7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • ATi0021
    #401
    Jaja. Közeben megint kiderült némi infó. A videóban jelölt honlapon jelzett idő a GC-re utal. Az NFSUnlimited-en kint van, hogy az honlap az EA-é. Akár mi is legyen ez. Nekem nagyon tetszik. Ha NFSC akkor asszem izgalmas történetet kapunk.
  • Prince23
    #400
    Na ez a rész újra a NfSMW stilust követi
  • Norbi507
    #399
    Egyre jobb
    Imádom az 1. két részt(film)
  • ATi0021
    #398
    Na már az NFS Unlimiteden is kint van. LINK
  • trick daddy
    #397
    Yeah de megint az 1-rész föszereplöi lesznek benne?
    disel-nek meg chevy (nemtoom milyen model)lesz benne ? inkább dodge-challenger v charger ami az 1 részbe volt az keményebb ride sz-tem
    Bryan-nek meg a faxa evo-x paszolna am: a film mikor debütál????
  • ATi0021
    #396
    A honlap alapján szerintem film lesz. Csak sok helyen írták, hogy NFS Undercover. Ezért kitettem.
  • trick daddy
    #395
    Hát lehet hogy lesz nfs-film XD vagy a game ilyen filmes lesz ??
    Nagyon MW-s feeling-je van csak akciodusabb
    ÉS mi lesz 2008 nov.18-án (aszhem)??? mert a game tuti nem .
    mert már akkor 1-2 kép kis vidik kiszivárogtak volna.
    vagy ez a game minden téren UNDERCOVER??
  • mikiking
    #394
    nem hinném
  • ATi0021
    #393
    NFS Undercover Teaster???
  • DJ BP
    #392
    ? már 6 éve abban gázolunk, csak nem sötétben... Épp uncsi kezd lenni
  • Szabi1991
    #391
    lesz... f&f:4 topik
  • Norbi507
    #390
    Na remélem visszatér a halálos iraman feeling
  • trick daddy
    #389
    ami komolyabb volna az 1 army of two-s sorozat extra lövöldözös jelenetek és poénok -füszerezve
  • mikiking
    #388
    ja és végre megint viszakerül az Underground stilus
  • Norbi507
    #387
    Mi a fene? Új nfs game?
    Egyetértek legyen új halálosabb iramban film :) a 3. nem lett olyan jó...:S
  • mikiking
    #386
    pedig nagyon is de
  • soulhunter
    #385
    naneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • trick daddy
    #384
    inkább az nfs-film helyet legyen méghalálosabb iram
  • soulhunter
    #383
    ilyenről ne álmodj, mer aki megcsinálná, sima átlagos nézhetetlen Z kategoriás akciofilmet csinálna belőle, ah ezt tették a TR-rel, és az AvP-vel is :(

    az nfsből viszont lehetne jo filmet csinálni, ha mondjuk nfs fanok irnák a forgatokönyvet :)
    mondjuk azért azt megnézném, h kiviteleznék, amikor pár heavy SUV keresztbeáll az uton, a kocsi meg karcolás nélkül áttöri a blokádot :D
    bocs, de én nagy MW imádo vok, ugyh sajna zsaruk nélkül sima gagyi vacak lenne :(
  • Nohab
    #382
    Inkább lenne a Half Life sztorijából film, mint egy (az nfs esetében) film ihlette játékot átvinni a mozivászonra.
  • Gerbill
    #381
    Valamikor olt egy ilyen utcai versenyzős sorozat, de 6 rész után megbukott azthiszem.
  • Attila889
    #380
    hát én se örülök neki....kicsit nagy arca van az EA-nak :D XD
  • bertino
    #379
    pff...
  • Attila889
    #378
    NFS FILM!!!

    "A szerződés értelmében az UTA segíti az EA-t a különböző mozifilmek és TV sorozatok elkészítésében, fejlesztésében, felhasználva a cég játékadatbázisát. Magyarán az EA kiadásában érkező vagy érkezett játékokból akár híres mozifilm vagy TV sorozat is készülhet, mint például a Need for Speed-ból, az Army of Two-ból, a Dead Space-ból vagy akár a Mirrors Edge-ből. A játékóriásnak már több projektje fejlesztésben van, mint például a The Sims-et felvázoló MySims animációs TV sorozat.
    Gondolom, mindenki szívesen látna egy NFS filmet a mozivásznon vagy éppen kedvenc TV csatornáján. A tavalyi év során már láthattunk kisebb filmeket a ProStreet születéséről, melyek akár egy-egy elődei lehetnek egy esetleges sorozat vagy mozifilm elkészítésének. Persze ez csak feltételezés!"
  • trick daddy
    #377
    nekem az a jo hogy (buzi)konzolon lesz mert ha csak pc-n lenne akor megint költenem kellene-rá
  • Attila889
    #376
    a Midnight Clb Los Angeels?
    Egyébként csak úgy mellesleg akit érdekel: csak Xbox360-ra és PS3-ra jelenik meg 2009-ben.PC-re hivatalosan még nincs bejelentve de lehet hogy megcsinálják arra is :)
  • Máté94
    #375
    Épp ez az,hogy megjelenik!
  • Attila889
    #374
    még ne bízd el magad ;)
  • RYO21
    #373
    Ki nem szarja le a buzi konzolos midnight club-ot?
    Úgy se jelenik meg PC-re akkor meg mi értelme?
  • trick daddy
    #372
    MC4 : face-to-face race XD
    http://screenshots.teamxbox.com/screen/77422/Midnight-Club-Los-Angeles/
  • soulhunter
    #371
    az MW nem széria sajnos :(
    ahhoz ujabb csapatot kéne szerződtetniük, h 1xre 2-3 féle NFS jelenjen meg, és mindenki azt vegye, amelyik jobban bejön neki :)
  • Prince23
    #370
    Nekem speciel is, h a most wanted az eddigi legjobb nfs széria. aztán nfshp2, nfsu, utána mega carbon.
  • soulhunter
    #369
    előtte is PU-ig, meg utána is jelenig...
    ami tényleg mindig hozott vmi jot, az 1-PU, aztán az MW egyedül, ami ugyan nem hozott ujitást, csak rohadt jo, élvezhető, és hosszu volt :)
    a lényeg: hossszuuuuuuuuuuuuuuuuu :) és joooooooooooo :) és látváááááányos átvezető videok, és csattano a végén (kb ez volt az 1etlen ujitás, de a saw után nekem ez odavágott) :)

    ezt csak kiegészitésnek szántam, nem kötekedésnek :)
  • Prince23
    #368
    Pedig igaza van! Most wanted óta trágya lett az egész, főleg PS lett a "hab a tortán"
  • SouD
    #367
    akkor olyan mint te
  • n3whous3
    #366
    szarhúgy játék az egész sorozat már rég
  • Attila889
    #365
    sztem ha ugyanazt akarják elérni akkor selejt lesz...úgyse fog jó kisülni belőle...szal tök mind1 :S
  • offkorz
    #364
    szerlesz.
    ennyi :-|
  • ATi0021
    #363
    Már áprilisban is felmerült a pletyka, hogy az EAsok csalódtak a ProStreetbe és ezért visszatérnek az Underground témához. Erre utalt, a második ProStreet demó is.
    A GameKapocsnak írt ír forrásában, nagyon erősen utalnak arra is hogy hatalmas autópálya rendszer lesz. Gondolom itt jön majd a Highway Battle.
  • Gery345
    #362
    Végre Underground stílus. A sok selejt után már végre valami jó is lesz.