7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • trick daddy
    #281
    szerintem is részben igazok a tunningok valósága mert eredeti cégek nevét is bedobják PL:nos,k&h-->(nem a bank ),brembo. A másik hogy mindegyik kocsira máskép ,jobban-kevésbé hat lásd a pro S-t ott már a gyomatékot is nagyba kellet nézni,amibe igazán a japán kocsik voltak jók Pl:supra drag-ban 1270-LE igaz a tunningot a motornál felhuztam.Szoval 30-40% reális a tunning
  • [HUN]FaTaL
    #280
    Nagyon valósághű főleg az UG1 a maga fizikájával és tuningrendszerével (gy.k golftuning rámegy egy másik autóra):D A fizika meg minden részben vicc :D Az 5. részig még tűrhető volt.
  • CheAteR88 #279
    ayttól függ mien szemmel nézted....
    oké van benne mese de a kivitelezés nagyrésze valósághű is lehet
  • dragon11
    #278
    Nem annyira sok.
  • [HUN]FaTaL
    #277
    Most őszintén, az ugtől kezdve mennyi köze volt az nfsnek a valósághoz?
  • dragon11
    #276
    Nem lenne jó.Indulj ki a valóságból.Akármennyire tuningolt lada lenyomná neked pl a Camarot?Vagy akár 1 Mercit is hozzávethetünk.
  • trick daddy
    #275
    hát az tuti komoly lenne ( elképzeltem egy lada 1500-ast muscle légszürövel mekkora királyság lenne és lenyomná a camarro + ilyeneket XD)
  • Peck
    #274
    Remélem az EA végre rájött hogy összekéne súvasztani az eddigi NFS-eket és úgy csinálni eggyet...

    -Carbon Autosclupt
    -Pro Street füst és törés
    -Most Wanted Videók,és üldözések
    -UG2 tuning
    -UG1 zene :P

    Szerintem ezzel aratnának :) +Végre nem 100millás autókat pakolnának bele.. -.-
  • CheAteR88 #273
    hó közepére mondtak vmit
  • trick daddy
    #272
    hyy mivan semmi hir?? szerintetek milyen uj verda lesz az undercover-ban ?? (ami az edigiekben nemvolt) jólenne ha a: MG x-power lenne XD eazy kocsiba meg pl az uj fiat bravo
  • trick daddy
    #271
    mostanába már a ps2-kinálata a leggszerényebb még a psp-re is sokkal többet dobnak ,amugy csak az EA+a japán kiadók tartják fent játékaikkal
  • CheAteR88 #270
    PS mint pro street de utólag elolvastam még1x és énis férreértettem
  • Snexi
    #269
    Jöhetnének már infók erről ha egyszer már 2 hete bejelentették.Egyébként lassan leteleik a 4.hónap is (mert március elején azt mondták hogy 3-4 hónap múlva jönnek az infók róla)
  • Gaben17
    #268
    azért ne hasonlítsuk össze a ps2őt és az xboxot. ps2re még mindig adnak ki játékokat. xboxra már kb semmit:) ps2-nek van a legnagyobb játékkínálata,és még lesz is 1 ideig^^ sztem kifog jönni ps2re
  • trick daddy
    #267
    hogyértve ps?? ps2??--azért gondolom hogy nem nagyon lesz PS2-re mert régi konzol pl: ott volt a clasics x-box azon az uccsó nfs a carbone-volt és a ps2 is ugyanolyan mint az x . ezért nemhiszem hogy kijön arra mert szerintem az uj nfs-nek jobb lesz a graf-ja mint a pro street-nek
  • soulhunter
    #266
    biztos hülye vok, h félreértelmeztem, h az NFS 1etlen platformja a PC...

    de az tuti, h nem jött ki mind 11 rész konzolra is... na mind1, hülye vok, ha NFS-ről van szo, és reagálok 1 hülyeségre :)
  • Lambo fan
    #265
    Tanulj meg értelmezni...

    Sony PlayStation-re is elérhető mind a 11 rész NFS-ből?
    Vagy Nintendo konzolokra?

    Nincs több kérdésem.
  • CheAteR88 #264
    mé ps nemvolt?
  • trick daddy
    #263
    itt most az Midnight club-rol volt szó ami már csak konzolra jön ki (az 1és a2 PC-n is volt )az nfs meg már régota volt konzolon is aszhem azota a porsche edition-tól az uj NFS jön tutira ugyhogy nemkell rinyálni (PC,X-box360,Ps3,Ps2,wii,mobil,) modjuk nemtudom hogy ps2-re kifog-e jönni de lehet az Mc + ösz elején fog jönni ezért irtam hogy ellenfél lesz mert átlagjábban az nfs nov-ban vagy dec-ben szokott lenni
  • soulhunter
    #262
    fura... nekem megvan PS2-re is az U2... na ennyit arrol, h az NFS "csak PC-re gyárt"
  • CheAteR88 #261
    férreértetted a beszélgetésünket
    a Midnight club-ról volt szó
  • Snexi
    #260
    Ezt inkább úgy értetted hogy eddigi összes rész egy platformra jött ki mindig,nem?Mondjuk érdekes is lenne ha PS1-re kijönne az Undercover...
  • Lambo fan
    #259
    Egy kis NFS érdekesség: eddig az összes rész csak egyetlen platformra jött ki eddig: PC.
  • Nohab
    #258
    El ne kezdjétek! :D
  • RYO21
    #257
    De 10000000% hogy jön PC-re!!!!!! ugyanúgy ahogy a BUZI koznolokra.
  • Snexi
    #256
    NFS nem jönne pc-re?Na ne nevetessetek!
  • CheAteR88 #255
  • trick daddy
    #254
    jaa de a retves pc-m kivül van( buzi konzolom) is szóval nem maradok le a konzolos gémekröl se amik mostanábban többen vannak
  • CheAteR88 #253
    de azmeg csak buzi konzolra lessz nem?
  • trick daddy
    #252
    akkoriban XD
  • trick daddy
    #251
    a Midnight club tutti ellenfél lesz mert a MC3 tutira leverte az U2-t nálam :)
  • dragon11
    #250
    Ez az egész még csak pletyka..
  • bgabor
    #249
    Hogyne lenne PC-re. Az EA üzeletpolitikája miatt természetesen lesz PC-re, méghozzá magyarul is köjön majd, ugyanúgy, mint a Pro Street.
    Kérdés csak az, hogy ez nekünk jó lesz e, illetve hogy az új nfs mit tud majd felmutatni például a GRID ellenében.
  • ATi0021
    #248
    Némi hamis infó:NFS UC: Weird rumours - fake!

    Elég érdekes dologat írtak. Bár írják hogy az adatok hamisak, elég nagy kitolás lenne ha PC-re nem lenne. Jó lenne már valami hivatalos infó is.
  • bertino
    #247
  • Lambo fan
    #246
    még hogy az összeset :D

    hehe, az NFS nem az Underground-al kezdődött (ami hivatalosan a 7.rész), hanem 1994-ben a The Need For Speed-el. Nekem már akkor megvolt, és azóta megveszem az összes részt, amint kijön egy újabb.
  • bodesz
    #245
    imádom az ilyeneket h nekem az nfs 1 volt a kedvencem tudod az underground...
    hát pff
    amúgy sztem nálam még mindig a high stakes viszi a pálmát meg azért volt még 1-1 jobb rész is mint a mostani carbon meg mittomén...eléggé elcsépelt v nemistudom hogymondjam milett az nfs de 1re inkább arcade lesz/már az 1 ideje legalábbis a többi játékhoz képest.régen nemvoltak még annyira jó szimulátorok h lehessen hasonlítgatni de most van...na mind1 a lényeg hogy az undercover 1 fos lesz sztem :D de csak remélem hogy gondolnak 1et és vmi szimulációs módot is tesznek bele vagy ilyesmi :)
  • trick daddy
    #244
    hát nemnaon XD de nálam a hot porsuit-1-el kezdtem az tök fasza volt
    underground-szerintem az 1 legjobb nfs favorit car-om :acura rsx , mx-5
    U2- a sok tunning magas fokon,de egy kicsit unalmas gameplay favorit car-om : 240sx,eclipse
    Most W-pörgös játékmenet naon jó összerakot game favorit car:eclipse,ford GT
    CArbon-ez az nfs ami a legjobban nem jött be favorit car :P-carrera,P-cayman
    Pro Street-nekem sokkal jobb mint a carbon a tuning fax-a favorit car:evo x,challenger r/t
    hogy az uj NFS milyen lesz arrol fogalmam sincs
  • [HUN]FaTaL
    #243
    Az nfs nem az undergroundal kezdődött.
  • The Protector
    #242
    A pro shit meg a carbon szar lett de végigvittem mindet.az összes részt.az undergrundtól kezdve.az nfs1.részénél nincs jobb!!!Nekm a favorit az underground meg a most wanted.