127
CC:VII
  • 5c0rp330n
    #127
    Minervát? a mindenségit :o
  • Cortez71
    #126
    Előző kommentem tárgytalan, kivittem a missionöket 100%-ra, sőt, Minervát is lenyomtam :P Ha valakinek kell a mentésem, akkor írjatok nyugodtan :)
  • Cortez71
    #125
    Sziasztok!
    Megint elkezdtem játszani a játékkal, csak ügyesen rámentettem a Minervás mentésemre :( Valakinek nem lenne kőccsönbe egy közeli mentése? Mert az újrajátszásban még sehol sem járok a missionöket tekintve :S
  • 5c0rp330n
    #124
    jön PSP bundle pack Európába :o
    engem nem érint a dolog, vkit hátha..
  • 5c0rp330n
    #123
    köszi, jellemzően persze zárt oldalakon egyiken sincs fel, vagy ahol van, 2 ember seedel, az is csak elméletileg. így meg nem egy gyors művelet ez, holnapra ha meglesz, a Last Order pedig el sem akar indulni.. HD-ben lenne öröm nézni ezt az Advent Children-t, a látványa nem gyenge állítólag.
  • Seth
    #122
    Szolgáld ki magad
    Advent Children kötelező
  • 5c0rp330n
    #121
    hát, ami azt illeti, legalább egy avi szintnek örülne a HD-hez szokott szemem :)
  • Seth
    #120
    ez egy 20 perces kis anime, a Nibelheim-os incidens idejében játszódik
    Itt meglesheted, ha nem zavar a you tube-os gyenge minőség
  • 5c0rp330n
    #119
    Last Order: Final Fantasy VII
    erről a filmről tud valaki valamit? állítólag a Crisis Core időszakában játszódik, érdekelne a dolog. de még az Advent Children-t sem találtam meg egy oldalon sem..
  • 5c0rp330n
    #118
    jut eszembe: kis vörös szárnyas repkedő szerencsétlenségeknek is van egy jó kis képessége: Death. ugyanolyanolyan, mint a Shock Needle. a hatása gyakorlatilag annyi, hogy meghalsz. tökmind1, hogy mennyi a defensed, hogy mennyi az életed és időd sincs kivédeni. egyszerűen egyik pillanatról a másikra halott vagy. iszonyítosan idegesítő. bár nekem lenne ilyen képességem..
  • 5c0rp330n
    #117
    mit lehet tenni az olyan dolgok ellen, mint Shocking Needle (kis repkedő szúnyogok azonnal kinyírnak, teljesen váratlanul bármelyik pillanatban) vagy az olyanok ellen, amik 1-re viszik le az életerőd mindentől függetlenül? enyhén irritált csak hogy 20 perc kaszabolás után az egyik szerencsétlen katona a 200-ból benyomott egy ilyet és az egész el lett cseszve.
  • 5c0rp330n
    #116
    psy barrier? az meg milyen? :)
    én amúgy általában csak kaszabolok, néha odanyomok nekik egy vital slash-t, feltöltöm az életemet, aztán jól van. némelyik szörny némelyik támadása viszonylag komolyabban is el tud kapni, de 4500-as az életemet (be van téve egy hp up (+50%) nem nagyon tudják leszedni, az erősebbek is csak 2-3 részletben. próbáltam sokszor babrálgatni a materia-kat meg nézegettem a materia fusion-t, de nem sikerült még teljesen rájönnöm, hogy pontosan hogy működik az egész rendszer.
  • wordsworth
    #115
    tokmindegy mien fegyver van a kezedben, accesories-el tudod növelni az alap pontjaid. speciel én támado elementet nem is használtam, mag barrier, psy barrier, a többi meg mind passzív, és nem igazan tudtak belemsebezni komolabban :)
  • 5c0rp330n
    #114
    3 kérdés:
    -tökmind1, hogy milyen a fegyverem, ugyanannyit sebzek? úgy látom, hogy nem számít, hogy az alapkardom, Angeal kardja vagy épp egy napernyő van a kezemben :)
    -9999 a maximum sebzés?
    -az Apocalypse Lv. 5-nél lesz még jobb Surge? :)
  • wordsworth
    #113
    Kedves fiu, plane h végig.. na majd meglátod :D
  • 5c0rp330n
    #112
    összeismerkedtem egy kis takony zöldfülű katonatanonccal, Cloud-nak hívják :)
  • 5c0rp330n
    #111
    ez kellett nekem, mint szarnak a pofon :)
  • wordsworth
    #110
    Advant --> Advent
  • 5c0rp330n
    #109
    mielőtt azt hinné vki h elfelejtettem magyarul:
    ellítólag->állítólag
    szerepelni->szerepelne

    kicsit kivagyok..
  • Seth
    #108
    AC-ben csak mint vmi szellem van jelen, illetve idegbeteg Cloud barátunk képzelgi
  • 5c0rp330n
    #107
    kezdek egyre jobban belemélyedni a játékba, egyszerűen magával ragad, ami qrvajó dolog, kevésbé jó, hogy tanulnom kéne helyette :) van egy hangulata az egésznek, a CG videók pedig iszonyatosan jók.
    most találkoztam Aerith-el, aki ellítólag eléggé szép kis halált hal szegényke az FFVII-ben Sephiroth által, ugyanakkor azt is olvastam, mintha az Advant Children-ben szerepelni, ami 2 évvel az FFVII után játszódik. hogy is van ez akkor? :)
  • Cortez71
    #106
    Victor:
    1. Mind a hárman benne voltak a DoC-ban, több cutscene is van velük a vége felé.
    2. Nem :)
    3. Az FFVII-ben tudtommal nincs benne.
  • Victor1103
    #105
    Tegnap vittem végig nyugis tempóban haladva 35% mission megcsinálva 25 óra volt.Szerintem úgy ahogy van a legjobb psp-s cím idáig!
    Azonban most hogy végigvittem annyi kérdés merült fel benne hogy az nem igaz.Sajna csak az FFVII-hez nem volt szerencsém de minden máshoz igen.

    1:Most néztem a wikipedia-n a crisis core-ról a leírást és a visszatérő karaketerek közé van írva Weiss, Nero, és Genesis Rhapsodos.Namármost arra nem emléxem hogy Weiss és Nero benne lett volna a játékba de arra sem hogy Genesis benne lett volna a Dirge of Cerberusba vagy most hogy van ez?

    2:Most akkor Cissnei igazi neve Elena?

    3:Genesis benne volt az FFVII-be vagy hova vitték a Crisis Core végén?
    Ennyi...:D
  • Banyapapa
    #104
    menjen missioba,fejlödik majdott pár lvl-lt talán.

    Ugyis elég idiota a fejlödési rendszer,volt hogy sokáig semmitse lépett srác nálam,de belépve egy hard/very hard missioba,egy szörnyön 2 lvl-lt is ugrott (francnak nem hagyták meg legalább ezt régimodiban)
  • 5c0rp330n
    #103
    még csak tizenakárhányas, szóval feltételezem, hogy ez még csak egy jóval előtte lévő harc, baráti kardozgatás :)
  • Sephi
    #102
    Genesis avatar semmi heal nelkul ment le lvl 43-mason.
    Maga Genesis meg nem hiszem, hogy ketszer megutott...

    Szolj ra a haverodra, hogy tapoljon kicsit. Mar lvl 37-en is siman lemegy.
  • 5c0rp330n
    #101
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy barátom most ölné Genesis-t de nem megy neki, azt mondja qrva erős, van hogy egy csapással lecsapja. van vmi tanácsotok? :)
  • Sephi
    #100
    Itt a baj. A button smashing. Faxert nem tudnak rendes FF korokre osztott harcrendszer belerakni.

    Tobb sebbol verzik a kicsike de a sztory es a szereplok mindent vittek.
  • Seth
    #99
    Najó, de az FF7-ben renderelt hátterek voltak,nem is kevés,amik jóval több helyet foglalnak, illetve a mai tömörítési eljárások is sokkal jobbak mint 10 éve. Azt a 1.5 gigát is nagy részt a videók teszik ki

    Na meg a másik, hogy én ezt nem nevezném a klasszikus értelemben vett jrpg-nek, inkább olyan mint mondjuk egy kingdom hearts ( csak rövidebb ^^), button smashing
  • Sephi
    #98
    A jatek amugy is 1.5 gb-ot foglal ami durvan 2 cd-nyi anyag. Igaz, a FF7 az 3 cd volt...

    Nem tudom, nekem borzalmasan rovidnek tunt... bar nem vartam en sem valami hosszura :D
  • mochee
    #97
    Szánalom...
  • Victor1103
    #96
    Jó hát nyilván egy UMD kapacitása is véges...
    Szerintem még így is elég hosszú a legtöbb psp-s játékhoz képest.Ha olyan grafikája lett volna mint anno az FFVII-nek akkor hosszabbra nyúlt volna a játékidő de ez nonsense mivel az FFVII is már rápakolható a gépre meg ha egy olyat csináltak volna az ma már egy kicsit ciki lett volna.
  • Sephi
    #95
    En csak azt nem vagom miert lett ez ennyire rovid... ilyen szinten tenyleg kierdemli a prequel nevet.

    Vajon miert nem csinaltak meg mint egy rendes FF?
  • 5c0rp330n
    #94
    ezek:
    -vagy hülyék
    -vagy lefizette őket valami/valaki (mondjuk a nintendo), akinek a PSP sikere nem érdeke
  • Sephi
    #93
    Bocsi! Most kaptam a hirt, hogy a Retail verzaban nincs kiirva a 2010. Tovabba megtudtam, hogy 2010-ben lesz a kovetkezo FF7 vilagaban jatszodo jatek a Square-tol.

    Megegyszer bocs.
  • Victor1103
    #92
    Most járok ott ahol Zack találkozik Clouddal.A játékkal az a bajom hogy normálon nagyon könnyű hardon pedig veszett nehéz.Ettől eltekintve minden tökéletes idáig nekem 10/10-es a játék.
    Ezek meg nem tudom hova tették a szemüket a tesztelés alatt
  • Cortez71
    #91
    Barrier + Magic Barrier nélkül el vagy veszve, nem is érdemes a keményebb missionöknek nekimenni enélkül. Ezt ha kimaxolod lvl5-re, akkor jódarabig nem szabad, hogy gondod legyen :P Én most járok 79%-nál ^^
  • Banyapapa
    #90
    lehet látomása volt,igy akar uri geller müsorába kerülni,a kis huncut.

    Amugy,télleg kiadhatnák megint, ebben ugyis profik ott
  • Seth
    #89
    Szerintem csak valahol olvasta és bedőlt neki,amilyen nagy FF mágus :D
  • 5c0rp330n
    #88
    "to be continues in...

    Final Fantasy VII"

    ezt már eddig is olvastam sok helyen, viszont azt a 2010-et még sehol. biztos hogy ott van? a saját szemeddel láttad? KÉPT!!44