6
  • Gordon88
    #6
    nagyeszű adminisztrátorocskám megszólalt...:D
    1. Hogy tőrne be egy pisis bárhova is? Lehet nem az utcán csinálná reggel amikor suliba megy:DDDD
    2. A rendőrnek SEMMI KÖZE ahhoz h te mit csinálsz a laptopodon, ill. PDA-don...az már a BSA és egyéb szervezetek dolga.
    Jót röhögtem, azért köszi
  • chuky123
    #5
    Mert ennek olyan kurva nagy a valószinüsége hogy a buszmegállóból fog magyarországon "hekkelni" vki.
  • Cat #4
    és ha onnan törnek be valahova, akkor téged fognak lecsukni miatta.
  • JL666
    #3
    szerintem azért hiszi, hogy lopod a netet, mert ha tt-vel írod feltételezi, hogy múlt időben van.
  • god25
    #2
    Én is nyitva hagytam a hálózatot az irodámban. Reggel a gyerekek netezhetnek a buszmegállóban (ami előttünk van), így nem unatkoznak. Nekem semmibe nem kerül, h páran felmennek a PDA-jukkal (esetleg laptopkjukkal) és használják egy rövid ideig. Egészségükre.
  • haxy27
    #1
    Na ilyen nálunk nem mostanában lesz. Egyrészt az emberek felfogásának is változnia kell.

    ha most kimegyek az utcára egy laptoppal és netezek vagy bármit csinálok, és ezt látja egy rendőr akkor mindjárt azt feltételezi hogy lopom a nettet. Független atol hogy legalább 700m körzetben az én saját wifim sugározza a nettet, és mégis nekem kell bizonyítani hogy legálisan netezek.
    Én speciál nem tartom lopásnak azt ha egy szabad hálózatra fel csatlakozom és ott netezhetek vagy valaki az én nyitott hálózatomon nettezik.

    Különben is ha valaki nem akarja hogy a nettjét használják az titkosítsa meg védje de aki szabadon hagyja ez egyértelmű nyilatkozót, hogy megvan engedve.