7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Lambo fan
    #241
    na hol van már az az Undercover? Már játszani akarok vele
  • offkorz
    #240
    nagy hír bazmeg :_ASDDAS
  • 94mike
    #239
    Énis halottam már a hirt.
  • bertino
    #238
    nem azé mondom, de ezt már sok helyen írták... nem ?
    nekem rémlik, hogy máshol is volt erről szó.

    persze ha nem, sry.
  • Máté94
    #237
    Jó hírt hoztam!Azt írták az nfshungary-n,hogy még idén megjelenik.
  • 94mike
    #236
    Valaki nem tudja hogy honan tudok az NFS2 hez Szervert letölteni?
  • CheAteR88 #235
    hát nemtom én underground meg mw fav vagyok nagyon:)
  • Lambo fan
    #234
    mi, a TUD?

    az király lenne, bár én visszaadnám az NFS-ek fejlesztését a régi stúdiónak, akik az 1-5 részekért felelősek Bár gondolom már az a csapat szétszéledt az elmúlt 8 évben.
  • CheAteR88 #233
    igencsak azt mondják hogy az lessz a mérce
  • Lambo fan
    #232
    Igen, a Test Drive sorozat az Unlimited-el keltette fel az erdeklödésem. Habár a Test Drive sorozat régebbi multra tekint a Need For Speed sorozatnál is, nekem ez volt a legelsö Test Drive-om, mig a Need For Speed-eket a legelsö résztöl kezdödöen megveszem. Igaz, a Test Drive-ban most megtaláltam azt, amit a Need For Speed-ekben keresek évek óta. De hát szeretnék látni már egy kedvemre való Need For Speed-et is, hisz autós játekok közt messze a Need For Speed-eket játszom már legregebb óta, ezert is van talán a kötödésem hozzájuk, akármilyen rosszak is nekem mostanság. :)
  • [HUN]FaTaL
    #231
    akkor ajánlom figyelmedbe a Test Drive Unlimitedet:)
  • CheAteR88 #230
    az igaz hogy az underground egy változó pont volt az nfs történetében. ketté is szakította kicsit a közönséget:) én akkoris azt mondom hogy + változás volt.. a carbont mai napig nemtom hogy minek kellet kiadni a ps-ről meg neis beszéljünk....
  • Lambo fan
    #229
    nekem az NFS csúcspontja a Porsche (idáig fejlesztetteék a Kanadai fiúk az NFS-eket), vagy talán még az azt követő a Hot Pursuit 2 volt(innentől kezdve fejlesztette az EA Black Box csapat az NFS-eket), az Underground-tól kezdődött a mély pont, mely nekem tart máig.
    Már 2002 óta a következő NFS-re vágyom: csodaszép tájakon suhanni végig, nem tuning talicskákkal, hanem széria szupersportautókkal, Porsche szerű vezetési modellel... Ilyen NFS-t várok a Hot Pursuit 2 óta. Undercover is szar lesz nekem, nem ilyen NFS-t akarok, hanem olyanokat, mint az első 5-6 rész.
  • [HUN]FaTaL
    #228
    Tudsz olvasni? két fejlesztő csapat dolgozik az nfs részeken és felváltva jönnek ki a részek, így van idejük 24 hónapot dolgozni. Ettől még egy fos lesz szvsz:D
  • Peck
    #227
    Nem értem én az EA-t.Most megint kidobnak egy "újító" NFS-t ami úgyanolyan újítóan xar lessz mint a Carbon meg a Pro Street.... Én arra tippelek hogy a játék történet arról szól hogy mi vagyunk a zsaruk,és illegális versenyenekn vagy valami más nagyobb balhé fenegyerekeit kell elkapnunk mivel ugye az undercover cím rendőrre utal.Igy hirtelen nekem a Fast&Furious 1 ugrott be elsőnek milyen jó lenn egy olyan játékot kapni nfsbe :P de szerintem az EA ha nem is újító bugmentesebb hangulatosabb játékot fog összedöbni 24 és nem 12hónapos kapkodás alatt.Minden esetre én szerintem sokkal nagyobb sikert érnének ell ha kidobnák ez alatt a 24hónapos időszak alatt az Underground 3 at,szerintem az a 1,2 (játszható,divatos,nem volt könnyen megunható,feelinges,sok cucc,sok autó,sok változatosság) volt az NFS csúcspontja. (Ebben bocs ha tévedek :) )
  • Maxtreme
    #226
    Szerinted eddig hogy volt?
    Nem véletlen az, hogy még mindig az nfs6 motorját használják...
  • Attila889
    #225
    ez akkora hülyeség....kb. 12 hónappal ezelött jött ki a Pro Street...akkor most magyarul a Pro Street-et épitik tovább vagy mi?
  • Attila889
    #224
    "Mindenképpen fontos megemlíteni, hogy az Undercover jóval hosszabb - egészen pontosan kétszer annyi - fejlesztési időben részesül, mint a korábbi részek, ennek hátterében pedig az áll, hogy az Electronic Arts tavaly nyáron úgy döntött, két részre bontja vancouver-i stúdióját, így az eddigi 12 hónapos cilusok helyett két 24 hónapossal tudnak számolni a fejlesztők."

    Akkor ezek szerint nem idén Szeptember fog megjelenni hanem 2009 Szeptemberében?Csak mert az EA rettenetesen ragaszkodik a Szeptemberi hónaphoz
  • Attila889
    #223
    Térjünk is a lényegre. Az Electronic Arts-os ürge, Chef John Ricitello elárult pár igen jól hangzó információt: ezek szerint a következő NFS alcíme az Undercover nevet viseli majd. A játék igen masszív sztorivonalon fog futni, amolyan Hollywood-os filmként kell elképzelni az egészet. Ricitello elmondása szerint az EA tanult a ProStreet hibáiból, így azokat javítani fogják és egy igen erős tizenkettedik részt fogunk kapni, mely visszatér az Underground-ban már jól megszokott városi élethez. A játékot két fejlesztői csapat készíti 24 hónapos ciklusban, ám a készülendő rész még csak a 16 hónapban tart. Most vagy az fog történni, hogy nagyon rákapcsolnak a srácok és még idén kiadják a tizenkettedik NFS részt, vagy a mostani tempóban tovább dolgoznak és csak jövő tavasszal jelentetik meg az Undercover-t! Nos, ezt még nem lehet tudni, mindenesetre az itt elhangzottak (véleményem szerint) egy kecsegtető tizenkettedik részt ígérnek. Várjuk a további fejleményeket!

    Update: Most már biztos, hogy Undercover lesz a játék neve és már az is biztos, hogy még idén megjelenik a játék. A sztori küldetés alapú száguldásokon fog teljesülni, a megjelenő platformokról sajnos még nem érkezett hír! Reméljük PC-n is lesz.
  • dunga
    #222
    Akkor posztert várok G*mestarból.
    Nem is egyet.
  • Attila889
    #221
    Köszönöm hogy átírták a topik nevét...kicsit lassan érkeztem ide és későn kaptam róla hírt :(
  • soulhunter
    #220
    1 dolog tetszik ebben...
    az EA pénzügyi stratágiát váltott :)
    eddig ugye évente volt, ezexerint most 2 évente lesz... magyarul ez már majdnem kész, idén ki is lehetne adni (pro street szinten, hisz már tavaly is mondták, h párhuzamosan megy már 1 ujabb rész készitése), dehááááát kell még huzni a hülye nép fejét még 1 évig, h már az is várja, és rohanjon a boltba, aki a carbon ota már le se tölti :)

    jo trükk az EAtol, ezért most nőttek a szememben +1 pontot, igy most -117-en állnak :)

    de ha igaz ez a transporterszerüséges filmség, akkor nekem még mindig 1 lebutitott, only-driver-GTA jut eszembe... pffff...
    na mind1, ugyis monoton lesz, és rövid, mint MW ota az összes :)

    nah, azért még várom, hány GB-t kell majd rááldozni, addig is perme off
  • Lambo fan
    #219
    tényleg, egy átneveztetés minimum járna a topic-nak :P
  • ldavid
    #218
    ha maga John "a sátán" Riccitiello fedte fel a címet, akkor nem valószínű

    mért nem neveztettétek még át a topicot?
  • Lambo fan
    #217
    Ezen cikk láttán kiderül számomra, hogy ez is egy nagy rakat szar lesz(mintha a Pro Street-et nem úgy reklámozták volna be, hogy két éves fejlesztés az is), és csak az NFS fanságom miatt fogom megvenni(persze miután már rendesen lement az ára!), hogy ez se hiányozzon a sorozatból.
    Az első 6 NFS rész után nem láttam egy normális NFS részt sem, pedig megvan az összes rész egészen 11-ig...
    Ez már csak a kegyetlen pénzbehajtási politika, amíg termeli a sorozat a pénzt (valljuk be, akár milyen szarok is a NFS-ek mostanság, termelik rendesen a bevételt még így is, legutóbbi részből is több mint 5 millió kelt el eddig...) addig ontják is az újabb részeket, mindanddig, míg nem hanyatlik jelentősen a sorozat. Na most szerintem ez már elkezdődött úgy 2 évvel ezelőtt, nincs olyan messze a bukás, semmi sem tart örökké, és ott lesz a pont az NFS részek végénél.
    Aztán majd a sorozat befejezését követően 5-10 éven múltán megint előveszik majd, csinálnak egy felújított változatot, hogy abban a korban van e rá igény megint, stb, ez így megy a filmiparban is, a játékipar is ugyanazon elveket követi: PÉNZ-t beszedni, a többi másodlagos.
  • Máté94
    #216
    Azt írták,hogy a játékot 24 hónapig fejlesztik és most a 16.hónapban járnak.Akkor még kb 9 hónap:)
  • Snexi
    #215
    Nem lehet hogy ez az Undercover csak egy fedőnév?(angolul titkost jelent)
  • Máté94
    #214
    akkor ennek is jó lesz a rövidítése:D
    NFSU:D
  • Snexi
    #213
    Need for Speed Undercover
  • Dave0092
    #212
    na mivan már. ilyenkor rég szokott lenni, video, kép, minden... egyáltalán idén lesz kövi nfs?
  • Lambo fan
    #211
    Remélem az alatt h visszatérnek a gyökerekhez, nem a pár szériával ezelőtti részekre gondoltak az EA Blac Box fejlesztői, hanem a legelső 5 részre (amiket az EA Canada stúdió készített). Ugyanis azok számomra többet jelentenek (még talán az új fejlesztők 6.ik részét is beleszámítva), mint a 7-11.részek.
  • Attila889
    #210
    olvass vissza...és kiderül hogy nincs infó
  • Lambo fan
    #209
    Valami infó a 12.NFS-ről? :D

    Na nem mintha az előző 11 rész nem nyújtana elég elfoglaltságot :D
    Nekem fent van a PC-én mind a 11 rész, játszogatok is velük nosztalgiából :P
  • [HUN]FaTaL
    #208
    Mellesleg az NFS lehetne Test Drive klón ha már itt tartunk mert az első test drive a 80as évek végén, míg az első nfs a 90es évek közepén jelent meg:)
  • [HUN]FaTaL
    #207
    A TDU nem 2-3 éves és egy pöppet több értelme van mint a doboztologatós nfsednek:D De toljad csak a prósztrítet:D
  • RYO21
    #206
    Hát manapság ki játszik egy 2-3 éves NFS klónnal (test drive) aminek nincs semmi értelme......
  • Attila889
    #205
    he-he ez jó volt :D
    Amúgy biztos csak azért játszik NFS-el hogy lenyálazza a bill.-t meg letejölözze XD
  • [HUN]FaTaL
    #204
    De most őszintén ki a faszt érdekel hogy milyen p*csa lesz az új nfsben? Vagy te erre vered vagy mi?:D
  • Bullitt
    #203
    Aha...Valószínűleg te magad megtudod mondani, hogy rajtad kívül mit gondol még az az 5-6 milliárd ember, aki ezen a sárgolyón él. Ha meg te le se szarod az NFS-t, akkor mi a lóf**ért jössz ide be? Magyarázd meg nekem ez kérlek, mert nem tudom megérteni. Vagy azért jössz, hogy gyűljön a post-számod? Rohadt büszke lehetsz magadra, komolyan, gratulálok.

    Komolyan már a hányinger kerülget ettől az SG fórumtól, egyszerűen szánalmas, hogy ilyen emberek vannak. Az ilyenek miatt van ott az ország, ahol, nem csak a "Gyurcsánytól és pajtásaitól".

    El is húzzok innen a fenébe, egyszerűen butális ez a fórum. A moderátorok is hasonlóan tahók, ahogy a fórumozók
  • offkorz
    #202
    ahogy mondod