7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • CheAteR88 #161
    hát bízok benne hogy nemlessz oan elcsépelt "szar" mint a ps
    nekem életemn csalódása az a játék:'(
  • bgabor
    #160
    Én a carbont, bár majdnem végigjátszottam anno, kezdetektől fogva amolyan tipikus kommersz, rágógumiízú, mesterkélt cuccnak láttam. Ezért nem is szerettem, ugyanazt arágógumiízt éreztem rajta, mint a MW-n.
    Pont ezért szeretem a Pro streetet, mert az a megszokottnál jóval realisztikusabb irányításával, és nehézségével végre új ízt vitt a sorozatba.
    Kíváncsi leszek az új NFS-ben a továbbfejlesztett PS motor/fizika hogyan fog szerepelni.
  • CheAteR88 #159
    nah szerintem a carbon volt a holtpont
  • Attila889
    #158
    jah...meg gyorsabban ráuntam a Carbonra...meg nem hozta azt az igazi jó színtet amit az ember elvár az NFS-töl.
  • CheAteR88 #157
    nállamis mw a favorit mindidáig
    a carbonnal az a bajom hogy zsép szép de akkoris ua mint mw csak este van és rövidebb NAGYON SOKKAL!!!!!
    miazmá hogy nekülsz és ien 6-7 óra alatt kipörgeted:S
  • Attila889
    #156
    hát egy kicsit....de azért jól jött :)
  • Attila889
    #155
    hát nemtom...bocs azt akartam írni hogy lemaradott...vagy á a franc se tudja..tehát magyarul csúnya....nem igazán a legjobb grafika...bezzeg fent a hegyekbe rá a városra naaa az már döfi volt :D
  • [HUN]FaTaL
    #154
    Szerintem ezek a tuningos nfsek már dögunalmasak..
  • DJ Skyline
    #153
    mihez képest elmaradott? :S
  • Attila889
    #152
    sztem a Most Wanted volt a legjobb....grafika terén az U2 elmaradott....de nem rossz merrt jobban lehetett tuningolni a kocsikat...és ezt kéne visszahozni az NFS 12-be :D
  • CheAteR88 #151
    tod van az amit vársz meg van az amit kapsz
  • CheAteR88 #150
    hát én nemtom
    nekem mindegyik tetszett és favorit is a mai napig de ez az utolsó 2 amit kidobtak egy rakás...

    mostis u2 powa:D
    elkezdtem immáron 4.szer vagy 5.szörre kipörgetni:)
  • trogerzsiger
    #149
    Pffffffffff nagyon meg lehet állapítani egy játékból 5 perc után hogy milyen...
  • ranGer2
    #148
    Azért látszik, hogy a "másik generációnak" teljesen más a véleménye az nfs-ekről.
  • offkorz
    #147
    a ps egy fosh nincsmese.
  • Attila889
    #146
    he-he....ha elkezded a karriert akkor rájössz annyira nem rossz...bár lehetett volna jobb is XD
  • CheAteR88 #145
    hát ennyire nem néztem meg feltettem kb mentem 1 kört és felbasztam azon az agyam hogy hogy tuddnak ien szart kiaddni és letöröltem
  • Attila889
    #144
    én is....de ami jó benne az a sebességelérős verseny...az nagyon klassz lett benne :D
  • CheAteR88 #143
    hát én ps-benm nagyon nagyot csalódtam:(
  • Attila889
    #142
    hááát...én mostanában már nem nagyon várom az NFS-t...utoljára amit vártam az a Carbon votl mert az még elment...de a Pro Street-et nem vártam...de majd meglátom hogy ez milyen lesz...amúgy jó hogy végre eredeti reklámok vannak benne :)
  • CheAteR88 #141
    megmondom öszintén engem nemzavar a reklám ha dizájnosan van elhejezve
    ugyis a (bízok benne hogy a) jó játékélmény lefog kötni
  • Attila889
    #140
    egy kis NFS hír:

    A két cég még tavaly júliusban kötött szerződést egymással, melynek értelmében a Massive reklámjai megjelennek az EA által kiadott játékokban is. Ezt a szerződést most meghosszabbították és kibővítették. Az új egyezkedés értelmében a Massive ügyfelei hozzáférhetnek az EA összes licencéhez ezzel bővítve a játékokban rejlő reklámfelületeket.
    Egyes felmérések szerint a tavaly megjelent játékok közül a Need for Speed: ProStreet volt az egyik olyan szoftver, melyben a legtöbb reklám szerepelt. Reméljük, a következő részben már nem kell mindenhol szereplő hirdetésekkel találkoznunk, ám lássuk be ennek kicsi az esélye.
  • Attila889
    #139
    állitólag még sokái csinálnak EA-s játékokat PS2-re...de ha jól tudom akkor csak az EA Sport ad majd ki PS2-re :S
  • trogerzsiger
    #138
    Ki tudja, nem rég jött egy új ps verzió... a fifa2004 is volt ps1-en szal kitudja..
  • elekati
    #137
    Sztetek mekkora az esélye h' az nfs 12. része ps2-re kijöjjön?
    1:1000000000?
  • Attila889
    #136
    a PS elmegy...a legjobb a Drift benne meg a max sebességes...én azt élvezem nagyon XD
  • Attila889
    #135
    nem sajnos még nem lehet tudni :(
    Eggyelőre csak apró hírek vannak róla
  • DJ Skyline
    #134
    többször végig vinnék = többször végig vittem (csak hogy ne legyen annyira értelmetlen a mondat :D )
  • DJ Skyline
    #133
    szerintem meg:
    NFS: király
    NFS II: jó
    NFS III HP: király
    NFS IV HS: király
    NFS V PU: király
    NFS VI HP2: tűrhető
    NFS U: a szar és a tűrhető között
    NFS U2: jó
    NFS MW: a szar és a tűrhető között
    NFS C: a szar és a tűrhető között
    NFS PS: nem tudok véleményt mondani, nem játszottam már ezzel a résszel

    az első 5 (talán még a hatodik is) rész az amit többször végig vinnék, akár most is elővenném, a többi az már csak ilyen "egyéjszakás kaland" szerű valami
  • CheAteR88 #132
    amugy lehet vmit tuddni hogy mi lessz a 12 hivatalos neve?
  • CheAteR88 #131
    szerintemis a mw volt a legjobb de amugymeg ekte ugyanaz carbon csak kispórólták belpőlle a játékélményt meg a napfényt.....
  • Attila889
    #130
    szerintem meg az MW volt a legjobb!A Carbon votl a a legtrágárabb
  • tiburon26
    #129
    egyet értek veled én is végigvittem minden nfs-t és nekem is a carbon jött be leginkább!u2grafikailag hulladék,mw meg üres volt történetileg szerintem.a többit már ne is nézzük
  • CheAteR88 #128
    nfs u2 a fav meg most wanted az "ujab" szériából:)
    amugymeg nfs2:)
  • [HUN]FaTaL
    #127
    A carbon? Melyikkel kezdted már bocsi:D
  • elekati
    #126

    Start Menü - Futtatás - Regedit:

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\\\\SOFTWARE\\\\Electronic Arts\\\\Need for Speed ProStreet]
    Language=Hungarian
    Locale=hu

    Amugy sztem az eddigi legjobb nfs a carbon volt...akárki akármit mond az a fasza drift meg azok az amcsi vasak meg a kanyon duel nagyon élvezhető volt(ak)!
    Bár nem tom! a Pro streetet még nem teszteltem de most fogom konzolon de a demojából semmi jót nem kaptam:(:)
  • Attila889
    #125
    valaki megmondja nekem hogy a Pro Street-be hogyan lehet nyelvet választani? :D
  • Attila889
    #124
    Információk érkeztek egy esetleges tizenkettedik Need for Speed rész tulajdonságairól. Frank Gibeau, az EA egyik fejese, elmondta, hogy nem azt a sikert aratta a ProStreet, mint amit ők vártak. A játékosoknak nem igazán jött be az a stílus, amint a PS produkált (zárt versenyek, nuku rendőrség, stb.). Megígérte, hogy a következő részben visszatérnek a már jól megszokott játék stílushoz, így várhatóan újra szabadon kóborolhatunk majd a "nagy" világban kedvenc járművűnkkel. Szó esett egy új játékstílus létrehozásáról is, mely a Highway Battle nevet viseli majd és lényegében hasonlítani fog a Sprint versenyekhez.
    Egyelőre ennyit mára, remélhetőleg holnap újra kisebb frissítésre kerül sor. További szép napot!
  • Penge88
    #123
    Üdv. Nekem az 1. nfs-es élmény a 3. a Hot Pursuit rész volt, akkoriban tényleg nagyon nagy játéknak számított, aztán a 4. rész annál jobban tetszett (autók törése, "kidolgozott" belső nézet, carrier mód, stb.) de az 5. a csúcspont szerintem... Mindig azzal szórakoztam mikor már nem volt verseny, h vettem használtautókat, megjavítottam és eladtam jó haszonnal :D Sikerült 7 Mody Dick-re szert tennem :D Azokat gyűjtögettem, mikor nem volt zsé eladtam egyet :P Egyszóval jó volt. Egy ugyanilyen kéne, csak nem full-luxus, alapból kurvajó autókkal... Miért nem csinálnak egy olyan játékot, amiben nem csak a nagy nevek vannak benne a legnagyobb modelljeikkel, hanem mondjuk Opel és Astra... Street Legal tuningolási módját kéne ötvözni a Gran Turizmo autómennyiséggel (keleti, nyugati, japán, és egy pár luxusautó, a többi mind hétköznapi hagyományos autók) nekem ez a véleményem. A 2 kattintásos tuningolás sose volt a kedvencem, de tudom, az nfs az nfs, az a lkényeg, h a 10 éves benőke is boldoguljon vele, nem bonyolítják túl. Szóval megint 98%-ba biztos vagyok, h nem nekem való lesz a köv rész... Elnézést, kicsit hosszúra sikeredett.
  • Attila889
    #122
    keresgéltem újabb híreket hátha többet meglehet majd tudni a 12.-ik részről de eggyelőre semmi sincs jóformán csak hogy készül és visszatérnek az első részekhez.
    Kár érte hogy képet nem kaptunk vagy valami :(