtak:D
    meg elvileg volt valami nfs vrally is...bár szerintam az csak vrally volt.mindegy.
  • Taranov
    #82
    Na, én a 6.-ig tudtam követni, van egy jó hatéves lemaradásom :)