699
  • hematit1976
    #699
    segítene vki a problémámon?
    letöltöttem/installáltam/patchel-tem, készítettem egy vadi új acc.-ot, de mikor belépnék akkor ezt írja ki: HTTP_SERVER_ERROR, login failed. mi lehet a hiba? ment rá reinstall is, de nem segített.
    az OP-om: win7 32bit.
  • hiperindián
    #698
    játszik ezzel valaki?
  • vegeta22
    #697
    Na nekem most jött le a játék de mielőtt belemerülnék...Melyik szerveren van a legtöbb magyar?
  • Nivel
    #696
    Vissza az előzőt... találtam egy magyar guildot http://hunrohan.fw.hu/news.php szerintem inkább velük érdemes játszani :D
    Tempest server.
  • Nivel
    #695
    Üdv!
    Régebben írták, ha még játszanak akkor a syrephis serveren.
    Én is erre mentem, meg remélem sikerül hívni még pár barátot :)
  • Azael
    #694
    hali all. A tempest szerón vannak magyarok? :) Mert belépnék egy rendes klánba ami magyar persze :D >.<
  • pimpi001
    #693
    állítólag már a ruhát is lehet benne plusszolni
  • Gubberx
    #692
    :DD:D:D::DD::D
  • Cat 02 #691
    Hja, emlékszem hányan megrohaNoztuk a kezdés napján...

    Még ilyen csőcselék mint Kabuto is ott volt :D
  • Gubberx
    #690
    hát akkor a silkroad sorsára jutott :D
  • Skynet85
    #689
    Hát pedig a 90% bot, vagy vietnámi(ami rosszabb) egyéve toltam vagy 2 hónapig, az volt a gáz amikor 5-en botoztunk egy spoton :D :D botter paradise, és a vehető cuccok nagyon nagyon over powered karikat eredményeznek, jobban jártak volna egy csekély havi díjjal, de így millioner vérpistékék szórakozása és egy idő után iszonyat unalmas...
  • Gubberx
    #688
    én pár napja játszom vele de nem láttam még szerencsére ilyeneket, csak pk-zókat mindenhol :D
  • Nethyrrea
    #687
    mikor abbahagytam jó régen, már akkoris annyi bot volt benne hogy akárhova néztem valami kínai klón rohangált ott.
  • Cat 02 #686
    Mert izé, hát.. u know... :D
  • Gubberx
    #685
    miért zárták volna? :D
  • Nethyrrea
    #684
    még nem zárták be ezt a játékot?
  • Gubberx
    #683
    Üdv, van egy Dekan-om(lvl 20) 3 str 1 vit buildet tolok, az lenne a kérdésem hog melyik skilleket érdemes fejleszteni lvl 5-ig illetve str-es buildnek lvl 50 után a sage vagy a dragon knight ami jobb?
    előre is köszia válaszokat
  • GGabika
    #682
    syrephis
  • Daem
    #681
    Te meik serveren vagy?
  • Daem
    #680
    Én ugy tom hogy nem ... :)
  • GGabika
    #679
    Gyerekek a középső egérgombos kamera váltást nem lehet modifikálni?
  • Skynet85
    #678
    l2 off valóban csapat orientál ámbátor sok farmer miatt real money-n viszonylag fityingekért tudsz venni már a gradet is, anno offon a doom settem került vmi 1000 pénzbe(1 éve) és akkor még nem volt b alaja vehető mint most ct2-ben. Anyira pörög az off, hogy közepes klánok is viszonylag jól kraftolnak l2j hehe ne a vérpistike vagyok és haverjaim az instenek a szeromon ettől kcsit komolyabban toljuk, de tény off nem l2j. :)

  • Liliput
    #677
    én is sokáig nyomtam l2-t. offical tele van bottal. ha nincs normális klánod a craftolásrol nem is kell álmodni. az l2j pedig... félévente wipe atom gm táp max. 400-500 ppl. szal semmivel sem jobb. én nagyon ráuntam az l2-re.
  • Skynet85
    #676
    Hát én játszottam közel 2 hónapig... és hát a játék menet érdekes,de amíg nem volt vehető cucc elment, persze tudom én, free mmo-ban ez van ezt kell szeretni, csak ha vki kicsit is komolyabban akarja tolni akkor unalmasa ha millioner vérpistike kicsinálja mert vett ezt azt nah meg ha 2-szer gyorsabban fejlődik(ezt modjuk én megoldom bottal, kinőttem az idő pocséklásból és csak valóban játszok nem hentelek).

    A másik az összetettség hát nem tudom, évekig játszottam l2-vel manapság saját szerot vezetek szóval van rálátásom, és ok, nem várom el azt a szintet egy free gamtól, de rohan sehol nincs ilyen téren se amolyan mész, ölsz, meg szerencsével rakdosod össze a cuccod és ennyi nem több. Haveri bandával egy ideig mulatságos aztán unalmas...

    Botok, hehe annó vietnámiak arra is szartak ha a gm ot állt mellette és botolt kivágták a karit, másnap 10 ujabb bot volt bent ugyan ott...
  • Liliput
    #675
    ez a probléma már rég meg van oldva. vannak botok de más játékokhoz képest kevés. a szerverek kihasználtsága 2 hét alatt 15röl 20%ra nött szal nem ugy néz ki hogy ki fog halni.
  • Doomista
    #674
    énis ezért hgytam abba,és teis,meg sok sok haverom is.
  • Nethyrrea
    #673
    már open beta idején több bot volt a játékban mint sok másikban együttvéve, topos klánok szarrá botolták magukat, és terorizálták a szerver többi részét, ezzel kellemesen elüldöztek mindenkit, aztán megunták és elmentek ők is. szóval sztem nemsokáig fogja már húzni ez a gamma.
  • Liliput
    #672
    az eventek elött volt kihalt a game. most épp kezd visszatérni az élet. hát a lvl 59 nem rossz. bár én nem rajongok a DK-ért. ha nincs átalakulva elég keveset tud felmutatni. viszont a vites egész jol birja a pofont.

    syrephis szerverre keresünk 2 rangert meg 1 defendert. aki szervert váltana vagy most kezd várjuk szeretettel. ;)
  • Doomista
    #671
    nem csodálom
  • pimpi001
    #670
    sztem kihal a game mert eltüntek a playerek. nyilván abbahagyom pedig lv59 dragon knight vok. jo fajta kaszt.
  • Marcinko
    #669
    Szevasztok !

    OFF: Keresek egy korábbi archlordos cimbit, aki ha minden igaz most rohanozik. Mecryan, Mecry, Hisztispics4 néven jétszott, ha valaki tudja kiről beszélek kérem szóljon neki, hogy Woodyka kereste és emailban vegye fel velem a kapcsolatot( [email protected]).

    Előre is köszönöm. OFF vége és Uff
  • Liliput
    #668
    lvl 1nél knight vagy.
    ugy kapod a mastery-t hogy bármilyen egykezes fegyverrel mehetsz.
    ha guardian szeretnél lenni 50 után akkor célszerü a bal kézbe tört tenni. (bár azt nem árt figyelembe venni hogy a tör bal kézben csak 20%-ot ad. dmg, statok, különbözö %-os dolgok szal minden.)
    50 után a mastery-t is és pár skillt is ugy kapsz hogy egykezes kard + tör
    ha defender szeretnél lenni akkor 50 alatt szintén bármilyen egykezes fegyver + pajzs. 50 után pedig mace + pajzs.
    bár szerintem a mastery-ket nem éri meg kiváltani. ami sebzést adnak pluszban az nem ér 5 skill pontot. ha kérdésed van statolásban vagy skillezésben tedd fel nyugodtan mert ugy látom itt elég sokan azt sem tudják milyen játékrol irnak...
  • Doomista
    #667
    defender vagy ugyebár 50 alatt,már lv1 ota használhatsz sword+daggert...50 lvltöl is használhatsz,szal ez végig vonatkozik a defender/guardian karira,meg a másik fajtájára is.
    én azt ajánlom,hogy legyen egy jo shield is meg dagger....ha több sebzést értéket akarsz akkor dagger,ha több defet + blockot akkor shieldet.daggerel erosebbek a tamadasai,shieldel erosebb a védekezése.ez partytol függ,ha kell egy defes kari,akkor beváltam magam shieldre,és én vagyok a tank,de mikor nem igy volt akkor dagger.
  • bocikacsa
    #666
    hi!
    ha guardian szeretnék lenni akkor lvl50 előtt nem mehetek még sword + daggerrel?
  • Liliput
    #665
    nálam 1280x1024-be megy és semmi bajom a grafikával.
    shaiya sem volt szebb. csak idegesitöbb. :)
  • Doomista
    #664
    gépkonfigtol is függ...
  • Ariakus
    #663
    Miért van az , hogy nézegettem youtube-on videókat erről a Rohan-ról és az egyikben tök szép grafikája volt a játéknak , a másikban pedig tök gány? Több fajta verziója is létezik ? Meg igazából egyszer már föl is tettem a gépre de nem volt olyan szép mint a videókon, a Shaiya s szebb volt nála, ezért le is töröltem.
  • Doomista
    #662
    neked
  • Nethyrrea
    #661
    és ezt most kinek írtad?
  • pimpi001
    #660
    ja. lehet skilleket visszavonni. a mobok droppolják az itemet hozzá. jó ritkán de droppolják.skill restoration.kék item.