358
A legtovább fejlesztett játék folytatódik!
  • Inquisitor
    #358
    Üdv. Most szereztem be a játékot nyári leértékelésen, elvileg friss patchelt verzió. A helyzet az, hogy az első három splash screen valamelyikén random csontra fagy a gép, hogy csak a reset segít rajta. El se jut odáig, hogy betöltsön, sima Bink videó lejátszás közben fagy halálra. Mindeközben másik játékoknál semmi hibát nem láttam Bink videók alatt. Keresgéltem megoldást, de ilyen hibát sehol nem írnak, a régi fagyós verziók mentés/töltésnél vagy a főképernyőn faygtak betöltés után. Valakinek nincs ötlete a megoldásra vagy arra hol keressek megoldást?
  • ancsi22
    #357
    Hali azt szeretném kérdezni, hogy nekiálltam legnehezebb szinten ennek a jétéknak és az első pálya után néztem a youtubon, hogy aki ott játszik annak van egy shotgun a fekvő férfi előtt. Nekem nincs csak töltény meg a hulla. :) Bug vagy a nehézségi szint miatt, vagy peccs?
  • rudko67
    #356
    Sziasztok.
    Én itt tartok,de sajnos mikor megpróbálom a kártyát elvenni eltűnik az ember és nem tudok tovább haladni. Másnál is volt ilyen probléma?
    https://www.gamecrate.com/prey-how-access-reactor-control-room/16176
    Utoljára szerkesztette: rudko67, 2017.06.27. 17:49:50
  • Tibbbor
    #355
    Megoldódott: jobb egérgomb...
  • Tibbbor
    #354
    Láma kérdés: ezt az időlassításos képességet hogy lehet bekapcsolni? Kiválasztottam a képességet a gyorsmenüben(kezemben egy fegyver), de hiába nyomkodom vagy nem nyomkodom harc közben a képesség gyorsbillentyűjét, semmi változást nem veszek észre.
  • MerlinW
    #353
    Jah, acsit is kapsz érte:)
  • JethroHUN
    #352
    Tudtátok, hogy a Phatom Dash képesség által létrehozott árnyékodat is le lehet scannelni? Vicces.
  • wedge31
    #350
    Végére értem 28 óra alatt.
    Szerencsére több végigjátszás is benne van mert a typhon képességek felét nem is használtam, többnyire csak sunyogtam.
    A nier mellett eddig abszolút az év játéka nálam
  • Madi92
    #349
    Már tegnap megvettem. :D
    Nagyon bejön. Ilyen játékokra nem sajnálom kiadni a pénzt.

    Már találkoztam is az első magyar névvel. Tőle szerezzük meg az egyik ketyerét. Nem kapkodom el a dolgokat.
    10 órát beleraktam már és most értem csak ide, a psychotornysba. Innen még gondolom elég sok vissza van.
  • JaSoN HuNTeR #348
  • ratgab
    #347
    Szerintem is kiváló.
  • wedge31
    #346
    Szerintem nagyon jó lett.
  • Madi92
    #345
    Vélemények a játékról? Cdkeysen 30 euró. Nagyon csábít.
  • ratgab
    #344
    Közben rájöttem, hogy hogyan kell.
  • Cshavez
    #343
    Közben wsgf HaYDen kolléga megcsinálta a multimonitoros javításokat! Flawless Widescren fixer
    Utoljára szerkesztette: Cshavez, 2017.05.07. 16:32:13
  • wedge31
    #342
    Majd késöbb tudod fejleszteni a ruhádat.
    Eddig nagyon tetszik a játék kivéve, hogy nem lehet fegyvert váltani egérgörgövel.
  • ratgab
    #341
    Valaki tudja esetleg, hogy mikor tudjuk növelni a backpack nagyságát? Mert én már a játék első 10 percében totál megtöltöttem. Úgy látom ebben a játékban megint nem működik az, hogy mindent elviszünk magunkkal. Túl sok a cucc és túl kevés a hely.
  • Cshavez
    #340
    Én próbálgattam a fovot állítgatni,de egy pont felett már hiába állítgatom nem változik. Nagyon jó lett a multi monitor támogatása,egy két kisebb hiba van bent,de gondolom majd peccselik. Sli is ott van ,jól kihajtja a kártyákat.
    Bejövős játék!
  • JonasSandor
    #339
    Na nagyon jóra sikeredett megérte befejezni ezt a játékot is.
  • grebber
    #338
    VGA teszt

    Remove FPS Cap:

    Open %UserProfile%\Saved Games\Arkane Studios\Prey\game.cfg in a text editor
    Look for the line with "sys_MaxFPS"
    Change the value from 144 to 999

    Adjust FOV (Field of View):

    Open %UserProfile%\Saved Games\Arkane Studios\Prey\game.cfg in a text editor
    Look for the line with "cl_hfov"
    Change the value from 79.582321 to 90, or whatever FOV setting you desire

    Skip Intro Movies:

    In the game installation folder, navigate to \GameSDK\Videos
    Delete these files: ArkaneLogoAnim_Redux_1080p2997_ST-16LUFS.bk2, Bethesda_logo_anim_white.bk2, LegalScreens.bk2, Ryzen_Bumper.bk2
  • wedge31
    #337


    Nálam már megy a pre-load, 17,4 GB.
  • Madi92
    #336
    Yupp, nekem is ilyen vibe jött át. Míg nem láttam a demot, semmit nem tudtam róla, most meg nagyon várom. :D
  • Voltan
    #335
    Kúúúl! :)
  • Gabe18
    #334
    PS4-es demo alapján nagyon pozitív meglepetés.

    Láthatóan a kicsit "okosabb" sci-fi FPS-ekből amit lehetett ötletet azt átvették, plusz megszórták a saját elképzeléseikkel. Ha az elején látott minőség kitart végig, akkor egy Bioshock/Half Life szintű klasszikus is lehet belőle.
  • grebber
    #333
    Prey – Nem lesznek gondok PC-n
  • grebber
    #332
    Prey - ebből sem lesznek korai tesztpéldányok
  • JonasSandor
    #331
    Előre félek az értékelésétől jövőhét pénteken ezek után.
  • grebber
    #330
    Ps4-re , Xbox One-ra kint a demo. PC le van szarva

    Gépigény:

    Minimum:

    Processzor: Intel i5-2400, AMD FX-8320
    Grafikus kártya: GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
    8GB RAM

    Ajánlott:

    Processzor: Intel i7-2600K, AMD FX-8350
    Grafikus kártya: GTX 970 4GB, AMD R9 290 4GB
    16GB RAM
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.04.27. 20:25:36
  • grebber
    #329
    Prey - a természetvédők imádni fogják
  • grebber
    #328
    Prey - nézz körbe a játék helyszínén
  • MerlinW
    #327
    Surge-el nagyon vegyesek az érzéseim. Azzal várok.
  • wedge31
    #326
    Én is erösen gondolkodok a vételen nagyon látszik, hogy azok csinálták akik a Dishonored részeket az meg nagy kedvenc ,de májusban lesz egy Surge is az meg szintén nagyon kéne...
  • MerlinW
    #325
    Most nincs ordibálás, nem otthon játszik:) A játék pedig az idei év első biztos vétele lesz. Kicsit Bioshock, kicsit System Shock, és semmi köze a Prey-hez:)
  • grebber
    #324
    Végignéztem. Számomra meglepő ,hogy szinten semmin sem ismertem fel ,hogy ez Cryengine... Pedig sok sokmás gameről áramlik, hogy az azzal készült.
    VR-től ilyen helyszíni videót eddig nem láttam ,de ezek szerint ez a szolid "vendég" énje neki, mert totál visszafogta magát.
    A játéktól nem estem hanyatt nem váltja meg a világot egynek viszont elmegy.
  • Kongy
    #323
    Borítóképet látva inkább már rá se kattintok. Nincs kedvem a srác ordibálását hallgatni.
  • grebber
    #322
    Hehe biztos volt valami felügyelet jelen. Mert máskor már rég 456 aztakurva meg jani bazdmeg eg gecijó elhangzott volna :)
    Most kis melo és végignézem ,mert mire játszom ugyse fogok emlékezni rá :)
  • MerlinW
    #321
    Első óra

  • grebber
    #320
    Prey - majdnem annyi kütyünk lesz, mint Bigyó Felügyelőnek
  • grebber
    #319
    Prey – Weapon and Power Combos

  • Voltan
    #318
    Viszont azért tovább nézegetve a videót, itt-ott már kicsit pofátlan a Bioshock párhuzam :D
    Az az előtér rész simán lehetett volna abban is.
    Persze ez megint nem feltéltenül baj, csak mondom :)