358
A legtovább fejlesztett játék folytatódik!
  • DarkSector
    #77
    De ha hoz egy mai 4/5 szintet a graf és ezt mind BEVÁLTJÁK az ígéretüket akkor az év játékáról beszélhetünk ha szóba kerül a címe.....
    Akkor a BF3 is húzhat a sunyiba ....
  • DarkSector
    #76
    Multija akkoriban nagyon zsír volt.
    Nem lényeg a multi, ha csinálnak egy brutális The Darkness szerű FPS-t, de mivel régen indult a fejllesztés, nem hiszem hogy low grafal engem fog érdekelni egy RpgFps.
  • Optimus Prime
    #75
    Exodus bolygó? Ez valami idegen világ vagy a Sphere? ha nem az utóbbi, akkor tetszik. A nyílt világ is jó. Bár mi az első pálya? :) A bár, a feldolgozó (vagy minek nevezzem)?
    A multi hiánya nem zavaró, hisz az előzőben is kihalt mire én 2007 végén hozzájutottam a játékhoz. Meg elég gyenge volt DM és TDM módok?
  • DarkSector
    #74
    Úgy értem a dolgot, hogy ha nem kap új grafikus motort!....és elkezdenek mindenhonnét kivenni dolgokat és újat gyúrni belőle, akkor ez totális bukás is lehet.

    Ez amiket itt írkálnak, az újságban a teljes cikkben, a Tech 5 motorral tudnák talán megoldani.
    Méghogy olyan mozgásarzenál mint a Mirrors Edge-ben olyan lopakodás mint a Riddick-ben olyan tartalom mint a ME2-nél és olyan tűzharcok mint a Killzone 2-ben hát bőr van a pofájukon az egyszer biztos.
  • DarkSector
    #73
    :)

    vágom a rétest, de ezek a stílusok szerintem kurvára nem a régi Prey-t fogják visszaadni...ez nem Prey lesz már szerintem csak a neve lesz az....
  • lolSL
    #72
    hát legalább nem olyan lesz mint a többi tucat játék, majd meglátjuk 1 video után hogy érdemes-e tovább olvasni a híreket róla :)
  • DarkSector
    #71
    Ezeket olvasva nem tudom hogy örüljek-e vagy sírjak-e?
  • lolSL
    #70
    GameReactor infók:
    - Karakterünk Killian Samuels, sheriff és börtönőr.
    - Első pálya ugyanott játszódik ahol az első részben, majd az Exodus bolygó városait, sivatagját, barlangjait fedezhetjük fel.
    - Kevesebb portál lesz, másképp néznek majd ki.
    - Borderlandshez hasonló loot szisztéma.
    - Három éve tart a fejlesztés, Xbox 360 az elsődleges platform, PC és PS3-ra is készül.
    - Nem lesz multiplayer, megjelenés utáni DLC várható.
    - Nyílt világban játszódik, arra megyünk amerre akarunk, tetszés szerint válatszhatjuk hogy kinek melyik feladatát teljesítjük.
    - Árnyékokban és fedezékek mögött lopakodva az ellenfelek mögé kerülhetünk.
    - A folytatás fontos elemeket kölcsönöz a Mass Effect, Riddick, Blade Runner játékokból, de a leghangsúlyosabb a Mirror's Edge féle parkour elemek átvétele, amikre menekülés közben lesz szükségünk.
  • Hellsing47
    #69
    azokon a rádiós műsorokon én is nagyon jókat derültem :))
  • Bulics
    #68
    Szerintem nem lesz jó, ezek a "mással fojtatjuk" dolgok mindig az amatőrizmusról árulkodnak (pl.: painkillerek). főleg itt ahol domashi tawodi központi szerepet kapott a sztoriban. Erre lecserélik mert gondolom nem akarják elvenni a tommy-s elhuitos folytatás lehetőségét. Mond egy filmet ahol ilyen van. Mondjuk Toldi 2, a malomkővel agyonnyomott katona szemszögéből...
  • Optimus Prime
    #67
    Csak kihagytam. aki miatt még nagyon tetszett a játék: Art Bell! :)
    Anno utánanéztem és tényleg egy híres rádiós egyéniség. Imádtam amikor szétkapcsolta a hivásokat az "őrültektől", akiket elkaptak az idegenek. :D
  • Optimus Prime
    #66
    Akkor jó gondoltam, máshol láttam az előzetest és nekem is az a repülő jutott az eszembe az 1-ből. Kár Tommy-ért, ez az új pofa meg... Remélem legalább a zene marad. De ha egyidőben játszódik miért kék narancs helyett a Hunterek szeme?
    Némiképpen azért örülök, hogy csak elkészül a folytatás, ráadásul ilyen hamar. Most akkor jöjjön az Advent Rising 2. :P
  • grebber
    #65
  • lolSL
    #64
  • lolSL
    #63
    állítólag nem folytatás, hanem egy időben játszódik az első résszel..

    They say "a source close to the game" tells them: "players will take on the role of a federal air marshal who is aboard the commercial airliner seen crashing in the spaceship early on in the original game. Prey 2 takes place during the same time frame as the original, but with this different perspective."
  • DarkSector
    #62
    Tech 5 motor jövőre ez megint akkora durranás lesz mint az első rész a maga idejében!
  • Bence94
    #61
    remélem tényleg folytatás lesz és lesz vmi magyarázat, hogy mi ez a sam fisher vki...
    tech 4-et is gondolom ég sokkal jobban lehet pofozgatni de akkor is megmaradnak a régi vonsáok lás pl. a cod sorozat szarrá foltozott toldozott qvék 3-as motorja.
    id pedi szerintem kezd szánalmas lenni, hogy nem készül el a motorral meg játékka... remélem iszonyatosan fog büntetni mindkettő mert a videokbol egyáltalán nem fogott meg...
  • lolSL
    #60
    brink is majdnem olyan jól néz ki mint a rage a korábbi motorral, bőven jó lesz az.
  • grebber
    #59
    Prey 2: A játék főhőse úgy néz ki, mint Sam Fisher

    "A pletykákkal ellentétben az új játék NEM az id Tech 5 grafikus motorra fog épülni."

  • Bence94
    #58
    annyi biztos szerencsére, hogy az eredeti gárda készíti és remélhetőleg az új id tech-hel. nagyot büntetne azzal.
  • grebber
    #57
    Megjelenés jövőre!
  • Optimus Prime
    #56
    Ez jó, de felvett pár kérdést. Jeremy Soule írja a zenét? Az eredet szinkronhangok visszatérnek?
  • Bence94
    #55
    Hamarosan bemutatják !?
  • Optimus Prime
    #54
    Nem, ez nem igaz! :)
  • lolSL
    #53
  • Vass Gábor
    #52
    Jövőre jelenik meg.
  • Vass Gábor
    #51
    Azt tudom, hogy csak utána fog jönni csak.
  • Optimus Prime
    #50
    Nem sokkal a Duke Nukem Forever után kerül kiadásra. :)
  • Vass Gábor
    #49
    Mi a helyzet most vele?
  • grebber
    #48
    A Zenimax megvette a Prey jogokat

    Az Apogee avagy 3DRealms birtokában lévő Prey jogokat első lépésként Scott Miller Radar Group nevű cégére, majd egy következő lépésben a (Bethesda) Zenimax cégcsoport nevére ruházták át a jogokat. No de miért? A Take Two vs. Apogee per miatt kölcsönadták a Zenimaxnak vagy a Zenimaxnál még maradt egy kis költőpénz. Netán jó állapotban van a játék folytatása. Nem tudni, talán a napokban felfedezett új szőrpatkány tudná csak megmondani mi áll a háttérben.

    info: Hardwired
  • grebber
    #47
    Gondolom azt gondolták hogy nagyon sikeres lesz és akkor csinálnak neki.De mivel nem lett olyan átütő erejű ezért nem lett zsé a folytatásra ilyen egyszerű!
  • ricsa008
    #46
    azta ez legalább 5x elolvastam mire megértettema lényegét
  • ApPa123
    #45
    mi a fuckért írták ki h lusták meg no pénz rá :D
    ink ne írtak volna semmit
  • Maxtreme
    #44
    Az hogy annak sem lett folytatása.. (hiába a "To be continued" felirat a játék végén)
  • grebber
    #43
    Miért Advent Rising-al mi a bajod?
  • Optimus Prime
    #42
    Az 1.-nek is majd 10 kellett. :D Lehet sose lesz folytatása, hiába a To be continued felirat. Olyan lesz ez is, mint az Advent Rising. :(
  • ApPa123
    #41
    nem tudom mi lesz de nagyon jó lenne 2. rész az 1. is nagyon bejött ideje lenne vmit kezdeni:P
  • Vass Gábor
    #40
    Ki fog jönni most már, csak a Duke után.
  • Optimus Prime
    #39
    Lehet, hogy ezt el se kezdték fejleszteni. Hisz 3 év alatt mindössze hír, spekuláció és egyetlen concept art született.
  • grebber
    #38
    Szerintem neki nem sok köze vasn hozzá bár lehet rosszul tudom.A Prey 2 a Humanhead studionál van már régóta mert megvette a jogokat én ezt hallottam!