7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • [HUN]FaTaL
    #201
    szerintem senki le se szarja a fos nfs szériát:D
  • Bullitt
    #200
    Senki sem szemfüles itt? Nézni kell a hivatalos fórumon az off topicocat, csodákra lehet lelni.
    Megvan az új NFS babe, na :D
    LINK A TOPIKHOZ

    és...

    kép a hölgyről:
  • Szabi1991
    #199
    tudjuk.. szegény Titanic :(
  • SLICK
    #198
    Végül megtört a jég! HIVATALOS
  • Attila889
    #197
    te ilyen buziságoknak bedölsz? :D
    Miközben még egy harmatnyi hír van róla csak? :)
    Szégyen már bocsi :)
  • offkorz
    #196
    megnézhetted volna,mert ez semmi nem is :-|
  • RYO21
    #195
    még nem néztem meg de... NFS 12 trailer
  • Attila889
    #194
    nyugiiiiiii :D
  • CheAteR88 #193
    kezdek ideges lenni:(
    :D
  • Attila889
    #192
    semmi...de nyugi már :D
    Majd ha lesz hír úgyis látni fogod :)
  • CheAteR88 #191
    5 nap és vmi hír?:o
  • Attila889
    #190
    eddig semmi.... :)
  • CheAteR88 #189
    3 nap és vmi hír?:o
  • Attila889
    #188
    eggyelőre semmi.Szerintem majd Májusban lesz :D
    Mármint bízzunk benne :)
  • CheAteR88 #187
    semmi uj info?
  • bepe79
    #186
    En nemhogy nem hittem el, de valaszra sem meltatom az ilyen hozzaszolast. Eleg valoszinu, hogy az EA eleg sok NFS resz utan nem fog egy szemenszedett baromsagot (nyuszika, farkas) csinalni. Nem tudom, melyik bolygon el, aki bevesz ekkora marhasagokat.
  • CheAteR88 #185
    6-7-.-
  • [HUN]FaTaL
    #184
    szerintem átlag életkor 7-8
  • DJ Skyline
    #183
    OMG! bevették a micimackós térképet, a nyuszit meg a farkast? átlag életkor 12 alatt?
  • Attila889
    #182
    GP HUNGARY:

    Az előző híremben volt, ami igaz volt, volt, ami nem. Igaz az, hogy készül egy új Need for Speed, amiről még semmit nem tudunk, csak, hogy készül! Viszont a többi firkantásom az agyam szüleménye, amit egy igen gyenge, félig álomban lévő állapotomban találtam ki. Ami viszont nagyon, de nagyon meglepett, az az volt, hogy ezt a hírt rettentő sokan elhitték. Vártam majd, hogy mindenkinek elsőre leesik, ám ez nem így történt! Természetesen volt egy két személy, aki kivételnek számít, de a többség, úgy ahogy van, lenyelte a kacsát. Nos, a tanulság ebből az, hogy ne higgyetek el semmi ilyen érdekesen hangzó hírt, főleg ne április elsején :) Jövőre ismét készülök majd valamivel!
  • Attila889
    #181
    jaja az eléggé röhelyes :D
    Sztem valami átbaszás votl Ápr.1.-je miatt XD
    De jó volt :D
  • CheAteR88 #180
    félreértesz
  • [HUN]FaTaL
    #179
    "azi történettel is rendelkezni fog a tizenkettedik rész: nyuszika és a farkas összeütköznek, nyuszika hibájából. A farkas kártérítés fejében el akarja venni nyuszika autóját, ám nyuszik ezt nem engedi." stb:D
  • [HUN]FaTaL
    #178
    Itt a fórumon. Elhiszed ezt a nyúl meg farkas dumát elég vak lehetsz:D
  • CheAteR88 #177
    meiket hol?:$
    sry de nekem ennyi tájékoztatásom van ami itt van forumon:(
    nemnagyon járok utána me semmi időm rá:( melo melo melo
  • [HUN]FaTaL
    #176
    Először is április elselye van. Másodszor elolvastátok a cikket?:D
  • CheAteR88 #175
    "Az ígéretek szerint, élethű időjárási tényezők is jelen lesznek"
    éjszaka és nappal?


    meg " legfrissebb részt még júliusban kézhez kaphatjuk természetesen PC-n is" szerintem ez egy kicsit koraji..... elbaszósnak tünik
    én személyem szerint jobban örülnék ha jövőre addnák ki.... akkor legalább bízhatunk bernne hogy sokat dolgoztak rajta... de így...
  • Attila889
    #174
    de sztem az a térkép ami van a gphungaryn az kamu :D
    Mert az a micimackónak a térképe XD XD
  • Attila889
    #173
    Ha lehet hinni a híreknek (és hát miért ne lehetne) a legfrissebb részt még júliusban kézhez kaphatjuk természetesen PC-n is, a konzolos verziók mellett. Sajnos a készítők a játék nevét még nem árulták el, illetve képeket és videókat sem közöltek a bejelentés mellé, ám ígéretük szerint ez még a héten megtörténik. Igazi történettel is rendelkezni fog a tizenkettedik rész: nyuszika és a farkas összeütköznek, nyuszika hibájából. A farkas kártérítés fejében el akarja venni nyuszika autóját, ám nyuszik ezt nem engedi. Innentől kezdődik a játék, mikor is célunk az, hogy minnél több verseny megnyerésével egyre több járművet nyerhessünk, és régi roncsunkat odaadhassuk farkas komának. Persze, ezt farkas nem hagyja annyiban és ránk küldi az erdő rendőrségének számító süni kommandót. Igen jól hangzik a kerettörténet, - ám az előző részekből kifolyólag - várjuk ki a végét! Rengeteg közlekedési mód áll majd rendelkezésünkre a négykerekű autók mellett: ilyen lesz pl. gólya bácsi, aki a Jumbo Jet-ek szerepét tölti majd be, de megemlíthetem még vakond ismerősünket is, aki a 4-es Metro tökéletes mását elkészítve könnyíti meg az erdőben való mozgást! A rendszerkövetelményről egyelőre nem túl sokat árultak el a készítők, annyi szent, hogy a ProStreet-nél is nagyobb vasra lesz majd szükségünk. A kipróbálható verzió is készülőben van már, a pontos megjelenési dátumot még nem lehet tudni. Az ígéretek szerint, élethű időjárási tényezők is jelen lesznek a játékban: a cunamitól kezdve, az erdőtüzeken át, a jégkorszakig minden jelen lesz majd! Nos, ennyit árultak el mára a fejlesztők! Szerintem egy teljesen új korszak nyílik most a Need for Speed-ek világában! Kíváncsian várjuk a további fejleményeket!
  • [HUN]FaTaL
    #172
    hát persze főleg hogy mindegyik novemberben szokott jönni:D
  • DJ Skyline
    #171
    2008-04-01 07:21:05
    erős a gyanúm, hogy csak tréfa

  • RYO21
    #170
    röviden: NFS 12 még a héten... képek+infók

    A játék megjelenése: JÚLIUS

    forrás: NFSHUNGARY
  • csoola
    #169
    én szinte az összes résszel játszottam (e,lékszem még 7-8 éves kissrácként h toltuk az első egy két részt haver régi gépén, dejo volt :D)
    remélem tudnak valami okosat kitalálni, nekem tetszett a PS csak kis idő után monoton lett, ha ezt kiküszöbölik (mármint hogy véig érdekes marad a játék) akkor fasza lesz... carbont is végigtoltam de az nem tetszett már, a tuningolos-utcai-fast&furious szaguak közül az MW volt a legjobb nekem
    azt sajnálom h az EA másik autos szériája, a Burnout nem jelenik meg PCre, mert az aztán odabaszna az NFSnek! :D
  • bgabor
    #168
    Egy javaslat: Érdemes magyarítani játékot(gyárilag benne van a magyar nyelv, csak aktiválni kell). Továbbá a nehézséget 'királyra' rakni, és levenni a zenét nullára.
  • CheAteR88 #167
    eskü este letöltöm és ránézek hamár enyire istenítitek
    első benyomása szar volt de akkor elkezdek kicsit szenvedni
  • bgabor
    #166
    Pedig ha valaki, akkor az EA megengedhetné magának, hogy olyan játékot fejleszen, ami minden réteget kielégít. Elvére a világ legnagyobb és leggazdagabb kiadóvállalatáról beszélünk. Szóval simán lehetne benne ugyanúgy a carbonféle tötyimötyi ('csak a gázt nyomjad, még kanyarodni se kell') szint, meg Pro Steret féle félszimulátoros írányírás (ahol ha egy 800 lóerős hátsókerekes amcsi vadálatnak kanyarban padlógázt nyomsz, kereszbeáll a cucc majd kirepül a pályáról).
    Simán be lehetne építeni szabályozható realítást, a PS-be is került hasonló. Csak tovább kéne fejleszteni. Akkor az amcsi hülyegyerekek is boldogok lennének, mert meglenne a carbonféle 'színvonal' is, és a komolyabb gamerek is meg lennének elégedve.
  • CheAteR88 #165
    sry rossz szavat használtam
    de akkoris nemtom de szar és nekem jobban bejön ez a tuningolásos free runos maszlag
  • bgabor
    #164
    Elcsépelt? A carbonféle tuningosárkád 'stílusból' négy részt nyomtak le, egyhuzamban. Na ha valami, akkor az elcsépelt.
    Nem baj, most megkapjuk ötödjére is, jövőre meg hatodjára és így tovább. Elvégre ez kell a népnek.
  • trogerzsiger
    #163
    Én megértem őket, most ha a vásárlók 70 % ezt akarná szarnám le azt a maradék 30 %-ot.. De hát ki lehet elégíteni egyszerre több réteget is, csak az több munka több pénz, több idő, amit van aki nem enged(het) meg :-(
  • bgabor
    #162
    Ezaz basszus, egyszer szakítanak a kommerszel és akkor is megszólják őket. Mostaztán szépen visszatérnek a carbonféle 'tizenkettőegytucat árkádnfs' vonalhoz, a közönség nyomására. Szerintem ez kivállóan jellemzi a közönség színvonalát(értsd:tízéves amcsi hülyegyerek színvonal).