7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • bertino
    #361
    "Arról azonban nem beszélt, hogy emellett kapunk-e képeket vagy videót is. Gibeau kijelentette továbbá, hogy tanultak a ProStreet-es hibából, és visszatérnek a jó öreg Underground stílushoz..."

  • Snexi
    #360
    Bemutató augusztusban
  • trick daddy
    #359
    WTF????
  • ATi0021
    #358
    Tudtommal nem csak olasz. Eddig se csak olasz kocsik voltak.
  • SouD
    #357
    csak olasz kocsik lesznek?
  • trick daddy
    #356
    nekem speciel a pro street jobban bejött mint a xarbone az irányitásban veri ,a kocsik felhozatalában is + a teljesitményi tunning-ban is.Nekem a carbone irányitása már tul arcade-volt a PS-é meg inkább szimulátorosabb ahozképest.Nekm a ps-ben a sprint-mód (a-b-pontba) az uj skyline proto a king tapad,irányitható,top speedje is van 1-szóval élvezetes volt irányitani.amit a carbone-ban 1 kocsiban sem éreztem.
    az edigiek versenymódjait kéne összevetni pl:U1-drag,U2-drift,ps-sprint akkor még az a mátrahegyi verseny mint a carboneban ,MW-s üldözések.És tuti volna akkor Highway Battle-is + a kocsik tipusa race is amit elöbb irtam . Nah akkor tuti lenne
  • ATi0021
    #355
    Azért még ne vegyük a dolgot biztosra. Csak abból gondolom, hogy az infók igazak mert már az EA Games elnöke is a Highway Battleről dumál, akkor csak lehet a pletykának hitt hírben is igazság. Remélem tényleg tanultak az eddigi hibákból és most jön egy igazi a nevéhez méltó rész is. Számomra még nagyobb reményt ad erre, hogy idén nagyon titkolóznak.
    Az E3 előtt írták, hogy nem lesz kint a játék mert még nincs kész teljesen ezért csak 2-3 múlva lesz bemutatva, most írják, hogy augusztus. Szerintem olyan aug elején már lehet bemutató. Ha csak nem húzzák el a dolgot a GC-ig. Amúgy már tényleg nagyon jó lenne már egy-két kép vagy videó.
  • Prince23
    #354
    Végre már, mert a PS nagyon gagyi, és rossz volt .D
  • trick daddy
    #353
    a versenyeknél magunk határozhatjuk meg az útvonalat így a körverseny mód nem lesz a játékban

    kicsit lopnak a test drive-bol megmarad a kocsik kategoriája (hála a jóistennek ) akko kéne olyan kategoriás versenyek PL:van cammaro akkor csak izomautok versenyezenek .
    igaz az is más game lopása lenne de jóvolna.
  • Norbi1990
    #352
    Akkor jó nagy lesz a Gépigénye....
  • Prince23
    #351
    Amúgy küldetés alapú, történettel rendelkező játék lesz Nem mint a szar Pro street!
  • ATi0021
    #350
    Nos az NFS Italia-n van némi infó. Azt írják, hogy most augusztusban jön a hivatalos bejelentés. És maga az EA Games elnöke is megerősítette, hogy nyitott várost kapunk ismét, és magát a Highway Battle mód létezését is. Mindez még hihetőbbé teszim az igaz még a hónap elejéről származó hírt:

    Az NFSItália EA-s forrásra hivatkozva új információkat közölt. Állításuk szerint az új epizódban ismét megjelennek az autó kategóriák és mindez kibővül majd a Legendary kategóriával. Ebben az új kategóriában azok az autók lesznek melyeknél nem egyértelmű, hogy pontosan hova is tartoznak. Ilyen például a Ford Mustang Fastback 1968 and Lamborghini Countach is.
    Ugyanakkor az NFS Itália szerint 150 autót lesz megtalálható a játékban. Ismételten egy nagyszerű, hatalmas, szabadon bejárható város rengeteg autópályával áll majd rendelkezésünkre.
    Mivel a versenyeknél magunk határozhatjuk meg az útvonalat így a körverseny mód nem lesz a játékban, de helyette lesz három új verseny mód. Ezek közül az egyik a Highway Battle. A drift és darg megmarad. A tuning rendszert tovább fejlesztették és most már a belső teret is átalakíthatjuk kedvünk szerint. A játék még változékony ídőjárást is tartalmaz majd, ilyen lesz az eső, köd, havazás... Az online rész leginkább az NFS Undergroundéra fog hasonlítani. Bár rendkívűl hihető információk, de egyenlőre nem biztosak az adatok.
  • Nohab
    #349
    A MW a Razor utáni hídugrásnál videó helyett egy hibaüzenettel kivágott és kitörölte a mentésem :|
  • soulhunter
    #348
    nah, szoljatok, ha megjelenik, nekem akkor is az MW marad a favorit... hosszu (és tényleg nem 6 ora alatt végigjátszhato, mint a szar carbon és társai), itt-ott azért törnek a kocsik (challenge - rendőrkocsikkal), és vannak zsaruk, akik azért nem 1x letolják az embert a pályárol VERSENY KÖZBEN!!!, és nem mindig csak engem csekkolnak le, ha 2. v 3. vok, és rohadt jok vtak az átvezetők, és a végén a csattano amolyan "saw"-féle feelinget adott, még akkor is, ha anyáztam, h a rohadt életbe nem lehet menteni se razoros versenyek közben, se a végső menekülés előtt...

    ugyh melo előtt neki se álltam razornak, ha ttam, h nincs legalább 1 orám befejezni :D

    carbont még végigszenvedtem azzal a nyomi audissal (akinek vezetési "élménye" = audi), aztán ps -sel kb a 4. versenynél abbahagytam...
    talán a 2. nfs volt az életemben, amit nem toltam végig, akármilyen izzadtságok árán is... de a psnél hányinger kap el a mai napig...

    ugyh majd vki küldjön PÜ-t, ha megjelenik ez az nfs, és azé véleményezhetné is a játékot :)

    thx all :)
  • Attila889
    #347
    de akkor sem offolni kéne
  • trick daddy
    #346
    mivan már a viccet se értitek anyira nfs-infoztok
  • Attila889
    #345
    ne offolj te offos nyomi.....ezt érdemled:
  • trick daddy
    #344
  • Máté94
    #343
  • trick daddy
    #342
    OFF
    Meghal az öreg plébános, az utódja egy fiatal pap. Vasárnap gyóntat:
    - Vétkeztem atyám, megcsaltam a férjemet.
    - Tíz Miatyánk.
    - Vétkeztem atyám, paráználkodtam.
    - Tíz Miatyánk.
    - Vétkeztem atyám, leszoptam egy férfit.
    Elakad a pap, erre nincs felkészítve. Kiszól az öreg sekrestyésnek:
    - János bácsi, az öreg plébános mit adott egy szopásért?
    - Általában csak egy ötszázast, de én azzal is elégedett voltam!
  • [HUN]FaTaL
    #341
    Hot Pursuit 2
  • Prince23
    #340
    Még a Carbon itt-ott elvétve jó volt, d emár a PS kerezstbe tett. Ott számomra megszünt létezni, mint nfs sorozat. Magyarul kitagadtam :D
  • Attila889
    #339
    "A hajnali órákban lezajlott az Electronic Arts sajtótájékoztatója, melyen sajnos egy betű nem esett a Need for Speed sorozat legújabb várományosáról, az Undercover-ról. Persze ez nem azt jelenti, hogy már nem is fog! Beszéltem a hazai EA menedzsmentjével, aki elmondta, valami biztos lesz az új NFS-ről az idei expón, de hogy mi és mikor erre még ő sem tudott választ adni. Megijednünk nem kell, hiszen ma van az első nap, és mint tudjuk (vagy nem), a kiállítás csütörtökig (július 17.) tart! Remélem, hamarosan újra jelentkezhetek különböző információkkal, képekkel netán videókkal a tarsolyomban. További szép napot!"

    "Sajnos az oly annyira titokban készülő játék nem szerepel rajta az Electronic Arts E3-as line-upján, így nem igazán várhatunk kép, illetve videó dömpinget. Szerencsére azért egy-egy mondat erejéig szó esett az EA konferenciáján a tizenkettedik részről, melyről kiderült, hogy - a sorozat történelmében először - iPhone-okra is elérhető lesz az Undercover, több más EA-s termék mellett. Ám ennél több nem derült ki a készülendő részről - se egy kép, se egy videó, se egy megjelenési dátumot nem kaptunk kézhez. Reméljük, ez hamarosan változik és talán a következő hírem már tele lesz jobbnál-jobb képekkel vagy videókkal."
  • Attila889
    #338
    a Hot Pursuit óta? :O
    Szerintem az utolsó legjobb NFS az az MW volt....Nah jó a Carbonban is voltak kurva jó részek de én csak azt sajnálom hogy egyre unalmasabb....és már az eleje is unalmas...a végén meg már Rossz PC játék sorozat lesz belőle :D
  • [HUN]FaTaL
    #337
    Helyesbítenék, az NFS6 óta:D
  • Attila889
    #336
    én kifejezetten örülök neki hogy nincs NFS :D
    Mert unom már hogy mindig erről lehet hallani,főelg hogy mekkora fos játékokat csinálnak az MW óta :S
  • Ékszerész
    #335
    -.-"
  • CheAteR88 #334
    kiboríító:=(((
  • trick daddy
    #333
    2008 egy ilyen szép év nfs nélkül
  • Attila889
    #332
    jövő év novemberében jön....mivel az EA ragaszkodik az NFS-nél a novemberi hónaphoz.Ezt még a legelső cikkben olvashattuk.ÁÁÁÁ ez most fájt ez a 2009.04-es :D
  • trick daddy
    #331
    most az ea a fejlesztöknek a 12 honap helyet 16 honapra emelték ami a 2009.04.?--sejteti bennem adig más sok jo game lefolyik a dunán XD igaz én sem veszem ezt johirnek de ez van.
  • dragon11
    #330
    Ne reménykedj.Majd jövő november.. sztem..
  • Attila889
    #329
    he-he....jövőre jön ki XD
    Hova szartok ennyire? :D
  • High end PC #328
    Mivel E3-on sem volt róla hír, így már idén nem is fog jönni? :((
    Eddig mindíg volt E3-on róla vmi az elmúlt években, nem? Vagy csak én emlékszem rosszul?
  • Snexi
    #327
    Olyan pletyka amit már meg is cáfoltak
  • trick daddy
    #326
    Szerintem nemnaon ahogy az e-3 programját néztem ,de lehet
  • N o N a m e
    #325
    Most az E3-on biztosan mondanak róla valamiket :)
  • trick daddy
    #324
    Kösz a felvilágositást :) Már kezdtem megiedni XD de azé jöhet sokkk kocsi bele és egyedi tunningok kivül-belül XD
  • Attila889
    #323
    levagy maradva...ez csak Pletyi.... :D
  • trick daddy
    #322
    - 13 autó és 3 motorkerékpár márka termékei lesznek felvonultatva
    - új jármű díjazási rendszer, nem vásárlás alapú
    - részletes sérülési modell
    - teljesen árkád jellegű fizikai engine
    - 3 dimenziós füst ábrázolási technológia
    - felturbózott grafikus motor
    - az Undercover módozatban időlimites (time trial) küldetések, fegyverhasználati lehetőséggel
    - a szereplőnk ápolása (egészségpontok, reakció, stb.)
    - éjszakai verseny lehetőségek
    - verseny stadion, ahol különféle trükköket mutathatunk be a levegőben, pont jutalmazási rendeszerben

    Ez csak pletyka, de NFS-be fegyverek?? + szereplönk ápolása??miez Sims? Motorok?,ök is áttérnek a PGR,tdu,midnight club-után erre is ?
    13 autómárka és 3 motormárka,inkább legyen 20-autó-m és 5-motor-m.