892
  • Solyom2
    #892
    Helló!

    Működik még egyáltalán ez a játék? Telepítés után indításkor azt írja ki, hogy nem tudtam csatlakozni a netre a játék aktiválásához, jó, beírom kézzel, de a játék honlapja már nem is működik, így egyszerűen nem tudok mit csinálni. Megköszönném a segítséget, mert nagyon idegesít.
  • Palinko
    #891
    nem tudom Minát hogy lehetett volna megmenteni én azt mondtam hogy hazudik és nincs náluk mikor mondta hogy van választási lehetőségem csak 1 ajtó nyílt (vagy nagyon benéztem) lényeg Heckel elmentem csónakázni igazi Gay end lett :D
  • Palinko
    #890
    ja csak nem szabad előre menni mert leszedik a csajt, vissza a lépcső tetejéről megoldottam köszi
  • wedge31
    #889
    Simán csak löd fejbe a emberkét.
  • Palinko
    #888
    Madisont a rákba lehet megmenteni? ha a lépcsőröl sorozom nem szedem szét, ha odaszaladok verni előttem lövik le? ez már bug sztem
  • Palinko
    #887
    na csak megoldottam Denget csak SMG vel kell sorozni közelről
  • Palinko
    #886
    Lol ezt a Taiwani bérgyilkost nem lehet megölni :S
  • Shep
    #885
    Engem is, csak nekem ez már a 6. lenne :)
  • IXEMGabeo
    #884
    micsoda nosztalgikus érzés kapott el most, ki kéne tolni 4x-erre is ezt a game-t:D:D
  • wedge31
    #883
    Ezt nézted már? mert ha ezek után se megy akkor sajnos benned van a hiba.

  • Shep
    #882
    Te valamit tuti rosszul csinálsz, vagy túlbonyolítod, mert pofon egyszerű az egész.
  • Empty
    #881
    Ha lemegyek a gombokkal akkor megjelenik olyan sor. De mire megnyomok egy gombot akkor lemegy az idő. Akárhogy csinálom.
  • Shep
    #880
    Pedig rohadt egyszerű, fent két oldalt van 2 betűszámsor lent meg pörögnek a számok de 2 a fentivel megegyező nem na arra kell rávinni a két fentit egyiket az egérrel mozgatod és bal egérrel rögzíted ha rajta van másikat meg a space-el. Nincs benne semmi ördöngőség, nagyon egyszerű az egész.
  • wedge31
    #879
    Ugyan olyan sorokat kell keresni lent mint ami fent ki van téve, most tényleg mi ebben az ördöngösség?

    Szimpla párositás az egész.
  • Empty
    #878
    Egyszerűen lövésem nincs videók alapján, hogy mi a lényeg. Próbálgattam mindent de semmi! Egyszer volt nyitva az egyik lakat de, hogy hogy csináltam azt nem tudom. A tutorial sem segített. Tán ha magyar útmutatója lenne akkor esetleg meg tudnám csinálni.
  • Shep
    #877
    Pedig semmi nehézség nincs benne és egy ilyen jó játékot emiatt ott hagyni nagy hiba. Egyébként meg csak az elején muszáj hackelni később veszel hozzá cuccot és automatikusan feltöri neked.
  • Empty
    #876
    Hát nekem ez nem megy azt hiszem ennyi volt részemről a játék! Miért kell ilyen idiótaság egy játékba azt nem értem!
  • IXEMGabeo
    #875
    hát persze:) rá kell érezni, kicsit a szemgolyóid forgatását állítsd le és láss csodát rögtön meg fogod találni azokat a szavakat, amiket kell...
  • Empty
    #874
    Megkaptam ezt a játékot de a számítógép hackelést nem tudom video alapján sem megcsinálni. Miért kell egy ilyen hülyeség egy játékba? Valakinek sikerült ez?
  • wedge31
    #873
  • mooo
    #872
    Ezért
  • wedge31
    #871
    Miért is?
  • Shep
    #870
    Na úgy tűnik a feliratból nem lesz semmi :( (magyaritasok.hu foruma alapján)
  • vzajcev
    #869
    #864
  • strebacom
    #868
    Készülget!!
  • Shep
    #867
    A magyar felirat, hogy halad? Az idén lesz még belőle valami? Hatodik nekifutásra jó lenne már magyarul vinni!
  • strebacom
    #866
    Ja nagyon jó ár!!
  • engine
    #865
    Akit érdekel steam-en 2 euró jelenleg
  • vzajcev
    #864
    Készülget
  • jeack
    #863
    Ja:) Azt hogy a megölészéhez kell-e azt nem tom.
  • Shep
    #862
    Hát te írtad úgyhogy neked kellene tudni, ez érdekelne engem is.. :)
  • jeack
    #861
    Akkor is kell? ezt nem is tudtam. De mi az a sissier?
  • Shep
    #860
    Ja azt tudom az akkor is kell ha meg akarom ölni Rómában. Sissier?
  • jeack
    #859
    Úgy hogy Rómá-ban, Marburg házában van egy titkos ajtó. Ami ottvan mikor épp hagynád el a villát ott lemész a lépcsőn és oldalra, na ott bemész és van egy +doszié marburgrol és a végén a sissier-el azt kell válaszolni.
  • Shep
    #858
    Nem, hogy? (+1 végigjátszás :))
  • jeack
    #857
    Ja de még menyire. És azt tudtad hogy a végén marburg akár melletted is lehet?
  • Shep
    #856
    És tényleg, pedig ki is írja de én valahogy mindig a kábítást használtam. :)

    Nem semmi ez a játék még 5. végigjátszásra is tudott újat mutatni pl. Martburg vs Parker akció eddig nekem még nem volt :)
  • jeack
    #855
    Amikor egy ellenség háta mögé lopakodsz akkor ha azt hiszem az e gombot kell megnyomni.De nem biztos régen játszotam már vele.
  • Shep
    #854
    Hátulról késel? Azt hogy?
  • jeack
    #853
    sztem az amikor hatuklról ölsz késsel vagy amikor előröl lekaratézol vkit.