181
Próbálkoztak már be nállad, az ilyen emberek?
  • Olcsóvér
    #181
    én egyszer fel csavartam egy ilyet a villanyoszlopra mai napig is onnan pislog rám de sztem csak az időt akarta megkérdezni
  • degenerator
    #180
    inzulint nek
  • sro
    #179
    Engem egyszer a buszmegállóban kezdett kérdezgetni egy Szintiboy-sztájl emberke... nagyonizévolt. Álltam buszmegálló szélén és rámakarta eröltetni hogy menjek vele pestre. meghogy adjam oda neki a telefonszámomat. ekkor a közeli múzeumból nyugdíjascsoport jött ki a buszmegállóba... életemben először örültem az öregeknek.
  • #178
    Nálad sokan próbálkoztak már?
  • Fbn Lx
    #177
    bazze hát ez nagyon jóóóó :ÉDD
  • 141111
    #176
    http://youtube.com/watch?v=15S0g8pG6HU
  • John Cena
    #175
    LOLMÁXD
  • offkorz
    #174
    persze gyurikám.
  • gyuri12
    #173
    Úgyis tudod,hogy most mit mondanék neked...:)
  • Raptor 2
    #172
    ne legyél már paraszt
  • Raptor 2
    #171
    Persze az minden vágyam :DDDD Inkább egy jól irányzott rugást mértem volna rá :D
  • offkorz
    #170
    vagy bekaptad volna
  • Raptor 2
    #169
    énis azt tettem volna :D
  • Mummer
    #168
    szentem rá kellet volna baszni :D
  • offkorz
    #167
    felénk pedikk régebben történ olyan hogy nővérem és barátnője sétáltak az utcán,és volt egy ilyen romosabb házz,és fa kerítés,ott lakott egy szakadt öreg,és mikor ott elsétáltak a fa kerítésen van egy lyuk és ott kidobta a faszát,lányok csak néztek és nevettek,gondoltak rá valami bottal rábasznak egyet neki,biztos élvezte volna :_DADASASD
  • gyuri12
    #166
    :D
  • Mummer
    #165
    visszatérve az eredeti témára, félretéve az oltogatásokat :D

    eggyik ismerősöm(pécsi,lány):
    mamájával sétált este 9fele az utcán. egyszercsak előugrott valahonnan egy börkabátos középkorú férfi, és a következő pillanatban, már lebbent is a bőrkabát, és kivillant a fasz :D De a nagymama 70 éves fejjel is jelentős szellem jelenléttel bír, és akorát csapott a szatír pöcséra, h az összeeset :D:D

    másik ismerősöm (szekszárdi, lány):
    balatoni nyaralás alkalmával estefelé sétáltak vissza barátnőivel a nyaralóba. Újabb szatír, újabb faszvillogtatás, de ennek olyan kicsi pöcse volt, h kiröhögték, és erre elszégyelte magát, és elfutott :D

    Jómagam még nem találkoztam semmi ilyesmivel :S Cukrosbácsival sem, pedig már 2 éve hajtok rá :D
  • sparrow35
    #164
    Jó kis topik szét röhögtem magam, de az utóbbi időben nem túl aktív... Elfogytak a diabéteszes öregemberek?
  • W B
    #163
    cikk
  • fanka93
    #162
    de egy fasz vagy OMG....
  • Rockynhooo
    #161
    gratulálok
  • toysoldier
    #160
    feltétlen szét kellett húzni a topicot.
  • gyuri12
    #159
    ezt gyorsan töröltesd egy modival,vagy várj a büntipontokra...
  • Gibor
    #157
    inkább így...
  • Gibor
    #156
  • Rockynhooo
    #155
  • W B
    #154
  • offkorz
    #153
    visszamennyé'te fasszopó.
    mostmár a modoknak szólok,hiszhát engem is mindenhol baszogacc :-|
  • ForzaInter
    #152
    egyáltalán nem keménykedett, nem ugy mint te.
  • fanka93
    #151
    ott a pont! dodo55 te meg ne itt legyél kemény...
  • aaasdd
    #150
    kösz nem
  • gyuri12
    #149
    kértek cukrot?
  • Szeszmester
    #148
    Mivan? Öcsém, te tudod, h mi az az életveszély?
    Ne legyen ekkora a pofád, mert átéltél egy hatalmas vihart. Léteznek sokkal kiélezettebb helyzetek is. Remélem, te is kerülsz majd olyan rettenetes pánikhelyzetbe, ahol pillanatokon és 1-1 döntésen múlik az életed, ha már ennyire nem dermedsz le, amikor cselekedni kell. Ott bizonyíthatnál. Vagy nem.


    A szüleid meg érthető okokból nem engedték, hogy beszállj. Nem az ilyen típusú emberek miatt mondják, hogy károsak a videojátékok?
  • gyuri12
    #147
    Hehehe:D
  • Dodo55
    #146
    Amúgy a fölöttünk lakó ember állítólag örökké csokival hivogatta egy barátom öccsét :D
    De szerintem inkább a gyerek paranoiás kicsit, mert ha tényleg így lett volna, akkor nem zavart volna el engem a píbe, amikor 8-9 évesen a közeli fát megitattam, és ő meg meglátta az ablakból
  • Dodo55
    #145
    Ezt nagyon imádom, amikor mások úgy szólnak be nekem, hogy általam nem közölt tényeket tévesen feltételeznek, és arra alapozzák az egész véleményüket.

    Konkrétan arra célzok, hogy nem a haverjaimmal voltam ott, hanem a szüleimmel, meg 2 ismerősükkel. Ő előttük aztán marhára valószínű, hogy nekiállok nagyoskodni, amikor egyébként sem jellemző rám.

    Az az igazság, hogy az emberi képzelet akkor tud megfelelően működni, ha van elég alapinformációja. Ha te ezt nem tudod elképzelni, hogy valóban megtörtént, akkor az azt jelenti, hogy te még nem voltál életveszélyben, legalábbis ilyen típusúban. Ha így van, akkor szerencsés ember vagy.
  • Emmegki
    #144
  • Szeszmester
    #143
    Ez jó sztori :)
  • Daza500
    #142
    Múlthéten villamoson egy sötét alak ült nem messze tőlem egy ülésen.
    A másik irányban egy karcsiszemüveges gyerek szintén egy ülésen.
    A fickó az egyik megálló után, miután elindult a döcögény, ő is feltápászkodott és elindult a gyerek felé.
    Láttam, hogy egyfolytában a gyereket nézi, ezért megkopogtattam a vállát, amikor elment mellettem, és ennyit mondtam neki: - Jézus figyel.
    Erre hátrálva vissza is ült a helyére. :)
  • Gibor
    #141
    +fav ennyit még nem röhögtem egy topicban sem...