187
Törtek már be hozzád? Mit vittek el? Rendőrség elért valamit?
  • Goruck
    #1
    a téma adott....
    nekem szerencsére nincs személyes tapasztalatom [kopp-kopp], de sokat hallani erről h ezt meg azt vittek el és így, meg úgy jutottak be
    van történeted?



    (nem találtam ilyen topicot)
  • Goruck
    #2
    illetve, loptak-e már meg zsebtolvajok? én azt nemtudom elképzelni, mégis mindennapi eset...
  • REALista
    #3
    Nekem a kecajomat lopták le az 1. emeleti erkélyről még régen pedig le volt zárva..:D
  • csgery
    #4
    Itt magyarorszgon a betörés sem a régi...:S
    amcsiba betörnek hozzád, akár le is puffanthatod, mert önvédelem... itt Mo.-n meg ráütsz, és beperelhetsz, meg ilyenekért téged basznak le...

    am hozzánk még (kopp kopp) nem tört be senki, bár egyszer egy fél tucatnyi cigány banda megpróbált átmászni a kerítésen:D Let9rtük őket:D szerencsére volt egy kutyánk:)

    am
    +/fav
  • szucsy89
    #5
    hozzánk már próbáltak betörni (elvileg be akartak mászni a tetőn a cserepet felszedve), de nem jött össze nekik mert leszakadt alattuk a csatorna.....xDDDDD
  • Goruck
    #6
    Osztályfönökömnél lakótelepen baltával betörték az ajtót, kijött a szomszéd, aztmondták neki h lakásfelújítás van és elvittek mindent...jó mi?
    Anyukámat még nagyon régen kizsebelték a piacon, de csak taknyos zsepi volt nála:D azt vette észre h hirtelen eltünt mögüle az aki ált mögötte és üres volt a zsebe....jó kis zsákmány
  • xy21
    #7
    Hozzánk kétszer betörtek...
    Arra nem emléxek hogy mikor mit de azt tudom hogy 2 videólejátszót vittek el meg apám aranynyakláncát.Ezután meg szétlocsoltak egy üveg arcszeszt hogy a kutyák ne szimatoljanak semmit:S
  • dieselG
    #8
    Hozzánk majdnem tíz éve törtek be az egyik bejárati ajtó felfeszítésével.. elvitték az összes ékszert, mindent feldúltak, ruhák a földön, hűtő megzabálva.. áh, nem is sorolom tovább.

    Arra a két napra, míg távol voltunk, elfelejtettük bekapcsolni a riasztót...
  • dieselG
    #9
    Jaja, minálunk meg kolbászokat szeleteltek fel és szórtak szét a földszinten.
  • zoolee
    #10
    NEmrég mentem buszon és kis cigány már majdnem a zsebemben nyúlkát... Hagytam, had közelítsen kicsit, majd már mikor közelvolt a keze, akkor mondom neki "Takarodj a qrv@ @nyádba te retkes c..ny!"Kiscsávó annyira befosott, hogy elfutott a busz elejébe, és egyből a köv leszállónál leszállt.
    Elég nagy termet vagyok, az meg kis seggdugasz volt:D
  • Goruck
    #11
    egy ismerősömékhez törtek be (elég gazdagok) és elvittek mindenféle számítógépet, meg mindent, és a még akkor 4 éves kislány párnája alatt nem találták meg a hordozható DVD lejátszót, nemtudom minek kell egy ilyen, egy 4évesnek...de legalább nem lopták el...
  • bardocz
    #12
    nekem apámhoz törtrk be de nem vittek el semit aszem,természetesen magyar rendőrség hozta a formáját,megnézzük mit tehetünk...
  • Goruck
    #13
    :D
  • Vegas
    #14
    mobilomat, cangámat :(
    aki a cangát lopta el azt elkapták csak már eladta :(
  • trogerzsiger
    #15
    Minket Velencében majdnem kizsebelt egy kiscsaj, állunk a fúcsatorna egy hídján apámon a táska, csajszi lassan húzza ki, nővérem észre veszi, azt a csajszi elfutott :D Meg a Tatai weekend házunkba törtek be kétszer is :/ egyszer elvittek egy kompresszort. Azóta se tudjuk jól felfújni a bicók kerekét... brrrrrrrr
  • SötétBarom
    #16
    Engem egyszer egy cigány megpróbált kirámolni a keletiben.. Nyitotta ki a hátizsákom (fényképező volt benne), mire hátrafordulok, hogy "vegyél vissza öreg". Aszongya "Azér mer cigány vagyok? ma már te vagy a második aki ezt mondja, a harmadiknak elvágom a torkát" :O

    Szerencsére pont akkor ért fel a mozgólépcső és elszaladt, mer állt ott 5 yard.. Ezér utálom pestet.. Itt Sopronban fasza.. Nem tudok olyanról, akinek ellopták a kocsiját, és olyat is csak egyet tudok, akinek feltörték :) Zsebes meg nincs..

    (persze minden fent írt dologra kopp-kopp-kopp)
  • timantes
    #17
    nálunk 40 db csirkét loptak el a gyík tolvajok, persze mindezt olyan csendben tették hogy csak reggel lehetett észrevenni
  • SötétBarom
    #18
    JA, meg bringámat vették le nekem is.. Rá egy évre megtaláltam :DDD
    Csóka meglepődött, jött ki a postáról, én meg 4 haverommal kölzöm vele, hogy az az enyém, és szépen megvárja a rendőröket :D

    Szegényről később kiderült, hogy bizóban vette.. :(
  • 5w0rdf15h
    #19
    hozzánk be akartak, már feszegették az erkély ajtót, mikor szomszéd észre vette őket és erre elszaladtak.....bementünk yardra, aszondták hogy mivel nem történt se bűncselekmény seszabálysértés nem tudnak mit tenni, mer ugye ha bemásznak más udvarára az már semminek számít ebbe a kurva országba....kijött a járőr szénézett aszondja tudja ki volt az de nem tudnak mit tenni :|||||
  • Goruck
    #20
    utólag tudom változtatni az alcímet és hogyan tudok Bannert rakni, csak modik segítségével?
  • Goruck
    #21
    az a fazsa... akkor bátran szabad feszegetni az ajtót, ha nem mész be?
  • 5w0rdf15h
    #22
    hja bemehetsz bárki udvarára és bátran nézelődhetsz befelé me nem számít semminek...
  • timantes
    #23
    volt még amikor az ereszcsatornát(!!!) vitte volna el egy vékony cigány , balszerencséjére apum meghallotta és kirohant , kikapta a keziből a "zsákmányt" és jól hátbaverte vele a kisebbségit, azóta évek óta nem láttam a környéken
  • Molnibalage
    #24
    Eseleg eltörhetted volna a kezét úgy, hogy véletlnül ráesel..
  • Goruck
    #25
    :D
  • szucsy89
    #26
    ááh az ilyet úgy ...
  • RAZOR27
    #27
    Hozzán se törtek még be (Kopp-Kopp 2x)
    De a szomszédot már kipakolták, azóta beraktunk ien űberbiztonságos (és drága :D) kazettás-ajtót.
  • zeli
    #28
    Nekünk a csatornát lopták le.
  • Goruck
    #29
    huje kocsogok
  • zoolee
    #30
    Akkor már majd viszi a pecabotor, és elkezdi a yardnak, hogy én csak a pecabottal rá akartam húzni a takarót micibára, csak véletlen ráakadt a horogra a kilós nyaklánc meg a merci kulcsa meg a pénztárca...

    Hallottam ismerőstől(biztósítónál dolgozik) ehhez hasonlót, hogy cigány monnya bíróságon, hogy csak azért nyultam be az ablakon a monotorért, mert úgyláttam, hogy majdnem lelöki a függöny az asztalról...
  • zeli
    #31
    Az viszont jó volt, mikor másnap jöttek a rendőrök, hoztak fényképezőt, amit az autó tetejére tettek. Aztán mikor indulnak vmi takk a földre, erre a fényképező volt :DDDD
    Fel kellett hívni őket, hogy jöjjenek vissza érte..
  • zoolee
    #32
    Nekünk is még mielőtt felújítottuk a házat a mocskos afromagyar fogta azt leszedte az eresz egyik levezetőjét..Moziból jöttünk haza, azt akkor látom, hogy nincs csatorna..MOndom "A jó édes anyukádat!"
  • Goruck
    #33
    próbálkozni szabad :D én meg azért loptam el a mercit, h megtankoljam, mert majdnem üres a tank
  • zoolee
    #34
    LOL?
  • zolo
    #35
    Ugyan nem betörés, de a minap történt:
    Este, 9-10 óra között. Apa nagy zörejre lett figyelmes, kutyák ugattak és szaladtak előre. Látja csinálnak valamit a kocsival. Mire kiért elszaladtak, és nem találta meg őket a másik kocsival. Hát a kisautónk (Maruti) teteje be van horpadva:( Reggel lehetett megnézni az eső után, a cipőnyomok ottmaradtak a kocsin.

    Milyen világban élünk, hogy már a kocsit sem lehet éjszakára az utcán hagyni? Nem nagyértékű kosci, de miiért kell behorpasztani a tetejét?

    Rendőrt fölösleges hívni, mert nem láttuk az arcokat:S
  • zeli
    #36
    jaja, a milyenket is elvileg cigányok vitték el, de nem biztos. A környező falvakban van egy pár... A csatorna meg vörösréz volt..
  • zoolee
    #37
    Pontosan! Ennyi! És ezt a szar dumát a ratkes nagyar bírók meg ügyvédel elfogadják! Atya úr isten! Hol élünk?
  • zoolee
    #38
    Vörösréz? LOL, nekünk sima alu bádog:)
    Azt másnap becsengetett a suttyó bádogos hozzánk.
  • Goruck
    #39
    elvieg magyarországon, na de fejezzük be a rasszizmust, mert nem akarom h bezárják a topikot
  • Goruck
    #40
    hogy milyen féreg emberek élnek, és mi lett szegénnyel??