60
Az igazság ára
  • tommyg
    #60
    ték
  • Isabel417
    #59
    Annyi pénzért én is elvállalnám.
  • patiang
    #58
    Nem gondoljátok, hogy ez is csak egy moderált szenny volt?

    Meg tök jó, hogy valaki több diplomával a zsebben (JG) ilyen töketlenséggel milliókat vág zsebre.......
  • Larvin
    #57
    Nem kár érte. Szenny egy műsor volt.
  • M@TriX
    #56
    akkor mégiscsak van értelmes lét a földön ;)
  • TommyC
    #55
    Bukóban Jakupcsek botrányműsora

  • Livin in sin
    #54
    amugy a jakupcsek eddig mindig ugyanabban a ruhában volt nem? az valami műsorvezetős egyenruha ?:D az a ronda piros öv...amugy rohadt szar a műsor..
  • Seth
    #53
    Jaj azok a műdrámák meg a zene alatta
  • xy21
    #52
    Ne legyél már ennyire retardált!
    Csak pojénból monta hogy csak egy csatornájuk van...
  • desigo
    #51
    a harmadik részben mekkora szánalmas volt a 24-éves picsa.
    Nagymenőn nyalogatja a száját stb...
    a menő már csókolózott lánnyal is wáááó

    -Ha tehetné lecserélné a családját?
    -Nem
    -HAMIS

    mekkora egy kis genny ...
    kb haza se vittem volna az anyja helyében
  • mama2
    #50
    Jelentem: a tv2, egy nagy sz*r. Kezdjük ott, hogy tegnapi adás második kérdés:"A tv2 a kedvenc csatornája?" Csaj azonnal 1mp után rávágja:"IGEN!!!". Gép:"A válasz(hatásszünet) IGAZ"
    Jakupcsek:-Miért pont a tv2?
    Csaj:-Mert azt szoktul legtöbbbet nézni(nevetés hehe).
    Jakupcsek:-És hány csatornájuk van összesen?
    csaj:-Egy
    Jakupcsek:-a tv2?(nagy mosoly).
    csaj:-Igen(nagy mosdoly)
    Nézők:-Taps

    Nem hiszem el, hogy valakinek egy csatornája legyen és az pont az, amelyikben szerepel. Nem hiszem el. szvsz mindenkinek minimum 3,három,H.Á.R.O.M csatornájának lenni-e kell(M1,tv2,RTL)
    Ez most egy nagy reklám volt. Ez az tv2 gratulálok!
  • Dark Angel 666
    #49
    ha egyszer feltették az összes kérdést a músor előtt , csak ki kell válasszák a kinosabb kérdéseket és kész
  • Attila8805
    #48
    Hali!
    Csak egy kérdésem van a műsorra kapcsolatban.
    Honnan tudják hogy mit kérdezzenek ahoz hogy zavarba ejtsék azt akitől kérdeznek?
  • M@TriX
    #47
    jó kis fék képek ;)))
  • bracsek #46
    pontosan.
  • JackMeadow
    #45
  • TommyC
    #44
    sokáig bíztam abban, hogy elég ha csak egyvalakiben megtalálom mindazt a szépet amire szükségem van...aztán rájöttem, hogy abba az egyvalakibe is csak beleláttam mindent.ígyhát kicsit megálltam, és félbehagyva mindazt amit eddig az élet értelmének gondoltam, körülnéztem...

    és aztán így ahogy lassan körülnézek és végre látok is, egyre többször veszem észre, ahogy az emberek arca megrándul miközben mosolyognak...

    20 vagyok...
  • #43
  • JackMeadow
    #42
    18-25 között már rég rá kellet volna jönnöd hogy az ember, gyarló és egy kalap szar töbet ér nála.

    Persze vannak kivételek , de sajnos nem az ajellemző)
  • TommyC
    #41
    annyira szánalmas, hogy mindenki próbálja kimagyaráznia a gennyeit


    kezdek rájönni, hogy az emberek nem is olyanok, mint amilyennek elképzelem őket...de ezt nemcsak erre a műsorra alapozom
  • TommyC
    #40
    úristen, dobják már ki ezt a HP-t!!
    /második nőci ma/
  • M@TriX
    #39
    persze-persze, a média azt hitet el amit akar
  • M@TriX
    #38
    néha jó a kivételekhez tartozni ;)

    de a médiafelhajtást követem mellette ;)

    lett is egy kis koncepcióm...

    naszóval, van az egyszeri jelentkező, aki elmegy jelentkezni kap 100 kérdést, amiből lehazugságvizsgálózzák, majd bedobják a műsorba, majd kap 21 kérdést a 100-ból. amit a szerkesztők a poligráfos vizsgálat során feltett kérdések közül választják ki.

    ők tudják az eredményt is. szóval egyszerű a dolog, kiválasztanak 21 kérdést és abban tetszés szerinti helyen olyat választanak, amivel a hazugságvizsgáló előtt elbukott.

    jó 5tlet?

    poligráfos vizsgálat ráadásul nem is 100%-os és erre építve elzavarva az embereket nagy merészségre vall.
  • bracsek #37
    ez olyan mint az a zebra stílusú, senki nem szereti, mindenki fikázza, de érdekes módon, mindenki napirenden van, pedig nem nézi senki, tisztelet a kivételnek.
  • z99999
    #36
    márpedig külföldön elég nézett műsor pl egyik országba kiderült a műsorba h a csaj bérgyilkost küldött a férje megöletésére
  • Dark Angel 666
    #35
    Birtam amikor kiderült a csajról hogy kurva
    Utána meg sirva játszotta az ártatlan szüzet
  • JackMeadow
    #34
    Elég szar hogy a népnek a kellementlen kérdések legtöbbször kimerülnek a szexualitásban meg előítéletekben. Sokkal jobb memozgatobb kérdéseket fel lehetne tenni de az ostoba köznépnek ez kell hát ezt játszák... ha látja areklámban hogy előfordul a SEX szó akkor tuti h nézni fogja, de ez igy van az aktivval is meg a fokusz al meg az öszes bulvér turhával...minden nap bevillan 2-3 csöcs :) és valszeg az "ngyen prono 6 órakor gyerekeknek is", miatt nézi a legtöbb férfi...gááááz. Meg most Belenéztem popdarlálóba. Milyen neeve van ennek vaze. Ostoba aki kitaláltam meg akinek kitaálta azok is. Azon meg a 4 furdoruhás táncikáló kurvák miatt folyhat a nyála az embernek.
  • Pepsi Twist
    #33
    Sztem ez ilyen megrendezett keci :D
  • bracsek #32
    Azt se tudod, hol élsz, a szék nem azért van, hogy rajta üljenek, hanem, mert jól néz ki designe...
    Zsinor nincs nem is kell, már a teszt megvolt amikor jelentkeztek, volt 120 kérdés, és azokra adtak 120 választ és a műsorban van lehetőségük, mást mondani mind a teszten, és ha a teszten hazudott, még mondhat a műsorban igazat. Persze nem tudják, hogy a gép az első tesztnél mit mutatott ki, itt a csel.
    Persze, hogy ráállnak egy témára, a nőket könnyebb a szexel és a hiúsággal nyaggatni, miig a hiúsággal a férfiaknál nem sokra mennek, romás kérdés meg nem volt(szerintem) bűnöző szexuális beállítottságról viszont volt. kevés dolog van amivel lehet szorongatni az embereket...
  • bordy
    #31
    hát ez nagyon kaki.
    hogy lehet egyáltalán ilyen széket betenni. azokon ülni se lehet bakker. megmozdul és a fejére esik az emeber.
    nem is érem, hogy megy ez? hol vannal a zsínorok. a széken keresztül veszi az infot a gép a seggükből vagy bluetooth?
    másik hogy 1 embernél egy témára beállnak és arra jönnek a kérdések.
    csajnál csak sexes a srácnál romás... halál unalom.
  • bracsek #30
    kit érdekel, ez egy szorakoztató műsor, kit érdekel az igazság, ha megygyőzően el tudja adni a hazugságot, főleg, ha a poligráfon is átviszi, inkább a kényes kérdések éltetik a műsort, mert titokban mindenki kíváncsi, hogy más az ilyen kérdésekre mit válaszól, főleg ha egy kurva, vagy egy nem "szűz" előéletű egyén válaszait lesheti :)
  • Danman
    #29
    100%osan meg van játszva az egész...
    1. most őszintén ha csak így menne hogy megválaszolod az igazat, mész tovább, ki ne tenné hogy jelentkezik és elviszi a fődíjat? szánalmas.
    2. Ugye mint a legtöbb ilyen "szaftos" műsor ez is a nagy Amerikából ered, ott úgy tudom Jerry Springer volt a műsorvezető. Egyik jelentkező felrakta internetre blogjára hogy miket élt ott át. /ha megtalálom, belinkelem/.
    3. A poligráfot is át lehet vágni, vagy legalábbis nem jó hazugságvizsgáló - nem hiába nem használja a rendőrség sem..ahogy te is említetted.
  • bracsek #28
    Hát mindenesetre meleg árvaházi romának felnőni se kutyafüle.
  • Szeszmester
    #27
    Hát az tényléeg jó lenne.
  • k9duli
    #26
    Én gyurcsányt ültetném be a műsorba.
    És az első kérdés ez lenne:
    Dübörög a gazdaság? :DDDDDDDDD
  • Csabesz6
    #25
    szerinem is:)
  • Sadist
    #24
    Azért tévében még egész jól néz ki, egy patront megérne.
  • Casillas
    #23
    pedig ez az igazság, ha tetszik ha nem
    zavarba két okból jöhetnek:

    a) a műsor kedvéért
    b) az 50-100 kérdésből nem tudja hogy melyik 20-at kapja
  • bracsek #22
    Akkor is jó volt... Dugtál pénzér?.... Nem... Hamis, mümellű grouppenes picsa miért kellett ezen gondolkodnia, vagy vót vagy nem, ha hamis volt a hamis értékelés, akkor is elgondolkodott rajta, amúgy meg bevallotta, hogy belépőért, akkor meg pénz nem pénz totál mind1.
  • Ben C
    #21
    A színpadiasság netovábbja:

    -Szokott járni színházba?
    -Igen.

    A VÁLASZ


    [hatásszünet]


    IGAZ.